Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-02-03 08:02:42

Adorable
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 4

Pomocy :(

Witam, mam 18lat i od ostatnich wakacji mam straszne problemy z pecherzem. Przez ponad 4 miesiace mialam jakies zapalenie pecherza. Czesto oddawalam mocz w malych ilosciach ale to dzialo sie co 20min. Bralam Furaginum, Urosept, zrobilam badanie ogolne moczu, bylam na konsultacji z Urologiem ktory powiedzial mi ze to moze byc kamica nerkowa, zaczelam brac na wszelki wypadek antybiotyk na zwalczenie bakterii, zrobilam posiew i nic nie wykryto. Ale przez czas badan tych problemow nie mialam w ogole. Az do dzis. Obudzilam sie rano z mocnym parciem na pecherz. Niemilosiernie boli mnie brzuch, czuje ostre pieczenie u ujscia cewki moczowej i co jakies 10min musze oddawac mocz. Zupelnie nie wiem co sie dzieje, liczylam ze juz jest po problemie a tu taka niemila niespodzianka. Moge dodac ze w ostatnich kilku dniach narazona bylam na: stapanie po zimnych plytkach w domu, kilkudziesieciominutowy pobyt na dworze, stres i sex z partnerem. Bardzo prosze o pomoc. sad

Offline

 

#2 2012-02-03 08:44:49

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Pomocy :(

Idź do lekarza pierwszego kontaktu. Powinien ci przepisać jakiś antybiotyk, a jak jest mądry to dostaniesz jeszcze skierowanie na posiew. Jak sam ci tego skierowania nie zaproponuje to koniecznie go o to poproś, powiedz że miałaś problemy z pęcherzem, podejrzewają u ciebie kamice nerkową itd.
Posiew zrób jeszcze przed wzięciem pierwszej dawki antybiotyku od lekarza.
Najważniejsze jest to żebyś szybko zaczęła leczyć ostrą infekcję, bo jak ją zignorujesz i będziesz chodzić tak parę tygodni, to może one przerodzić ci się w przewlekłe bakteryjne zapalanie, albo twoja tkanka w pęcherzu się pobliźni i poniszczy do tego stopnia, że zaczną się jakieś IC-owe historie.

Offline

 

#3 2012-02-03 21:25:10

Adorable
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 4

Re: Pomocy :(

nie chce Ci nic mowic ale jestem po tych wszystkich ''zabiegach'', z powyzszej odpowiedzi na moje pytanie stwierdzam ze albo nie czytalas/es mojego problrmu albo kazesz mi powtorzyc wszystko co juz mialam i zadnego skutku nie przynioslo.

Offline

 

#4 2012-02-03 21:41:57

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: Pomocy :(

Zrób jeszcze raz posiew moczu na bakterie i stopień czystości pochwy.Oczywiście w innym laboratorium.Jak bierzesz antybiotyk to odczekaj około 2 tygodni i zrób te badania.

Offline

 

#5 2012-02-04 01:55:56

Adorable
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 4

Re: Pomocy :(

teraz nie biore niczego. wczesniej moglo nie wykryc nic bo odstawilam antybiotyk tylko 2dni przed.

Offline

 

#6 2012-02-04 06:18:04

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: Pomocy :(

Widzisz...2 dni to stanowczo za mało.Jak nie bierzesz od dwóch tygodni antybiotyków lub furaginy...to idź zrób posiewy i wymaz smile

Offline

 

#7 2012-02-04 07:49:20

Adorable
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 4

Re: Pomocy :(

Dobrze. A czy wymaz moge sama zrobic i oddac im probke czy to musi zrobic osoba uprawniona?
No i najwazniejsze pytanie - ja juz w miescie nie mieszkam, oddalabym te probki w osrodku zdrowia, czy jest mozliwosc ze moga mi odmowic przyjecia wymazu?

Offline

 

#8 2012-02-04 09:40:20

On_28
Użytkownik
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2012-01-20
Posty: 116

Re: Pomocy :(

Najlepiej jak Ci to zrobi ginekolog będziesz miała 100 % pewność,że dobrze pobrane.I lepiej zaprzestań kontaktów seksualnych z partnerem ,gdyż możecie zarażać się jedno od drugiego i tak będzie w kółko.I nigdy się nie wyleczycie.
Pozdrawiam smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson