Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-09-24 01:18:48

matthewpi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 1

Rekonstrukcja cewki moczowej

Mam 19 lat jestem po wypadku komunikacujnym mam problemy  z cewka moczowÄ… ,
zostaÅ‚a przerwana w wyniku zlamaÅ„ miednicy,  minely już 4 miesiace odkÄ…d mam zaÅ‚ożony cewnik nadÅ‚onowo. Miednica siÄ™ zrosÅ‚a piÄ™knie, pozostaÅ‚ jednak problem z cewkÄ…, potrzebować bÄ™dÄ™ operacji rekonstrukcji cewki
w związku z czym szukam miejsca w PL gdzie mogą mi to kompetentnie wykonać
-zdaje sobie sprawÄ™, z mojej sytuacj i faktu z czym siÄ™ wiÄ…rzÄ… tego typu operacje ale chcÄ™ wykorzystać  wszystko by wrócić do zdrowia i normalnie funkcjionować i wrócić do szkoly (bez wÄ…tpienia ostatni rok technikum mi siÄ™ udaÅ‚)
Szukam klinik, szpitali które mogą podjąć się tego typu operacji i zrobić coś co mi może pomóc, czy ktoś miał doczynienia z tego typu przypadkiem,
jakieś opinie rady ? Bardzo serdecznie proszę o wszystkie informacje to przestało być śmieszne ,
jeżeli sam czegoÅ› nie wymyÅ›lÄ™ i nie poszukam to  bÄ™dÄ™ musiaÅ‚ jedynie liczyć na lekarzy, na których można sie niestety zawieść.
pozdrawiam,

Offline

 

#2 2011-09-24 10:43:47

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Rekonstrukcja cewki moczowej

Na tym forum raczej nie mają ludzie takich spraw--oprócz userki "szamanka", która miała skomplikowaną operację.
Z tego co wiem, w Warszawie tego typu rzeczy robi profesor Borówka a szpitalu przy ulicy Bursztynowej W Międzylesiu (Międzylesie to jeszcze w granicy Warszawy, tuż obok szpitala centrum Zdrowia Dziecka jest szpital przy ulicy Bursztynowej --tak zwany "dawny klejowy").
Ten Borówka uchodzi za speca na skalę kraju.
Kwalifikowanie do takich operacji można załatwic prywatnie. bo ten Borówka oraz jego asystenci przyjmują w Warszawie w takiej społdzielni w Centrum miasta. Zapisy mają kolejkę na około miesiąc.
www.medica.gromada.pl/
Ja tam byłem u asystenta Borówki w innej sprawie, ale poziom mi się podobał. To jest w centrum Warszawy (ta spółdzielnia gdzie kwalifikują) zaś sam szpital w Międzylesiu jest obecnie bardzo nowoczesny--urologia na wysokim poziomie.
Zapisz sie w tej gromadzie telefonicznie w kolejkę--może do samego profesora jak da radę, a jak nie to polecam asystenta = dr.Dobruch (inteligentny młody facet). On cię skontaktuje z Borówką w szpitalu już i sobie pogadacie.
Borówka uchodzi za raptusa i despotę, ale ma rękę do tych spraw.
Userka "szamanka" miała tam właśnie operację odtworzenia pęcherza.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson