Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2011-05-22 08:57:22

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Trzymajcie kciuki za mnie, wyjazd od szpitala dzisiaj.

Nie wiem ale dziwne to u mnie jest.
Mnie boli po sikaniu, zaczyna siÄ™ nie w trakcie sikania nie na koniec tylko po, czasem minute czasem 10, czasem nawet wiÄ™cej i narasta, sÄ… takie momenty że jest nie do zniesienia, mógÅ‚bym po Å›cianach chodzić. Tak jakby mi ktoÅ› w ranÄ™ cól kÅ‚ad gdzieÅ› tam w Å›rodku cewki.  Nospa ani przeciwbólowe typu apap diklofenak nie przynoszÄ… ulgi. Wtedy podczas  tego bólu siÄ™ spinam, zaciskam cewkÄ™ i odbyt.
To uczucie miałem na początku choroby, oczywiście w dużo mniejszym wydaniu.
Miałem ataki 1-2h z częstomoczem sikaniem po kropelce i bólem pleców, no i bólem gdzieś w pęcherzu. Później ustawały, takich ataków miałem 3, jak pisałem w poście an początku.
No i po 3 powstało mi to co opisuję teraz.
Antybiotyki  w sumie wygÅ‚adzaÅ‚y tylko to uczucie.
W poÅ‚owie marca dopiero mnie bolaÅ‚a pupa, pachwiny,uczucie piÅ‚eczki przez kilka dni miedzy poÅ›ladkami (po odstawieniu antybiot -zginęło). 
I od polowy marca częściej sikam, zresztÄ… przez to uczucie tracÄ™ chyba jasny oglÄ…d sytuacji kiedy tam mam iść. Teraz sikam co 4-5h, czasem jest  częściej
Teraz boli- ale nie ajkoÅ› mocno mnie udo- lewa strona wewnÄ™trzna od poÅ›ladka, i podczas tego apogeum bólu (czasem aż ryczÄ™) kuje mnie coÅ› w prÄ…ciu i odbycie (może efekt zaciskania mięśni), no i ból  w udzie siÄ™ potÄ™guje.

Może to nie prostata a coś innego tam jest?
Dlatego chyab godzÄ™ siÄ™ na tÄ… cystoskopiÄ™.

Offline

 

#77 2011-05-22 13:00:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: historia nifa


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#78 2011-05-25 09:40:38

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Jestem po wizycie w szpitalu.
a) wyniki moczu w normie
b) krew morfologia tez
c) prześwietlano mi płuca.

W niedzielę nic nie dostałem - ból był znośny pewnie strach przed wizytą w tym miejscu to spowodował.

W poniedziałek miałem cystoskopię, spałem więc nie pamiętam. Po zabiegu od razu miałem takie parcie, myślałem, że mnie rozsadzi.
Dostałem kroplówki jakieś myślę, że by nawodnić organizm i zmusić do płukania. Sikałem krwią i strasznie bolało, dali coś na ból, minimalnie uśmierzyło.
W nocy skrzepy krwi leciały ze mnie, no ale podobno to norma dla facetów.
W sumie cystoskopia jest ok, jakiś tam uchyłek jest ale on nie może dawać takich objawów bólowych. Nie radzą usuwać bo mogą się pojawić większe komplikacje, choćby wsteczny wytrysk.

Wczoraj miałem robiony inny zabieg, polegał on na wstrzyknięciu gentamycyny do prostaty i jeszcze czegoś na prostatę, pewnie coś antybakteryjnego.
Bolało później. Wypis. Rozmowa z doktorem.
Wszystko u Pana jest dobrze. Z bakteriami proszę dać sobie spokój. Ma Pan cpps. Był wykład jeszcze o nerwach przy pęcherzu i tak dalej, zmniejszonym progu bólu.
Wczoraj wieczorem naprawdę dobrze się czułem mimo dyskomfortu. Czy lepiej po gentamycynie? Chociaż ona chyba w lekkim stopniu działa na gram plus

Może coś jest na rzeczy z tym cpps w moim przypadku. Dlaczego?
Bo jak czasem pośpię wieczorem i idę siku, to później nie czuję żadnych dolegliwości i szybko zasypiam. Jak natomiast wyższy poziom świadomości to czekam na ten ból czy się pojawi czy będzie, jakie natężenie.
Muszę nauczyć się to jakoś przerwać kontrolować te myśli, oddalić, czy coś podobnego. Tu proszę o wskazówki.

Jak złagodzić nerwy? Jak im dać wytchnienie? Dieta antyhistaminowa? Proszę o wskazówki. Rozumiem, że również należy uważać na lekarstwa?

Offline

 

#79 2011-05-25 11:43:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: historia nifa

cpps to chronicznie napięte mięśnie. Jeśli potrafiłbyś tak je ponapinać ze stresu, żeby mieć, jak mówili moi rehabilitanci, aż gruzełki przypominające kamienie, rozciągane na siłę, to oznaczałoby, że żyjesz w skrajnie negatywnych psychicznie warunkach (np. jesteś maltretowany). W każdym innym przypadku napięcia są skutkiem jakiejś dysfunkcji organicznej, a stres tylko je nasila.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#80 2011-05-25 12:00:13

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Muszę przerwać pętlę Sikanie- Czekanie na pojawienie się bólu takiego dużego, minimalny jest ze mną cały czas. To chyba mnie nakręca.

ProÅ›by o nadal aktualne.  Może jakieÅ› zioÅ‚a?

Ps. Zapiszę się do poradni bólu, może coś tam troszkę mi pomogą.

Offline

 

#81 2011-05-25 13:03:29

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: historia nifa

Obywatelu NIF---ja nie czytam całego wątku twojego teraz i piszę na gorąco--bo jest tak:
Zawsze mamy dylemat czy to bakterie czy coÅ› innego.
Po to są badania obrazowe żeby to sprawdzać.
I to trzeba robić najpierw lub równolegle z posiewami.
(nawiasem mówiąc--jaki masz wskaźnik onkologiczny gruczołu krokowego -psa ?)
A więc---sporo pisałem o tym w wątku usera "bartekkk" i ci radzę tam poczytać.
Bo :::
1--musisz mieć  D O B R E  usg,a nie byle jakie usg. PolecaÅ‚em tam Docenta Rakoczego z Warszawy. PisaÅ‚em też, że problemem diagnozowania poprzez USG jest to, że nie ma juz w Polsce lekarzy poptrafiÄ…cych CZYTAĆ obraz USG na aparacie i nieraz nie opisujÄ… istniejÄ…cego feleru bo go nie rozumiejÄ…. Dlatego poleca siÄ™ TEGO a nie INNEGO lekarza wykonujÄ…cego USG.

2---musisz mieć DOBRE  badanie nmr czyli--rezonans magnetyczny.
Mówię DOBRE a nie byle gdzie --bo sytuacja jest jak wyżej napisałem !!!!!!!!!!! W dodatku aparatura rezonansowa bywa bardzo różna, często zdezelowana i o małej zdolności rozróżniania szczegółów. W Warszawie np. sporo ludzi robi na ul. Wiertniczej--popatrz se w internecie.
Ja sam trafiłem na kobietę obsługującą rezonans nieszablonowo i zrobiła mi samego fiuta w powiększeniu !!!!!
To dopiero jest badanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ona pracuje w szpitalu na ul. Wołoskiej ale bywa też na ul. Fieldorfa (spółdzielnia to jest z aparatami do rezonansu i tomografii też, nazwiska niestety nie pamiętam ).
Piszę o tym , bo widać z tego jak różne może być traktowanie pacjenta w trakcie badania i jak dużo od tego zależy.
3--powinieneÅ› zrobić cytologiÄ™ z moczu--pogadaj z lekarzem na temat gdzie to robiÄ…  w twoim mieÅ›cie.

No a potem Å‚ykaj antybiotyki i pij zioÅ‚a. Tu jest maÅ‚y dziaÅ‚ LEKI>Fitoterapia gdzie  napisaÅ‚em kilka zestawów zioÅ‚owych.

Offline

 

#82 2011-05-26 07:49:50

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Offline

 

#83 2011-05-26 11:45:52

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: historia nifa

Kombinujesz prawidłowo, tylko pamietaj o wzięciu skierowania na REZONANS oraz , już bez skierowania, idź do Doc. Rakoczego na USG układu moczowego.
Cipronex na pewno działa i na twoje bakterie, może nie robi tego mocno ale jednak--stąd musisz zrobić przerwę przed posiewem na wszelki wypadek.

Offline

 

#84 2011-05-26 12:40:36

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Rozpoznanie: zespól bólowy miednicy mniejszej. Konsultacja neurologiczna i poradnia bólu neuropatycznego.
Elementy wypisu.

Kolejny raz mam byś silny i dotrwać do kolejnych posiewów.
Troszkę ulgi by się zdało. By nie pojawiał się ten ból po sikaniu.

Wziąłem telefonicznie skierowanie do poradni według zaleceń bo sam już chyba sobie nie pomogę.

Offline

 

#85 2011-05-26 12:54:12

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: historia nifa

Wizyta w poradni bólu, może się okazać zbawienna i sprawi, że życie będzie łatwiejsze bez bólu...
Warto spróbować!!!

Offline

 

#86 2011-05-26 13:00:40

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Mi się marzy póki co złagodzenie, by wizyta w wc nie była traumą i wyczekiwaniem na najgorsze po.

Offline

 

#87 2011-05-26 13:22:30

KonstancjaI
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 17

Re: historia nifa

Nifie. Myślę, że warto skorzystać z pulkosowych rad w dziale terapii wspomagających czyli ziołowe sposoby i rady naszych babć bo jeśli nie wyleczą to mogą przynajmniej złagodzić objawy a długoterminowo też potrafią wesprzeć różne inne terapie.
Zauważyłam, że wielu z Was pisze "nie sikałem nawet 11 godzin". Nie sądzę żeby to był dobry pomysł. Pijemy i oddajemy mocz zazwyczaj często ale przeginanie w drugą stronę też jest niedobre bo jeśli podłożem naszej choroby jest drobnoustrój to musimy się go pozbyć a najłatwiej wysikać nadmiar bo przecież po to pakujemy w siebie ziółka-często moczopędne.

Offline

 

#88 2011-05-26 20:46:07

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: historia nifa

Konstancjo, to doraźny objaw - forumowicze, którzy latami nie wychodzą z wc, w chwili poprawy tak się cieszą możliwością dłuższego nieoddawania moczu, że chętnie by w ogóle zapomnieli o tym przybytku.

nif, diagnoza fajna, ale to jest skutek, a nie przyczyna. Trzeba znaleźć przyczynę...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#89 2011-05-27 10:04:36

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Offline

 

#90 2011-05-27 10:07:19

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Urolog mi mówił, że dzwonił do kuzynki a ona robiła mi badania i mówiła, że nie ma bakterii chorobotwórczych.

WRRRRRR

Na ilu stronach ja czytałem, że faecalis wywołuje zapalenie prostaty.

A pamiętam dokładnie jak kobieta oglądała moje pierwsze posiewy - zignorowała te bakterie mówiąc, to są saprofity

Offline

 

#91 2011-05-27 11:18:04

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: historia nifa

Nif--do K-nędzy,,,,,,,,,,jaki masz wskaźnik PSA ?????????????

Offline

 

#92 2011-05-27 11:50:17

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Drogi Pulkosie.
Pytasz o PSA.
Powiem szczerze, nie miałem takiego badania.
Dlaczego? Pytałem ostatnio jak byłem w szpitalu.
1. badało pana 3 urologów, padania per rectum, usg normalne i usg przezodbytnicze - nie ma pan jakichkolwiek zmian tego typu, prostata jest mała jak na pana wiek
2. MiaÅ‚ pan cystoskopiÄ™ - taki  zabieg wyklucza robienie testu PSA bo może ten wynik  57 razy podwyższyć.
3. Miał pan wstrzyknięcie gentamycyny do prostaty, taki zabieg też podwyższa PSA.

Jak pan będzie się upierać to zrobimy to badanie później.

Co mi przeszkadza, jeszcze raz:
a) po wysikaniu pojawia się ból, nie zawsze - nie wiem, może ja go nakręcam
    - to muszÄ™ jakoÅ› zminimalizować.
b) po mikcji cały czas czuje parcie, jakbym się nie wysikał do końca, zaraz po jakby kropla tam została i gdzieś trafiła na ranę i ją drażniła
    - to chciaÅ‚bym spÅ‚aszczyć to uczucie- to swoiste podrażnienie jakby- nie wiem czy to wÅ‚aÅ›nie nie doprowadza mnie do wywoÅ‚ywania tego bólu.
Więc tu proszę o zestaw porad, może jakieś zioła, żeby przyniosło mi ulgi troszkę chociaż. Muszę jakoś dotrwać do badań na lelka. PSA zrobię też, żeby mieć święty spokój i wykluczyć.
c) ból powiększający się w lewym udzie wraz ze wzrostem długości siedzenia. to jakoś znoszę.

Offline

 

#93 2011-05-27 14:29:24

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Po wysikaniu w sumie zaczyna się od pieczenia cewki, jakby podrażnienie jakieś, ja w reakcji obronnej zaciskam cewkę i pewnie później pojawia się ten ból.
Czy to ma związek może z faecalisem w cewce?

Offline

 

#94 2011-05-27 20:31:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: historia nifa

Może. Ale nie musi. Bez sprawdzenia (wytępienie feacalisa, rozluźnienie przewlekłych napięć) będziemy tylko gdybać.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#95 2011-06-17 23:10:03

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Co nowego na froncie?

Cóż po pobycie w szpitalu postanowiłem poszukać innego urologa jeszcze by stanowiska porównać.
Standardowo paluszek w pupcie, stwierdził lekko rozpulchniony lewy płat. Popatrzył na posiewy z marca i na wymaz z cewki z Lelka.
PrzepisaÅ‚ augumentin  braÅ‚em 10 dni szaÅ‚u ani poprawy nie ma, ale może wytÄ™piÅ‚em faecalisa z cewki.

ProsiÅ‚ o ponowne badania nasienia, robiÄ™ póki co doraźnie w Szczecinie  w micromedia. StwierdziÅ‚, że wszystko wyglÄ…da na bakteryjne zapalenie, wedÅ‚ug urologa.
Zobaczymy co wyjdzie, pewnie w wakacje ponowie badania na lelka -autoszczepionka chyba.

Według mnie i bakterie i cpps chyba już bo tyle mscy z bólem.
Staram się dietę trzymać na kandydozę i antyhistaminową -znaczy próbuję jakiś swój własny twór na bazie tych dwóch i bacznie obserwuję się.
Ćwiczenia, stosuję, czasami wieczorem zasypiam przy nich.
Masaże -raz w tygodniu terapia manualna  (mogÄ™ dać namiary -fajny facet), akupunktura - raz w tygodniu.
Wyniki we wtorek mam mieć więc zobaczę co mi dwaj panowie urolodzy zaordynują.
Będę walczył jednak o dożylne by lepiej opanować wrogie bakterie w sterczu, zobaczymy.

Ps. Dzisiaj słaby dzień - bardzo często sikam i duże bardzo parcie. Uważajcie an wychłodzenia organizmu.

Offline

 

#96 2011-06-18 11:39:09

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: historia nifa

Pytasz o zioła--100 razy pisałem i już mi się nie chce dalej.....
Nasiadówki w ziołach Vagosan, przynajmniej 1 raz wieczorem na 20 minut w lekko ciepłym.
Ten Vagosan warto wzmocnić , dosypując do niego korzeń waleriany oraz kwiat bzu czarnego. Na oko.
Siadamy w misce która stoi w wannie na stołku.Przechylona.

Offline

 

#97 2011-06-22 20:46:54

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Meldunek z pola walki:

1. RobiÅ‚em kolejne badania nasienia ( tym razem w mikromedica - z uwagi na drastyczne wyszczuplenie portfela w czerwcu ) po 6 dniach od zakoÅ„czenia jedzenia augumentinu ( nie dociera do prostaty) i 14 cipronexu (braÅ‚em zapobiegawczo po cystoskopii)  zarówno posiew nasienia jak i posiew wydzieliny z prostaty bez bakterii, czekam jeszcze na wynik na beztlenowe bakterie, w najbliższy poniedziaÅ‚ek powtórzÄ™ badania - bÄ™dzie po 18 dniach. Antybiotyki nie zdziaÅ‚aÅ‚y praktycznie chyba nic. CzuÅ‚em wyraźnÄ… poprawÄ™ po wstrzykniÄ™ciu gentamycyny w szpitalu - jakieÅ› 2-3 dni.

2. Nie potrafię sobie poradzić z:
    a) po mikcji popoÅ‚udniowej zawsze, czasem porannej, pojawia siÄ™ uczucie kropli moczu, która gdzieÅ› w Å›rodku zostaÅ‚a i wÄ™druje jakby po ranie, prowokuje to jakby do ponownego korzystania z wc, które to nasila dolegliwoÅ›ci, i wtedy co raz częściej biegam do wc i bardziej cierpiÄ™. Jest to straszne i czasem powoduje to myÅ›li i woÅ‚anie o koniec cierpieÅ„. To odczucie pojawia siÄ™ czasem po mikcji bezpoÅ›rednio, czasem po kilkunastu, kilkudziesiÄ™ciu minutach, przechodzi po 2 -3 godzinach. To najbardziej mi rujnuje psyche i daje najwiÄ™ksze dolegliwoÅ›ci bólowe.

                Może tu macie jakieÅ› rady, jakiÅ› lek, wizytÄ™ u urologa mam dopiero w lipcu okoÅ‚o 10 (wyjechaÅ‚ na urlop)
  b) parcie, towarzyszy mi praktycznie caÅ‚y czas, bardziej wyraźnie siÄ™ pojawia po zakoÅ„czeniu tego co opisaÅ‚em w a), potrafiÄ™ to przetrzymać czasem nawet kilka godzin  z uwagi na  lÄ™k przed sikaniem i punktem a)
 
  c)  ból od odbytu, lewa strona blisko korzenia prÄ…cia,  lewy poÅ›ladek, lewe udo, zwiÄ™ksza siÄ™ od siedzenia, od wiÄ™kszego parcia, czasem zakuje mnie prÄ…cie, czasem sam odbyt, lub gdzieÅ› gÅ‚Ä™biej. WalczÄ™ z tym póki co majamilem, apapem, nospa, jednak czy któryÅ› z  tych specyfików mi pomaga to nie wiem.

  d) kropelkowanie po mikcji, czasem sporo tych kropel leci, wycieram papierem, póki co ignorujÄ™ ten objaw, nie przeszkadza mi, z uwagi tak mi sie bynajmniej zdaje na wyczuwalne spinanie oddajÄ™ mocz niczym dziewczynki.

  e) oddawanie kaÅ‚u prowokuje oddawanie moczu- ignorujÄ™ to zupeÅ‚nie
 
  f) nie możność siedzenia wiÄ™cej niż 10-15 pojawiajÄ… silne dolegliwoÅ›ci lewej strony c).

Najbardziej uciążliwy jest a), lekko z tyłu b) na 3 pudle razem c) i f).


PS. Pulkos terapię Twoją ziołową stosuję, chyba źle mnie zrozumiałeś.
Rano do tego piję wierzbownica, w południe pokrzywa, wieczorem wierzbownica, plus woda niegazowana, wiesiołek plus siemię lniane, prostenol perfect i czosnek w tabletkach priobiotyk, magnez selen cynk.

Proszę o rady jeśli macie na temat a) i b) bo to niszczy mnie bardzo, żyć czasem się już nie chce.

Offline

 

#98 2011-06-26 22:11:30

Niebonie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 91

Re: historia nifa

Nif, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Ty chyba stosujesz jakąś dietę niskohistaminową. Pomogło to chociaż w jakimś stopniu?

Offline

 

#99 2011-06-27 01:20:30

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: historia nifa

koniecznie wykonaj rezonans magnetyczny. Wiem--forsa.
Robisz nasiadówki w ziołach czy tylko pijesz zioła ?

Offline

 

#100 2011-06-27 07:27:30

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: historia nifa

Niebonie ja dopiero wdrażam się w dietę niskohistaminową. Trudno mi zatem ocenić czy mi coś już pomogło.
PowtórzÄ™  posiewy raz jeszcze. ZrobiÄ™ to później i na Lelka. By nabrać pewnoÅ›ci. Ostatni jaÅ‚owy, ale byÅ‚ robiony krótko po antybiotykach, które żadnej ewidentnej poprawy nie daÅ‚y ani dawaÅ‚y.

Ostatnio skłaniam się ku cpps, wiele na to wskazuje. Skąd? Zapalenie gruczołu krokowego które miałem, cewkę nadal muszę podcierać bo mocz kapie choćby.

Jutro może uda mi siÄ™ dostać do neurologa przez nfz, zobaczymy. 
Finanse muszÄ™ odbudować jakoÅ›, wszystkie oszczÄ™dnoÅ›ci pochÅ‚onęła  mi dotychczas choroba.

Dzisiaj 3 masaż okolic prostaty, akupunktura wieczorem, wizyta u bioenergoterapeuty -tu co łaska.
Od wczoraj staram się biegać - może 150 m może 200, brak kondycji.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson