Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-01-05 13:50:27

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

urolodzy - ŁÓDŹ !!!

Witam chciałabym napsiać o urologach pare słow do których chodziłam w łodzi zeby pomoc innym w tym problemie jakim jest zapalenie pecherza. Ja juz choruje prawie od roku na zapalenie pecherza z małymi przerwami. Nie zycze tego najgorszemu wrogowi naprawde. Chodziłam do mnostwo urologow i wydałam kupe kasy.  Szczerze mowiac zadnego w 100 procentach nie moge polecic. najlepszy według mnie ktory najbardziej mi pomogl jest doktor Sulima który przyjmuje w przychodni przy Piotrkowskiej 100. Wizyta kosztuje 70 zlotych ale mozna do niego isc takze panstwowo. czeka sie do niego miesiac ale jesli zlapie bol pecherza a do wizyty jeszcze troche zostalo czasu doktor bez problemu przyjmuje i to bezplatnie.  odradzam lekarzy w szpitalu Pirogowa pana J. i pana P. nic nie robia tylko faszeruja antybiotykami, obiecywali dodatkowe badania a nic z tego nie bylo. po tym jak zaden lek mi nie pomagal stwierdzili ze musze miec pecherz nadreaktywny i tyle. Pan doktor ktorego juz nazwiska nie pamietam ale przyjmuje na zachodniej 89 jest bardzo uprzejmy, sluzy pomoca, widac ze przejmuje sie problemami pacjentow a leki ktore przepisuje nie sa wcale drogie. Mam teraz isc do doktora ktory przyjmuje na leczniczej podobno tez jest dobry. byl ktos moze u niego???

Offline

 

#2 2012-01-05 22:51:13

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolodzy - ŁÓDŹ !!!

Załamana, stosuj się, proszę, do zasady tworzenia wątków i zamieszczania postów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2012-01-06 12:03:16

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

Re: urolodzy - ŁÓDŹ !!!

a jak mialam napsiac powiedcie mi prosze bo nei wiem. chcialam opisac lekarzy zeby sie ludzie albo miedzy nimi chronili i nie wydawali kasy w bloto albo zeby poszli  i moze im pomoga. jak mialam to inaczej napsiac zeby dac wsakzowki???

Offline

 

#4 2012-01-06 12:19:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolodzy - ŁÓDŹ !!!

Przeczytaj regulamin.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson