Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-08-14 12:43:47

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Dziwna cecha majli na WP

ja sie nie zastosowałem do apelu żeby zmienić adres majlowy na inny niż WP.
Za leniwy jestem. Zresztą, majle z forum do mnie przychodzą bez problemów.
ALE--ale gdy taki majl przyjdzie od usera z forum ,to ja go czytam, i---------powinien zmienić barwę jako "juz przeczytany".
Owszem--zmienia, ale gdy ponownie wejdÄ™ na konto np. po jednym dniu--------to majl ten figuruje nadal jako nie przeczytany !!!!!!!!!!!
Żadne inne majle tak sie nie zachowują.
Podejrzewam, że jest coś "informatycznego" w tym problemie, więc jeśli Redakcja będzie miała czas, to niech pogada ze swoim informatykiem (nie mylić ze swoim psychoanalitykiem).
PS. kurdemol, z tego powodu  już mi siÄ™ zdarzyÅ‚o, że odpowiadaÅ‚em 3 razy na tego samego majla. !! Nic  zÅ‚ego , ale zdarza mi siÄ™ odpowiadać odwrotnie !!!!!! A to już gorzej............

Offline

 

#2 2011-08-14 14:46:56

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Dziwna cecha majli na WP

Pulkos, pogadam, ale wydaje mi się, że to jest chyba wina Twojej poczty, bo to ona "oznacza" status maila.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Online

 

#3 2011-08-14 23:14:46

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dziwna cecha majli na WP

Ja wiem, ale wszystkie inne majle na tym koncie reagują prawidłowo, a te nic a nic.............
PS. sprawa nie jest aż tak ważna.......ale  poprostu ciekawa..

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson