Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2012-02-16 22:34:34

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Lekarka przy wypisywaniu recepty na te 14 dni powiedziała że to i tak długo tym bardziej teraz po tym Biseptolu i że bardzo nas to wyjałowi.

Offline

 

#77 2012-02-17 08:45:59

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Lekarze najczesciej przepisuja antybiotyki na 5 dni, wiec 14 to juz dla nich duzo... Dla mnie przy zwyklym zapaleniu pecherza antybiotyk na 5 dni jest wystarczajacy, ale jeśli czytasz inne wątki na forum, to sam wiesz ile czasu ludzie potrafią brać anybiotyki, jesli nie moga sie pozbyc bakterii.

Offline

 

#78 2012-02-17 08:55:58

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

No tak, czytałem że niektórzy biorą bardzo długo, tylko że my teraz braliśmy przez 10 dni Biseptol no i teraz znowu Cipronex na 14 dni, trochę tego dużo. Żeby nie nabawic sie jakiejs grzybicy, bo lekarz mówił że Cipronex to niszczy wszystko po drodze. No a z drugiej strony żeby to nie było z krótko i nie wróciło.

A  tak wogóle to jak stosowac antybiotyk z Nystatyna w tabletkach?? Bo mamy co 12 godz antybiotyk i dwa razy dziennie Nystatyna, tylko że nikt nam nie powiedział czy można to łączyć. Czy Nystatyna godz po antybiotyku będzie dobrze?? nie będzie to się ze soba gryzło??

Offline

 

#79 2012-02-17 09:29:10

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

I co myslicie, żeby cos wziąść na wątrobę, może Esseliv Duo?? no bo troche łykamy tych tabletek, a one jednak daja w kość wątrobie.

Offline

 

#80 2012-02-17 10:36:21

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Kiero Nystatyna 3-4 godziny od antybiotyku,bierzcie osłonę na wątrobe. Dieta bez cukrowa. Probiotyki. Nie przesadzajmy z tym wyjałowieniem się po 14 dniach stosowania nystatyny i diety;)i wyniszczenia wszystkiego na swojej drodze. Niech lekarze nie będą tacy nad opiekuńczy do cholery jasnej! 14 dni to za mało! od razu mówie, że niestety nie pomoże, sorry za szczerość. ja się bujam z antybiotykami od września,poprawa była i znów się spieprzyło. Nie wierzę w 14 dniowe kuracje przy przewlekłych stanach. Przykro mi...że odbieram Wam nadzieję chodź oczywiście mocno kibicuję!

Offline

 

#81 2012-02-17 10:47:46

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Z tym wyjałowieniem to chodziło o Cipronex, no bo przecież niszczy on bakterie i chorobotwórcze i te dobre. I też się boję że te 14 dni to może być za mało. Jutro jadę do dr. który nam robił badania i który zalecił Biseptol, a teraz z nim konsultowałem Cipronex i zobaczę co powie na ten temat. I dzięki wielkie za kibicownie:)

Offline

 

#82 2012-02-17 12:05:46

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Kiero, ale ja nie żartowałam z prośbą o to, żebyś zaczął się udzielać na forum. Jeśli dalej będziesz tylko pisał u siebie, oczekując pomocy i nie dając nic w zamian, to albo Cię zablokuję, albo zażyczę sobie opłaty na rzecz honorarium dla wspierających Cię forumowiczów. To nie jest darmowa poradnia dla Kiero, tu każdy daje coś od siebie. Nawet wsparcie psychiczne, informację, gdzie można zrobić jakieś badanie, czy znaleziony z poświęceniem w wyszukiwarce artykuł na dyskutowany temat. Jesteś jedyną osobą, która nie pojawia się na forum epizodycznie i która przez 3 miesiące nie napisała ani jednej wypowiedzi poza swoim wątkiem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#83 2012-02-17 14:19:27

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

ja rozumie, że nie masz tyle czasu żeby śledzić inne wątki,ale gdybyś to robił to zobaczyłbyś że niedawno był poruszany temat nystatyny i jej zażywania podczas antybiotyku. Nie chcę być niegrzeczna, ale mógłbyś się troszkę wysilić i poczytać lub Twoja dziewczyna. Namów lekarza na dłuższą kurację, proponuję też wspomagacze typu beta glukan, tran, czosnek(ale tylko w naturalnej postaci), sok z aloesu itd,itp to jest na innych wątkach i działach więc warto poczytać i się dokształcić. Pozdrawiam

Offline

 

#84 2012-02-17 15:36:22

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Oj tam pobierać opłaty to nie będziemy...bo my nie Jesteśmy lekarzami smile
Ale jestem za tym,że dla Kiera nawet nie chce się poczytać innych tematów.

Offline

 

#85 2012-02-17 15:51:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

My tu nie leczymy, więc opłata jest za pisanie i czas wink. Wszyscy płacimy za otrzymane wsparcie (każde!) - swoim czasem, swoim pisaniem. Za takie czynności w pracy bierze się pensje. My tu uprawiamy barter - czas za czas, wsparcie za wsparcie, informacja za informację. Nikt nie pogania nowicjusza, który jest przerażony i usiłuje ogarnąć sytuację. Ale Kiero jest już stałym bywalcem i zachowuje się wyjątkowo egocentrycznie. To nie jest fair wobec forumowej społeczności.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#86 2012-02-22 07:48:42

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

I jak efekty po biseptolu?

Offline

 

#87 2012-02-22 14:28:12

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Żadnych efektów bo tym Biseptolu:(. Teraz bierzemy Cipronex, dzisiaj 6 dzień, zauważałem jakieś efekty w 4 dniu, ale teraz jakby mniejsze te efekty, znów zaczynam czuć ten dziwny, nieprzyjemny zapach i taki dyskomfort. Partnerka też nie widzi u Siebie poprawy, po nocy nie ma za bardzo nic na wkładce, ale jak założy rano, to później są na niej takie jakieś nieprzyjemnie pachnące upławy, mówiła że tak jakby zapach karmelu też czuła ostatnio. Ja chyba przejde załamanie nerwowe jak tak dalej bedzie. Rozmawiałem z naszym diagnostą dr Adamskim z Wrocławia i powiedział że jak nie przejdzie po Cipronexie, to żeby odczekać tak nawet dwa, trzy tygodnie i zrobic badanie, mówił że teraz można spróbowac zrobić posiew tego co jest pod napletkiem, bo może tam coś siedzi, no i u partnerki jeszcze raz wymaz z pochwy. Tylko że przecież łykamy już trochę tych tabletek a efektów żadnych do cholery!!!  Ani nie odczuwamy żadnego bólu, ani nic takiego, tylko ten zapach no i u partnerki upławy, a u mnie taka jakby oleista wydzielina pod napletkiem. jesteśmy młodzi i mamy ochotę na jakieś zbliżenie, ale uwierzcie, że z tym zapach to nie jest nic przyjemnego, nawet w prezerwatywie.

Offline

 

#88 2012-02-22 14:46:00

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

hmm....zastanówcie się nad autoszczepionką.Oleista wydzielina? Nie jest to taki biały nalot?A badania inne oprócz wymazu robiliście?

Offline

 

#89 2012-02-22 18:44:20

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

No ale gdzie we wrocławiu moge zrobic taką autoszczepionkę, i jak to wogóle wygląda. A ta wydzielina, to nie jest biały nalot, to takie troche dziwne do opisania, no bo niby nie ma tam tego dużo, ale jest takie dziwne uczucie, jakby penis pod napletkiem był cały czas mokry, jakby zwilżony. a do tego dzisiaj zaczynam odczuwać takie delikatne szczypanie przy ujściu cewki, kiedy oddaję mocz, a najlepsze jest to że jak w zeszłym roku dostałem cipronex na 5 dni, to od 3 dnia była poprawa i tak aż przez dwa trzy dni po zakończeniu kuracji, a teraz jak już przedtem napisałem ok 4 dnia była odczuwalna poprawa, a teraz jakby znowu koniec z poprawą. No  MASAKRA, szlag mnie trafi!!!!! co to może być??? spotkał się już ktoś z czymś co dawało podobne objawy????????????   A nawet nie chcę myśleć co będzie jak w końcu zapragniemy mieć dziecko sad

Offline

 

#90 2012-02-22 18:57:12

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Kiero te szczypanie to może Cię witać grzybica sad zero słodyczy. Ja sobie też zadam pytanie to samo co Ty nam... skoro jest poprawa to czemu potem znów się pogarsza, tak jakby bakterie przechytszały antybiotyk, antybiotyki przegrywają walkę? ja też troche załamuje ręce, bo ja jadę od września na dwóch antybiotykach,poprawa była, ale nie na długo:(

Offline

 

#91 2012-02-22 19:16:28

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Nadia a jak Ty się czujesz? jakie masz objawy teraz?

Offline

 

#92 2012-02-22 20:38:41

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

Podzwoń po laboratoriach...wiem,że w Krakowie,Łodzi ,Wawie,Poznaniu robią autoszczepionkę.
Biały nalot może być...bo niektóre bakterię żyją w symbiozie z grzybem.Ale przezroczysta wydzielina to lepiej zróbcie badania na atypówki.A jak nie to idź spróbuj do dermatologa-wenerologa.Ale wpisz w internecie chlamydia trachomatis...ona daje objawy,że jest przezroczysty nalot na żołędziu.Ale jak nie pójdziesz do lekarza to nie wiadomo co to jest.
P.s. Wierz mi każdy tutaj jest lub był trochę znerwicowany smile

Offline

 

#93 2012-02-22 21:03:03

nadia
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

ja miałam tydzien temu silny nawrot.silny bol nerek,pieczenie całego pasa i talii. No i większe parcie.Dzis jest trochę lepiej ale antybiotyki przestały ewidentnie działac.w nast tyg wizyta u nefrologa i chyba zmienię leki sad ale to nie moj wątek nie bede się rozpisywała

Offline

 

#94 2012-02-22 21:16:14

Astrid
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

On_28 - dermatolog-wenerolog to jest bardzo dobry pomysł. Szczególnie dla faceta. No a jak Kiero się dowie co mu dolega to oboje będą widzieć.


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

#95 2012-02-22 21:25:01

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

no ja chodziłem do dermatologa, tylko że nie wiem czy on też był wenerolog,, ale jak wymusiłem go żeby mnie wysłał na jakieś badania i kazał zrobić wymazy z cewki na chlamydie, ureaplasme i mykoplazme i wyszły ujemne to dał mi do zrozumienia że sobie wmawiam chorobę i próbuję leczyć coś czego nie ma. A ja miałem poprawę wtedy np jak brałem Cipronex. Więc co szukać innego czy może zrobić badania na atypówki???

Offline

 

#96 2012-02-22 21:38:06

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

A lambrie badaliście po braniu leków? Zrób badania na typówki z krwi.Podzwoń popytaj,ale musisz odczekać po antybiotyku.Pamiętaj są lekarze i lekarze:)
Możesz jeszcze poszukać laboratorium gdzie robią wymaz z cewki po masażu gruczołu krokowego.

Offline

 

#97 2012-02-22 21:42:58

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

No nie mieliśmy kiedy jeszcze zrobić tych lamblii po leczeniu. No myslę że może zrobię atypówki u dr Adamskiego we Wrocławiu. może byc, ktoś tam robił z krwi??
A o co chodzi z tym wymazem z cewki po masażu gruczołu krokowego???

Offline

 

#98 2012-02-22 23:10:26

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

A dr Adamski robi atypówki?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#99 2012-02-23 16:39:55

KIERO
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 106

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

No właśnie nie wiem czy robi. A co polecacie w razie czego we Wrocławiu, żeby zrobić z krwi chlamydie??

I o co chodzi z tym wymazem po masażu gruczołu krokowego???

Offline

 

#100 2012-02-23 16:55:46

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: nieprzyjemny zapach, dyskomfort, prosze o pomoc

,,Bardzo przyjemny,, masaż wykonywany przez urologa,po którym wychodzi z cewki wydzielina z gruczołu krokowego smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson