Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-05-28 20:29:27

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Witam wszystkich bardzo serdecznie i od razu przechodzę do rzeczy.
Nie będę rozpisywał się co przeżywałem przez ostanie 5 miesięcy powiem tylko wszystko w skrócie.
Wszystko zaczęło się 5 miesięcy temu mocno zmarzłem a przede wszystkim nogi na drugi dzień wstaje chce mi się lać, idę się odlać i dalej mi się chce mimo że się już odlałem(uczucie pełnego pecherza) ... Leczyłem się jak na zwykłą grype i nic nie pomaga poszedłem do lekarza dostałem ProXacin potem furarginę,Urotan,Uro Varom (Nie mam opakowań może było tego więcej) a potem miałem panią doktor w rzyci jak zobaczyłem że przepisała mi jakiś lek na bóle jak ja nie mam żadnych Bóli...


(Żeby sie pani Redaktor dobrze czytało zrobię odstęp wink )

Potem ide do drugiego  lekarza dał mi Urotrim no pomógł ale się skończył i wszystko wróciło dał mi także potem skierowanie na posiew i badania ogólne (Przez cała karierę miałem jałowy a badania wszysto OK z 3 albo 4 razy) Następnie leczyłem się tylko Urotrimem po 2 tygodniach zaczęła się poprawa i tak kroczek po kroczku coraz lepiej (z miesiąc to trwało) aż pewnego dnia wyszedłem w krótkich spodenkach na dwór było troche chłodno poszedłem do domu się przebrać a tu bach parcie jak na początku mojej kariery nosz kur* sad no i od tamtej pory mineło 5 dni zapisałem się do urologa bo moi lekarze to niedorozwoje (Jakieś głupie stękania jakbym sobie to wymyślił)


Teraz parę konkretów
-Nigdy na to nie zwracałem uwagi ale mam mocno zaczerwienioną ujście od cewki moczowej (Nie wiem ile jak dawno nigdy się tym nie przejmowałem)
-Miałem stulejkę jak to się zaczęło (Całkowitą- Zawsze myślałem że to normalne O.o) ale w ciągu 2 tygodni rozciągnąłem to dziadostwo i aktualnie wszystko ok. Chce tutaj zaznaczyć że nigdy jakoś szczególnie nie dbałem o higienę bo nie miałem jak się umyć ale teraz jest wszystko ok myję się codziennie
-Miałem Częstomocze ale od jakiś 1,5 miesiąca nic takiego już nie mam
-Parcie ciągle jest! tydzień gorszy czasami lepszy, jak jest ten lepszy to nawet da się o tym zapomnieć ale jak jest tydzień gorszy to normalnie koszmar. Czasami miałem dni może z 4 kiedy parcia nie było wcale i dlatego uważam że kity wciskane że mi się to wydaje to są brednie.
-No i te parcie czuje je tak jakby 2-3 cm w głąb skóry zaraz pod penisem.
-Mocz śmierdzi, ewidetnie śmierdzi nigdy tak nie śmierdział czasami gdy siędzę po prostu czuje mocz.
-Czasami czuje jakby mocz był gorący(cewka w penisie) ale nigdy mnie nic nie bolało
-Uczucie jakbym miał mokre majtki (A nie mam) - Ale to nie zawsze mam takie uczucie
No nie wiem co mam jeszcze powiedzieć, wiem wiem powinienem robić jakieś nasiadówki i inne pierdoły bawiłem się w te sprawy zaraz na początku ale to nic nie daje. Rozumiem że chcecie pomóc z tymi ziółkami ale jest tyle wątków z takimi tematami jak mój i uwierzcie mi ja to wszystko czytam i wiem smile.

Ogólnie chciałbym żebyście napisali co to może być . Czytałem o jakimś wirusie częstomocze, raz mocz mocno żółty raz biały no kurka objawy takie jak u mnie
Czytałem też o pecherzu nadreaktywnym chyba tego nie mam. Raczej pewny jestem tego że wysikuje się do końca nie mam jakiś nagłych parć.
No i co mnie najbardziej nurtuje, coś mi mówi że bakterie są w cewce a nie w pęcherzu są jakiś specjalne laki? Posiew wykryje bakterie w cewce? A może przez te wszystkie lata mam jakiegoś grzyba posiew takie coś wykryje?

Dobra tyle na razie pytajcie itd.

Offline

 

#2 2011-05-28 21:08:29

metalowa.klamka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 62

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Człowieku, potrzebujesz dobrego posiewu:

a) mocz
b) cewka moczowa
c) nasienie

Może faceci coś jeszcze Ci podpowiedzą ale jak dla mnie to sprawa jakichś niewykrytych przez dotychczasowe badania bakterii.

Offline

 

#3 2011-05-28 21:11:11

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Posiew robiony we Wrocławiu a ostatni w Łodzi. Musze czekać 10 dni na wyniki za każdym razem (W końcu to ponad 100km od mojego miejsca zamieszkania)

Cewka moczowa? To są jakieś na to badania?

Offline

 

#4 2011-05-28 21:25:49

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Tak, na cewkę moczową jest specjalny wymaz, pobierany z cewki moczowej. To zupełnie inne badanie niż posiew moczu. Może mieć w moczu czyściutko, a w cewce całe zoo - niejedna osoba z forum tak miała

Offline

 

#5 2011-05-28 21:33:49

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Problem wygląda na infekcję bakteriami.
Czasami jest tak, że bakterie nie wyjdą w posiewie moczu, ale po zrobieniu wymazu z cewki moczowej okazuje się, że jest ich bardzo dużo.
Przydałoby się zrobić posiew moczu, posiew nasienia i ewentualnie wymaz z cewki, ale z tego co wiem u mężczyzn nie jest to za przyjemne i jeśli się boisz to posiew nasienia też powinien wykazać bakterie (jeśli są w cewce lub nie daj Panie Boże prostacie) bo nasienie przechodzi przez cewkę i jakby "zbiera" to co po drodze napotka. Przed robieniem wymazów nie powinno się brać antybiotyków i odkażających żeby nie zafałszować wyników.
Skąd jesteś? My tutaj polecamy laboratorium w Warszawie na ul. Lelka 26 mgr. Kostrzeńskiej,, ale w sumei Diagnostyka tez nie jest zła i jak masz np. bliżej to możesz spróbować najpierw u nich.
W razie pytań pisz, postaramy się jakoś pomóc smile

Offline

 

#6 2011-05-28 21:34:59

metalowa.klamka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 62

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Offline

 

#7 2011-05-28 21:58:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Dziękuję za troskę o mój wzrok smile.

Skąd jesteś? Gdzie we Wrocławiu robiłeś badania?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2011-05-28 22:02:15

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

W Czwartek idę do Urologa (Pierwsza wizyta w moim życiu) Nie wiem co będziemy tam robić ale mam nadzieję że żadnego żelastwa nie będą mi wpychać.

Cholera ten wymaz to gdzie się z tym idzie? co będą mi robili? Jak to wygląda?
Nasienie to nasienie trochę głupio przed rodzicami ale co tam.

I dalej kieruje pytanie co z grzybicą. Trzeba jakieś specjalne badania czy wystarczy jakiś bajer typu oddać mocz i czekać.

Do Warszawy mam 300km wiem o tym LAB podobno super itd. ale ja tu nie mam pod ręką żadnych pocztexów i innym wygód hmm

Offline

 

#9 2011-05-28 22:09:21

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Ehh chyba potrzebujecie jakiegoś speca od zakładań stron żeby w końcu te edytuj zrobili ;D (Normalnie odpowiadacie szybko jak na czacie)

No to tak jestem z Wieruszowa (100km na wschód od Wrocławia) 100km na południe od łodzi)

Te posiewy to tak Laboratorium Meczyczne Synevo łódź  Al.Piłsudskiego Dr.n med Jacek Kalisz       Potwierdził pod względem analitycznym mgr Pawlak

a Wrocław to lab Mikrobiologi Wrocław ul Traugutta 116 Stasiak Marta

Offline

 

#10 2011-05-28 22:18:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Edytuj zostało wyłączone, gdy jedna z byłych forumowiczek w ramach zemsty wyczyściła pół forum (niestety, usunięcie inicjalnego posta to likwidacja wątku).

We Wrocławiu zrób badania w Laboratorium dra Adamskiego na Staffa 6 (to wykładowca i naukowiec z AM, zna się na rzeczy), w Warszawie - w BadBak na Lelka.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2011-05-29 00:00:45

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Dobre labotatoria wykrywają grzyby przy okazji zwykłego posiewu. Jednak fakt----są laby specjalizujące sie w grzybach......
Wymaz z cewki to wkładanie na 1 cm wacika na patyku do fiuta. Robi to sliczna pielęgniareczka więc jest fajne.
Posiew nasienia........spuszczasz się do naczynia takiego jak do posiewu moczu --jeśli w domu to dostarczyć trzeba szybko bo nasienie słabo znosi transport.
Więc raczei robi się to w kiblu w samym labie do naczynia jakie ci da laborantka i wskaże kibel (możesz iść z nią......w końcu jeśłi się nie umie to,,,,,,,,od czego ona jest ?) To się robi często w tych labach--żadna sensacja. -serio.

Cała sprawa to prawdopodobnie źłe wykonywany posiew jak dotąd. Stąd te objawy.
Nie zrozumiałem sprawy stulejki w poście........Czy to aby nie ma związku ??????

Zioła nie są złe--moczenie samego fiuta w kubeczku od herbaty w naparze z rumianku troche pomaga.

Offline

 

#12 2011-05-29 17:28:44

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Stulejka no nie wiem co masz na myśli?

Poczytałem trochę tematów tu i ogólnie. No i przeczytałem że niektórzy mieli zimne stopy itd No ja też tak miałem za cholera się nie dało ogrzać ale aktualnie już takiego czegoś nie mam. Zawsze jak zmarzną mi nogi to mam parcie.

I ta zaczerwieniona cewka, nie jest normalne, podobno to choroba i powinno się leczyć jakimiś maściami i innymi pierdołami. (Zapalenie cewki moczowej)

Trochę się dziwie że nie ma w 21 wieku jakiegoś leku który by zadziałał jak bomba atomowa na te bakterie niszcząc wszystko.

aa i pytanie do tego wymazu cewki chciałbym to zrobić bo coś czuję że tam siedzą te bakterie ale jest problem, u mnie w mieście jest jakieś labo wiem że robią badania moczu ogólne ale posiew już nie. Wymaz z cewki to jakaś bardzo skomplikowana czyność czy poprostu takie usługi robi się w każdym normalnym LAbo?

Offline

 

#13 2011-05-29 19:51:26

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Hejka.
Możesz na Lelka wysłać. Wymazówka  z podłożem transportowym.
Da się robić samemu.
Z wymazówki wkładasz w prącie -2 cm patyczek z wacikiem i kręcisz kilka razy, niestety nie jest to przyjemne, a i później po oddaniu moczu 1 raz też jest odjazd. Później patyk do podłoża i wysyłka.

Offline

 

#14 2011-05-29 20:09:52

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Taki odważny to ja nie jestem xD

Offline

 

#15 2011-06-01 17:42:53

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Jutro jadę do Urologa. Zobaczymy co powie jak będzie gadał jakieś pierdoły typu "Weź se pan furargine i spadaj pan" to od razu walnę prosto z mostu żeby dał mi skierowania na badania .

Od 5 dni czuje się dobrze a nawet powiedział bym bardzo dobrze, Parcie straciło na swej intensywności kiedyś jak chciało mi się lać to po prostu musiałem iść bo nie wytrzymał bym, albo czułem CIĄGLE że mam pełny pęcherz  naprawdę męcząca sprawa. W szkole robię sobie testy typu ile wytrzymam, zazwyczaj musiałem latać  po drugiej godz lekcyjnej a teraz od tych 4-5 dni mogę śmiało wysiedzieć 5 godz i parcie jest normalne czyli mózg daje co 10 min mały impuls 'Idz do kibla" i nic więcej, jeszcze tydzień temu nie dość że nie wytrzymałbym 2-3 godz to te parcie jest tak mocne że katastrofa. Normalnie zapomniałem jak to jest xD

Ale teraz już nie wiem zaczerwieniona cewka nadal, mocz PRZESTAŁ smierdzieć aż tak. Lecz nadal jest takie dziwne smyranie 2cm pod penisem.

Offline

 

#16 2011-06-01 19:57:58

shift
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 72

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

niech ci urolog nie zapomni pomacać prostaty wink
na grzyby badanie albo robią w labie sami z siebie albo trzeba dodatkowo zaznaczyć / zapłacićtongue
wyniki z labów typu synevo można wyrzucić od razu

Offline

 

#17 2011-06-02 11:07:51

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Jestem tak wkurzony że nie można tego opisać.
Zwolniłem się specjalnie ze szkoły, tłoczyłem się tymi autobusami, czekałem 2 godz w kolejce wchodzę a tu nima skierowanie zapomniałem... On do mnie coś tam gada (Odnosiłem wrażenie jakby chciał mi powiedzieć, Nie masz pan papierka to spadaj pan) No to mówię mu "Do widzenia" i chce wyjść a on czekaj pan, siadaj i co się dzieje. No ja mu mówię mam parcie od 5 miesięcy zaczęło się od wyjścia na dwór w krótkich spodenkach zimą miałem robione 3 posiewy 2 badania ogólne i USG jamy brzusznej Mocz śmierdzi, Cewka zaczerwieniona smyranie 2-3 cm pod penisem i kiedyś miałem czestomocze do tego.Brałem leki i tylko pomógł mi Furarginum i urotrim ale nie wyleczy mnie nigdy na 100% tylko na 90% a gdy przestaje brać to to wszystko wraca.

On mówi zrób se pan przede wszystkim Wyzmaz z cewki moczowej w kier (I teraz nie wiem bo nie wyraźnie pisze) w kier. Ulanucie??? no to ja do niego:
-Ale biorę urotrim i on pomaga dalej go brać?
-A po co? Zrób pan Wymaz to potem pogadamy, skierowanie to już pański problem.

No i tak to się skończyło teraz już nie wiem, W końcu jest ta poprawa ni to parcie teraz ale ni to zdrowy. Nie wiem co mam robić czy mój lekarz rodzinny może mi dać takie skierowanie na wymazy, gdzie się to robi, następne wolne miejsce u urologa to 7 Lipiec hmm

Offline

 

#18 2011-06-02 12:57:09

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Nie bardzo kapuję--czyli byłeś u urologa i on tak ci powiedział jak opisałes ....?
No i dał ci skierowanie na badania wymazowe ? Czy nie dał ?
Jeśłi dał-- to zrób. Jeśli nie dał to męcz rejonowego lekarza. ALBO-----jesłi rejonowy nie może dać, to idź do wenerycznego !!!!!!! Na pewno jest łatwiej dostępny i może dać skierowanie.
Lekarz w zasadzie miał rację--to co mówił i pisał ma sens.Polepszenie jakie jest  moze być nietrwałe więc warto zrobić ten wymaz (posiew).
Tylko istnieje stały problem: wyniki badań z wielu laboratoriów są nieprawdziwe. ;dlatego my tutaj radzimy jechać na Lelka 26 do Warszawy i robić tutaj DOBRY posiew za forsę /bez skierowania sie robi/, ale to kosztuje 120 złotych.
Jesłi cała sprawa będzie ci się ciągneła dalej to musisz tak zrobić bo bez dobrego wyniku to nie da się dobrać antybiotyku....
(PS.---ja tam bym wziął od dentysty znajomego receptę na Furagin oraz Bactrim i ladował w ciemno.Albo niech ci da recepty takie lekarz rodzinny=====powiedz mu "panie, kurwa mać, ja się potnę bo nie mam czasu i forsy na badania , do szkoły chodzę, a tu mnie na badania wysyłają tylko, a u mnie jest zakażenie pęcherza bo sie kurwa przeziębiłem, panie no daj mi pan jakaś kurację antybakteryjną i dopiero jak mi nie minie to pójdę na dalsze badania, bo jak nie to se coś zrobię i huj !!!""
DO MODERATORA: NIE KASOWAĆ POSTU.

Offline

 

#19 2011-06-02 14:28:04

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

No tylko to trwa 5 miesięcy i te leczenia w "Ciemno" się nie sprawdzają i mnie osobiście to już męczy. Dopiero w Pon pójdę do lekarza rodzinnego i zobaczymy czy takie skierowanie to on w ogóle może dać (Doktor Neurolog). Jak nie no to lipa jak tak to dzięki Bogu. Co do tego Urotrimu to narzazie biorę go dalej zobaczymy co będzie dalej. Jeżeli nie dostane skierowania to idę prywatnie i tyle :p Kolejna wizyta u urologa za jakieś 30 dni ...

Offline

 

#20 2011-06-02 22:47:52

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

leczenie w ciemno lekami takimi jak Furagin to jest za słabe !!
Trzebaby w ciemno dowalic np. antybiotyk Zinnat, albo Augmentin, i dopiero jak nic a nic nie pomoże to pomyśłeć co dalej i działać "nie w ciemno" ale w jasno.
A na razie pij stale pastę,"Fitolizyna".

Offline

 

#21 2011-06-07 13:11:20

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

NO dobra mam te skierowanie i jakieś patyczki. Tylko cały problem jest w tym że mam sobie to sam zrobić a oni mają mi to tylko zbadać.
1.Jak mam to zrobić
2.Czy to boli
3. Jak głęboko to wsadzić
Mówicie co wiecie bo na samą myśl mnie skręca hmm

Offline

 

#22 2011-06-07 16:26:04

nif
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 197

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

umyj go mydlem szarym i osusz ręcznikiem świeżo wyprasowanym wkładasz wymazowke do pracia 1,5 - 2 cm i kręcisz kilka razy w kolo,  potniej wkładasz zatykasz i już, nie jest miło ale dasz radę, po sikaniu później boli ale te wytrzymasz

Offline

 

#23 2011-06-09 22:15:35

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

A kiedy mam to zrobić? Po wysikaniu się, przed?
Będę sobie to wpychał w pon/wt i od razu mam to zanieś do szpitala o godz 14:30

Offline

 

#24 2011-06-10 18:44:06

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Dobra ludziska mam parcie jak cholera.
Ogólnie to od czasu wizyty z Urologiem przestałem brać leki. Cały tydzień czułem się bardzo dobrze a nawet powiem więcej byłem zdrowy jak ryba aż do dziś kiedy mnie takie parcie wzięło że ja nie mogę. Plan był prosty "Dobrze się czuje to po co robić wymazy i się męczyć" no ale żeby nie było tak że totalnie olałem sprawę wmówiłem sobie że "AA lepiej to zrobić raz a porządnie poczekam z tydzień aż antybiotyk przestanie działać" no i w sumie chyba dobrze zrobiłem wymaz robię w pon nie mam pojęcia jak to będzie, po prostu wepchnę sobie to na chama przekręcę i wyciągnę (Nie będe delikatny bo chce mieć to za sobą)

Z jednej strony się cieszę że wymaz pobiorę kiedy parcie jest w 100% a z drugiej strony to że to wraca mnie trochę dobija hmm

Offline

 

#25 2011-06-13 11:45:40

Moczomen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 17

Re: parcie na pecherz/Śmierdzący Mocz/Zaczerwieniona cewka moczowa/

Cholera jasna, wsadziłem sobie ten patyczek na 1,5 cm i przekręciłem. Szczypało jak cholera, jakby mi ktoś żarem po cewce jechał. Nie wiem czy to jest normalne taki ból. Wiele osób opisuje że jest po prostu dziwne uczucie a mnie po prostu to bolało. Jak wynik będzie sfałszowany albo nic nie wykaże to ja nie wiem co dalej sad Przestałem brać ten Urotrim to mi częstomocze wróciły i parce także.

Nikomu nie życzę robić wymaz z cewki.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson