Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#176 2012-02-04 19:41:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomóżcie - co to jest?

Hause, Ty się sam prosisz o nieszczęście. Pęcherz ma pojemność 400-700 ml, mniejszy już jest traktowany jako za mały, zdarzają się pęcherze o poj. ok. 1 l. A Ty wypijasz 1,5 l, nie idziesz do wc 12 h, czyli cała woda już się "przefiltrowała" - i dziwisz się, że masz rąbnięte mięśnie. Chłopie, jak mnie zrobiono hydrodystensję w pojemności zatrważającej, tj. 4 razy tyle, ile moja standardowa pojemność pęcherza, to ja przez półtora roku nie mogłam sikać i nie mogłabym dalej, gdyby nie Ajpinus i jego rehabilitacja, a potem już terapia u fachowców.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#177 2012-02-04 23:02:57

hause
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 98

Re: Pomóżcie - co to jest?

Redakcjo nie proszę się o nieszczęście. Byłem w pracy i to fizycznej, miałem dużo do zrobienia pić mi się chciało, nie było toalety nigdzie więc trzymałem, potem pojawił się ból i od tego czasu jest tragedia. Nawet nie wiesz ile bym dał, żeby cofnąć czas, wcześniej jak widać mogłem dużo wytrzymać. Od tego czasu moje życie to koszmar, nie mam znajomych nawet, z domu nie wychodzę, jestem kompletnie załamany, i oddał bym wszystko gdybym tylko mógł cofnąć czas...codziennie o tym myślę....

PoprawiÅ‚o Ci siÄ™ po tym? Co masz na myÅ›li piszÄ…c o Ajpinusie? I potem o  "terapii u fachowców"??,

Jest szansa, że te rąbnięte mięśnie wrócą do siebie?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson