Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#126 2011-09-09 20:59:12

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

u mnie wszystko na tak, 172cm 52kg

Offline

 

#127 2011-09-09 21:28:52

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

- U mnie wiecznie zimno, optymalna temperatura powyżej 25 stopni.
- Katar zawsze (a nawet cos w gardle), ale nasila się gdy sie ochładza i wtedy kicham.
- Jeść mogę akurat dużo i często smile
- 174 cm, zawsze byłam szczupła, obecna waga 58 kg.

Ktoś jeszcze? Mamy wyraźną analogię big_smile

Offline

 

#128 2011-09-10 00:42:29

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Wszystko na tak, chociaż szybko się rozgrzewam. 172, 52kg, schudłam przy niedoczynności tarczycy, a ostatnio nie mogę przytyć, chociaż apetyt świetny. Ale to raczej wina tego, że słodycze mi szkodzą, więc je sobie darowałam. Łatwiej choruję jak jem.

Offline

 

#129 2011-09-10 00:48:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

A mnie się coś porobiło i znowu tyję okropnie sad. W dodatku od miesiąca mam fazę na sezam w każdej postaci, co dodatkowo mnie obciąża kaloriami.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#130 2011-09-10 13:10:08

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Dziewczyny czyli wzrost mamy raczej zbliżony, wysokie dziewuchy jesteśmy big_smile, ale moja waga przy waszej to jak waga ciężka do piórkowej!
Ja jeszcze 4 lata temu ważyłam około 72 kg, wtedy miałam bardzo dobry okres w życiu, wyszłam za mąż, mało zmartwień itp... i dobrze sobie wyglądałam. Później zaczęły się problemy z dzidziusiem, a raczej jego brakiem, do tego doszedł ogromny stres, kłopoty ze zdrowiem i "spadłam" do 65 kg gdzie na okrągło słyszałam jak ty wyglądasz, przytyj trochę bo wyglądasz jak chudzielec itp... teraz troszkę znów przytyłam ale tak do max. 68 kg póki co i naprawdę nei wyobrażam sobei wagi takeij jak ma ifea do takiego wzrostu! kobieto toż ty jak modelka musisz wyglądać smile

Offline

 

#131 2011-09-10 13:12:47

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

No i u mnie jak przytyję od razu się odkłada na udach, których nie cierpię!!!! (ale biodra mam raczej wąskie), szczupłą talię i bardziej "atletyczną" górę. Ale jak schudłam rok temu z tej wagi 70 do 65 kg to zmalał mi biust (z czego się cieszę) i raczej nie wócił mimo przytycia do dawnych rozmiarów.

Offline

 

#132 2011-09-12 09:34:01

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

12 dzień brania Doxy. Za dwa dni lekarz. Obecnie czuje się całkiem dobrze, obraz zakłóca okres, który dziś powinien minąc, więc będę miała dzień na weryfikację przed lekarzem. A jak u Was?

Offline

 

#133 2011-09-12 10:30:55

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

loni, mysle ze wygladam jakbym byla szczupla, ale nie chuda, chuda i zle wygladalam jak wazylam 46kg przez chorobe, poza tym wszyscy mowia ze na wage wplywaja kosci, tez, ale nie w takim stopniu jak skora, mozna miec w zaleznosci od plci od 7 do 23 warst skory, kobiety od 7 do 15, zobacz jaka ma powierzchnie, i jej grubosc wplywa znaczaco na wage, moja jest bardzo cienka, poza tym mam strasznie dlugie nogi i wciecie w tali, to ponoc tez wplywa na wage, osoby z dluzszym tulowiem i "cegluwkowa" budowa wiecej waza, poza tym moj tylek i piersi sa sredniej wielkosci wiec tu mi tez odejmuje sie kilka kilo, mysle ze najwazniejsze to dobrze czuc sie w swojej skorze, nigdy nie mialam zaburzen laknienia, a cale zycie slysze ze jestem za chuda, najczesciej od babc i kolezanek na diecie, dlatego na te 2 przestalam reagowac, a 1 maja po prostu taki zawod big_smile, mam podobna figure do Anji Rubik, tylko nie mam tak plaskiego tylka jak ona, i tak ladnej, fotogenicznej twarzy, mysle ze taka waga jest dobra na wybiegu, inaczej Ci ludzie zyc nie daja ze masz przytyc, chodze czesto na obcasach, wiec praktycznie dziennie slysze o swoim wzroscie i wadze, co jest irytujace, sorry za off top.
ja jednak nie mam tak silnych herxow, a zlapala mnie grypa, pecherz na tini mi zawsze szaleje, teraz jest ok, nie utrudnia zycia, ale nie jest 100% dobrze, wlasciwie sama cewka daje o sobie znac.

Offline

 

#134 2011-09-12 10:54:24

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Hehr:P Ifea ja mam to samo choc aż tak chuda nie jestem. A nie słyszysz za każdym razem u lekarza, że masz anemie i masz sobie sprawdzić krew (na mnie kiedyś lekarka nakrzyczala nawet)? big_smile Swoją drogą nieraz miałam.

Jak ja sie juz dobrze czuje. W takiej chwili człowiek myśli tylko - oby to nie wracało, juz zapomniałam jak jest jak jest dobrze.

Poczytałam jeszcze forum. Dziewczyny a może warto by jeszcze wymazy z gardła? Więszkość z nas ma problem z katarem, a ja np. też bez przerwy czuję coś w gardle. Już się przekonałam, że przyczyn może być pare i trzeba je eliminować jedna po drugiej.

P.S. Dla wszystkich mających siedzącą pracę i bolący kręgosłup po długim siedzeniu polecam zastąpić krzesło piłką gimnastyczną. Po tygodniowej próbie stwierdzam, że naprawdę pomaga i jeszcze człowiek sie mniej garbi bo musi równowagę utrzymać. Odcinek lędzwiowy wogóle mnie juz nie boli a i części intymne wolą mięklką piłkę niż krzesło.

Offline

 

#135 2011-09-12 14:07:13

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Ania27 wlasnie pisalam o tym kiedys, ze u nas w Polsce nie mialam takich przebojow jak zagranica, tam gdziekolwiek mnie nie widzieli, to robili mi badania na anemie, anoreksje i bulimie. mialam nawet kilkudniowa zbiorke moczu, przed, po w roznych godzinach, i w trakcie posilku, bylo to wykanczajace, ale chcialam miec swiety spokoj ze swoim GP. w efekcie wyszlo ze normalnie czlowiek powinien jesc co ok. 5h bo po takim czasie trawi wlasne bialka, u mnie wystepuje to o wiele szybciej. wiec mysle, ze przytycie w zadnym wieku nie bedzie mi dane, ale zwazywszy ze polubilam swoja wage i pozbylam sie wszystkich kompleksow, ktore wlasnie z powodu niskiej wagi mi ciazyly. i wierzcie mi, przytyc jest ciezej niz schudnac. moja siostra walczy z nadwaga, i jak chce to moze, ja nie moge ani 2kg, ile bym nie jadla i co cudowala, wiec trudno. ale pewnie sa tez przypadki, ze ludzie sie starala i schudnac nie moga.
chociaz podziele sie z wami inna rzecza nie na temat, jak mieszkalam zagranica lata temu to przez przypadek dostalam sie na sesje zdjeciowa, i powiem wam ze jest to okropna, okropna, okropna praca. chyba ze ktos lubi byc w centrum uwagi, ja czulam sie okropnie. i wtedy jedna agencja zlozyla mi propozycje ze jak uwaga, schudne 3-4kg to mnie zatrudnia i oferuja swietne warunki. wazylam wtedy 52kg przy 172cm!!! usmialam sie i poszlam, te modelki wcale moim zdaniem nie chca byc chude, po prostu swiat jest popieprzony.
a anemii nigdy nie mialam z tego co pamietam. za to moj zawod jest stojacy i strasznie obciazajacy kregoslup, stoje lub sie garbie po kilkanascie razy dziennie, i najwiecej daja mi masaze mojego TZ i plywanie, ale obecnie nie plywam, ze wzgledu na fobie i leki fotouczulajace.

Offline

 

#136 2011-09-12 14:23:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

OT: a ja się zawsze zastanawiam - mężczyznom naprawdę podobają się aż tak wychudzone kobiety jak modelki?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#137 2011-09-12 14:31:24

Anita
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 177

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Chyba zależy od faceta, mój akurat lubi kobiety zaokrąglone. Ja mam trochę kilogramów na plusie (od leków to ostatnimi czasy nawet trochę więcej niż trochę). Ale tak jak napisała Ifea- świat jest popieprzony i nie można poddawać sie wszystkim jego wymogom- jak ktoś jest szczupły i dobrze się z tym czuje, to niech taki będzie, podobnie z kilogramami na plusie.

Offline

 

#138 2011-09-12 14:38:15

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

A jak się czujecie z ureaplasmą i mykoplasma? Jakies postępy w leczeniu? Laura, Nadia, Ifea to wiem bo pisała. Kto tu jeszcze cierpi na ureaplsme i myko?

Temat wagi i figury widzę zupełnie przyćmił kwestie chorobowe;)

Offline

 

#139 2011-09-12 14:53:22

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

moj tato mowi zawsze, "kazda zmora znajdzie swego amatora", i ja mysle ze wszystko sie komus podoba, i nie mozna mowic ogolnie czy kobieta, czy mezczyzna, niektorzy lubia grube, inni chude, rude, brunetki, blondynki, wysokie, niskie, male cycki, duze cycki.
swoja droga przypomnialy mi sie dwie kuriozalne rzeczy, 1 to dokarmiacze (zobaczcie sobie dokument w necie), facet zapasl kobiete ze nie mogla z lozka wstawac i to go krecilo do potegi, 2 wedlug jakiejs tam firmy zajmujacej sie badaniem tego i owego, tyle sie gada o duzych piersiach, kobiety wlewaja sobie rozne rzeczy w cycki byleby byly wieksze, a wedlug tej ankiety tylko 5% mezczyzn lubi duze piersi, bo (!) czuja sie niepewnie w lozku z kobieta z duzym biustem, i o dziwo wiekszosc lubi piersi srednie w kierunku malych, jak jest faktycznie to ja nie wiem, prawda jest taka ze nasz niedoscigniony, nieistniejacy i zfotoszopowany obraz idealu piekna jest do dupy, bo ludzie przez to czuja sie mniej wartosciowi i piekni, i wszyscy sie porownuja, i stajemy sie coraz mniej ludzcy, bo wstydzimy sie swoich cial i slabosci.
poza tym czesto jak widze super laski, i sobie mysle wow, ona to na pewno nie ma kompleksow, a nic bardziej mylnego. moim zdaniem piekne jest to co nam sie podoba, ale odpowiadajac na Twoje pytanie Redakcjo to mysle ze statystyczny mezczyzna woli chuda babke niz gruba, ale z drugiej strony seks z grubsza kobieta jest ponoc dla mezczyzny o wiele przyjemniejszy! nigdy nic nie jest ani czarne ani biale. jak bylam w wieku dojrzewania i nie mialam biustu, dopiero pozniej mi urusl, to chlopcy mnie wyzywali zawsze i dokuczali, i zawsze mowilam siostre ze wolalabym miec 50kg nadwagi, a bym miala cycki! mojej siostrze dokuczali ze wzgledu na wage, i ona mowila ze wolalaby sie zamienic i miec male cycki niz nadwage. mnie z moich wszystkich kompleksow wyleczyl moj TZ, szkoda ze sama nie dalam rady, ale mysle ze jest to mozliwe, tylko wymaga duzej pracy nad soba.

Offline

 

#140 2011-09-12 14:55:00

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Ania27, no i dobrze, w koncu mozemy sobie poplotkowac raz na jakis czas, jak babki na targu, pisanie w kolko o chorobach i bakteriach moze siasc na mozg.

Offline

 

#141 2011-09-12 20:16:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Ifea, tylko że między chudą a wychudzoną kobietą, do czego kreatorzy (?) mody doprowadzali jeszcze lat temu kilka modelki, jest spora różnica. Osoba w rozmiarze 34 jest szczupła, nawet chuda, a jak zrzuci jeszcze kilka kilo, to - w moim odczuciu, jest już brzydsza niż te 5-7 kilo wcześniej (tak porównując chudnące na potęgę celebrytki). Ale ja nie jestem facetem, to się nie znam smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#142 2011-09-12 21:44:48

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Aha, dla mnie chuda to bardzo szczupla, rozmiar 32/34, a poznizej to juz choroba. wiesz mi sie wydaje ze to wpojone kanony piekna jako ze kobieta szczupla i wysoka, z duzym biustem to ideal, ale tak na prawde szczupla wysokie babki rzadko kiedy maja duzy biust. czytalam kiedys kilka ksiazek w stylu barbie jako ikona kultury, czy makdonaldyzacja swiata, ksiazki napisane na zenujacym poziomie, ale czasem przytoczone informacje i statystyki zadziwiaja. nawet powiem szczerze, ze temat rzeka i nie warto go rozwijac. bo to by byla juz przewlekla infekcja nie do wyleczenia.

Offline

 

#143 2011-09-12 22:22:01

Anita
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 177

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Gdzie te czasy, kiedy ideałem kobiety była Marilyn Monroe ze swoimi okrągłymi kształtami (że już nie wspomnę o rubensowskim ideale piękna kobiecego;)) Nie żebym krytykowała szczupłe kobiety, nieraz na takie zerkam z lekką zazdrością, ale chodzi mi o fakt, że gdyby bardziej promowano okrąglejsze kształty- czy nawet takie normalne, a nie wychudzone- to wtedy może mniej by było przypadków anoreksji u młodych dziewczyn:/

Offline

 

#144 2011-09-13 09:39:37

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Dziewczyny dość tych rozważań o figurze w moim wątku!!smile Całkowicie odbiegłysmy od tematu.

Jutro mam ginekologa. Czuję się naprawdę dobrze, choć jeszcze to dziwne uczucie w cewce powraca, ale POWRACA. Czyli większość czasu go nie ma:)Teraz tylko mam nadzeje, że lekarz będzie rozsądny i przepisze mi jakąś dłuższą kurację.

Redakcjo coś jest z tymi ponapinanymi mięśniami. Czuję jak mi się zaciskają mięśnie wokół wejścia pochwy, ściślej te z tyłu, a dotyk tam boli, choć ścicłej jest to lekki ból połączony z odrętwieniem.

Offline

 

#145 2011-09-13 11:52:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

To spróbuj pójść w tym kierunku. Rozluźnianie nie zaszkodzi, a może pomoże na cewkę, jeśli to uczucie jest od napięcia (i ja bym brała cały czas omegi, polecam konopie, ostatnio też na te cewkowe i miednicowo-ginekologiczne sprawy fitoestrogeny sojowe i wyciąg z dyni mi pomaga).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#146 2011-09-13 12:36:33

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Właśnie kupiłam Biogal. Pisze, żeby lykać 3x2 tabletki. Naprawdę aż tyle?

Zastanawima się gdzie tu znaleść (w Krakowie) jakiegoś miłego fizjoterapeute - rehabilitanta, z którym mogłabym o tym porozmawiać. Nawet może niekoniecznie iść na rehabilitacje, ale po prostu pogadać. A nie z każdym pogadam o tym, że mnie bolą mięśnie w pochwie;)

Offline

 

#147 2011-09-13 12:45:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Ja brałam mniej. Zależnie od stanu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#148 2011-09-14 10:41:02

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Relacja z dzisiejszej wizyty u lekarza:

1. Doxycyklina 1x1 tabletka 2 opakowania czyli na 20 dni (zmniejszenie dawki).
2. Mycosyst
3. Clotrimazol
4. Betadine

Lekarz obejrzał, nic mi się poza tym niedzieje, tylko zmienione PH (dlatego na wszelki wypadek Betadine).

Chłopaka już leczyć nie będziemy (miał 2 tyg. kuracji 2x2 tabletki Doxy i Mycosyst).

Miesiąc po skończeniu antybiotyków robimy posiew, ja z szyjki, on.. no właśnie tu nie wiem czy z nasienia czy cewki. Lekarz zalecał cewkę, ale zasugerował też, żeby się poradzić w laboratorium.

Poa tym lekarz dalej twierdzi, że on by sprawdzał co innego - np. zrobić USG cewki moczowej, żeby sprawdzić czy nie ma zmian anatomicznych.

Poza tym pokazałam co mnie boli i to mięśnie zwieracza odbytu. Niestety nic nie poradził na ten ból, stwierdził że nie wie co z tym zrobić, poza obserwować czy przejdzie (ja sama nie wiem od kiedy mnie to boli, zauważyłam 2 tyg temu po badaniu po Waszych sugestiach:)

Czuje się najprościej mówiąc różnie. Zdarza się, że cały dzień jest dobrze, a następnego wraca na pół dnia. Napewno coś z mięśniami też jest, często (nie wiem czy zawsze) problem powraca gdy siedzę (nawet krótko w autobusie) a także gdy idę do toalety w tej drugiej sprawie. No i od tygodnia zaniedbuje ćwiczenia co pewnie nie pomaga, ale siedzę na piłce i to uważam za słuszną decyzję bo na piłce mnie nie boli.

Offline

 

#149 2011-09-14 11:54:21

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Ania27, mojemu TZ dr W mowil ze u mezczyzn posiew z cewki jest bardzo trudny i bolesny, ze poleca najpierw zrobic z krwi, bo zobacz jak dluga mezczyzni maja cewke i ten wacik trzeba wlozyc bardzo gleboko i nie da sie zrobic tego delikatnie i nie powinno robic samemu. W niektorych labolatoriach wkladaja wacik na ok. 1-2cm i czytalam ze takie badanie jest niemiarodajne. Inna lekarka mowila mu, ze lepiej robic u mezczyzn z krwi, bo przy posiewie z nasienia trzeba w trakcie pobrania robic masaz prostaty.

Offline

 

#150 2011-09-14 13:23:24

Ania27
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 239

Re: Ból cewki moczowej i łechtaczki - czy ktos ma pomysl co to moze byc

Jak się robi masaż prostaty? Z tą krwią to o tyle problem, że trzeba jechać do Bytomia:( Niby niedaleko, ale nie mamy autka a z kasą i czasem też różnie. Ale napisze do niego. To akurat dobry pomysł, przy okazji pewnie oceni moje leczenie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson