Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2007-07-01 22:28:32

milagross7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 14

Re: czy ktoś może wie, co to jest????

chyba coraz bardziej czuje się chora psychicznie: urolog na dzień dobry zapisał mi psychotropy (Doxepin), po którym 3 dni spałam i przestałam brać bo nie byłam w stanie funkcjonować, gastrolog zapisał Rudotel, po którym tez bylam śpiąca, w koncu zalecił Persen na uspokojenie (którego nie kupiłam).... wszyscy pytają o to, czy mam stresujące zycie, zwalaja wine na przygotowania do ślubu, że to mnie tak stresuje i moze dlatego tak mi sie porobiło. juz sama nie wiem, co o tym myśleć. pozdr

Offline

 

#27 2007-07-02 09:11:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: czy ktoś może wie, co to jest????

Dobra, dobra, Ty sobie dasz wmówić chorobę psychiczną, oni umyją rączki, a za dwa lata trafisz na onkologię z rakiem płaskonabłonkowym i pierwsze, co usłyszysz, to ryk: "czemu tak późno?!".


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson