Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-07-28 13:53:32

Gosiaki
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 76

Pomocy, niemowle z ropnym zapaleniem miedniczek nerkowych

Witam, czy ktoś miał podobne przeżycia?? Chcę się dowiedzieć jaki jest najlepszy sposób leczenia takiego malucha. Jak dbać o jego higienę i czego unikać w pierwszych miesiącach.

Offline

 

#2 2011-07-28 15:22:52

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Pomocy, niemowle z ropnym zapaleniem miedniczek nerkowych

primo-----czy ta diagnoza jest trafiona (czy jest pewna )?

Po drugie---tu szczególnie bym zwrócił uwagę na to żeby antybiotyk był z zagranicy a nie kupiony w polskiej aptece.

Po trzecie--nie tracić czasu na posiewy tylko przywalić szybko antybiotykiem o szerokim spektrum. A jakim, to powinien zadecydować lekarz - pediatra.
Po ostatnie:: ABSOLUTNIE NIE CHODZIĆ DO LEKARZA --KOBIETY . Tylko facet !!!  Tu nie ma żartów, to jest maÅ‚e dziecko. BÅ‚Ä™dy wykluczone !!!

Offline

 

#3 2011-07-28 22:25:00

laud
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 6

Re: Pomocy, niemowle z ropnym zapaleniem miedniczek nerkowych

Dlaczego kładziesz nacisk na antybiotyk z zagranicy? Jaka jest różnica?

I uważam Twoje seksistowskie uwagi za niezbyt trafione- w czym niby lepszy miałby być lekarz-mężczyzna od lakarza-kobiety? Przede wszystkim zwraca się uwagę na doświadczenie, wiedzę, zadowolenie innych pacjentów- ale NIE na płeć. Nie żyjemy w średniowieczu.

Offline

 

#4 2011-07-28 23:25:46

shift
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 72

Re: Pomocy, niemowle z ropnym zapaleniem miedniczek nerkowych

Lekarzem musi być biały mężczyzna heteroseksualny inaczej nie rozpoznaje poprawnie chorób... tak to już bywa ;D
A generalnie polskie antybiotyki są robione żeby nas wytruć przez Niemców i Masonów wink
dziwi mnie że do tej pory tego nie wiedziałaś, szczególnie po mordzie Kaczyńskiego pod Smoleńskiem :DDDD

Offline

 

#5 2011-07-29 00:59:23

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Pomocy, niemowle z ropnym zapaleniem miedniczek nerkowych

Ta, i musi to byc blondyn niebieskooki.

Offline

 

#6 2011-07-29 01:02:53

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Pomocy, niemowle z ropnym zapaleniem miedniczek nerkowych

Gosiaki niestety niewiele pomoge oprocz tego, ze musisz przestrzegac zalecen lekarza o czym dobrze wiesz, i mysle ze dodatkowa konsultacja jest wskazana. Jesli chodzi o antybiotyki to niektore maja faktycznie czystsze czy lepiej przyswajalne formy, ale to zalezy od nosnikow i organizmu, dobry lekarz bedzie wiedzial co przepisac.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson