Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#576 2008-05-13 23:34:17

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Niedowład  nogi jako powikłanie  po operacji urologicznej ?
Coś nie  tak.......
Może to jest z powodu narkozy dawanej w kręgi ????
Albo może przecięto jakieś naczynie krwionośne "na linii nogi " ?
-------------------------------------------
Co do refleksji o poziomie szpitalnictwa, to jak pisałem,   z powodu tego poziomu zmarli moi rodzice w zeszłym roku.
Kilka razy rozmawiałem z ludźmi doświadczonymi "szpitalnie" i wnioski są takie.::
Żle się dzieje nie z powodu pogoni za pieniądzem itp, itd, ,ale----ALE  Z  GŁUPOTY.
Niestety, poziom umysłowy pielęgniarek, lekarzy =synów parobków, poziom ludu przcującego jako taki-----jest zbliżony do poziomu małpy.
Małpy kończą medycynę i leczą w szpitalach
Planeta małp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak to jest gdy istnieje naród pozbawiony inteligencji jako klasy.
Darwinizm, moje panie::::::: małpa nie ma prawa studiować ani zajmować stanowisk istotnych dla spraw życia i śmierci.
Nie ma rasowej inteligencji---to i nie ma medycyny, literatury, filozofii, brak poczucia honoru, odpowiedzialności, brak błyskotliwości umysłu, brak kulturowej wszechstronności u danego osobnika.
To są małpy !!!!
Tych ludzi kiedyś wpuszczano do budynków tylko kuchennymi schodami.
Dzisiaj oni robią nam operacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#577 2008-05-14 07:01:08

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc pulkos ! wiesz co podoba mi sie twoj bezposredni poglad na temat nasze "ukochanej słuzby zdrowia ". W80-ciu procentach zgodze sie z toba ze sa wsrod nas ludzie ktorym ja nie dalabym nawet zalozyc bialego kitla , a nie mowa o trzymaniu skalpela . Zastanawiam sie po jaka cholere isc na studia , jesli nie ma sie do tego powolania i nie mowie tu tylko o lekarzach , ale i osobnikach z kazdej jednej dziedziny . Co tu daleko szukac np. ks. Jankowski , Pec , czy ci ludzie zdawaloby sie na poziomie nie powinni zrezygnowac ze wsojego zawodu . Bo jesli ja chce cos przekazac innym to musze miec naprawde solidna wiedze teoretyczna i praktyczna na dany tema i sama zachowywac sie w sposob nienaganny . Jak to ostatnio powiedzial moj przyjaciel "czlowiek im wiecej posiada fakultetow , tym nizej stacza sie z poziomu moralnego . Pomylic sie kazdy moze bo blad jest elementem ludzkim , ale sztuka jest przyznac sie do niego i i go naprawic . Dlatego tez jesli chirurg twierdzi ze nigdy sie nie pomylil to albo wypalil sie juz w swoim zawodzie , albo nigdy nie trzymal w reku skalpela i powinien przejsc na emeryture . Pewnie i slepo wierze , ale patrzac na rozwoj naszej cywilizacji i medycyny i zmian w przepisach stawodawczych , ufam iz jest jakas minimalna szansa na to ze ci mlodzi ludzie konczacy studia nie sa jeszcze zepsuci do szpiku kosci i beda patrzec na chorego nie jak na eksperyment medyczny , ale jak na czlowieka potrzebujacego pomocy .
Nie moge sie tez zgodzic ze wszyscy medycy to partacze i konowaly , bo sa w srod nich i tacy ktorzy chca pomoc choremu w jego cierpieniu i sa otwarci na nowe mozliwosci i rozwiazania . To prawda ze jak narazie to w swoim 33 letnim zyciu spotkalam tylko 5 ( z czego 3 wykazalo odruch ludzki i zastanawiali sie jak mi mozna pomoc ) , zas pozostalych doprowadzilo do tego ze teraz siedze tu na fotelu i pisze to wszystko , reasumujac wiec jesli sie tylko chceto mozna stworzyc cos z czegos .
i na koniec pewne przesympatyczne haslo ktore zostalo wziete z gwiezdnych wojen a przerobione na srodowisko urologiczne "
          NIECH MOCZ BEDZIE Z WAMI " ------KONIEC CYTATU ---------

Offline

 

#578 2008-05-14 09:23:34

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Pulkos  ja się czuje bardzo dotknięta i obrażona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym co napisałeś.
Siostra mojego ojca była lekarzem ( już nie żyje) całe zycie pracowała w szpitalu i na Akademii Medycznej , wypusciła ze swoich rąk setki zdolnych ,madrych lekarzy, swoją wypowiedzią obraziłeś moją ciotkę ale i mnie nie jestem ani małpą ani osobą pozbawioną inteligencji.
Z dziada , pradziada jesteśmy osobami wykształconymi już od pokoleń co oczywiście przed wojną chociażby stanowiło o statucie społecznym !!,
i prawie nikt z mojej rodziny nie poprzestał na jednym kieruku studiów sama mam też dwa fakultety.

Tym co napisałeś wydałeś świadectwo wyłącznie o sobie !!!!!!!!!

Kasiu i Karolino przepraszam ,ze na Tym wątku to napisałam , znacie mnie i moją sutyację ale nie pozwolę na obrażanie mojej rodziny !!

Offline

 

#579 2008-05-14 10:02:11

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Danusiu absolutnie sie na ciebie nie gniewam , przeciwnie choc sama jak wiecie zostalam skrzywdzona przez srodowisko medyczne , ale i paradoksalnie "wsrod tych małp " znalezli sie tez prawdziwi lekarze ktorzy zrobili wswzystko aby mi pomoc . Wiem ze pewnie jeszcze nie jeden raz bede musiala prosic ich o pomoc , ale wiem tez ze bez wzgledu na okolicznosci zawsze bede mogla na nich liczyc . Sama zajmuje sie juz tyle lat medycyna niekonwencjonalna i mam na swoim koncie wiele osob ktorym pomoglam wrocic do zdrowia  i chociaz kilka razy slyszalam ze to nie zgodnie jest z wiara katolicka , to nie zamierzam zrezygnowac ze swojej pracy masarzysty i bioenergoterapeuty . Danusiu uwierz mi ze nawet jesli choc na chwile ulze w bolu osobie cierpiacej to dla mnie i tak bedzie to bardzo duzo . Nie wazne jest to czy za zabieg wezme 20 zlotych czy co łaska albo za darmo i tak jestem z siebie dumna . Dlatego tez napisalam w odpowiedzi ze nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka . buziaki

Offline

 

#580 2008-05-14 11:33:37

Hanah
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 78

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Pulkos ty jesteś nienormalny !! To co tu napisałeś to świadczy tylko o twoim poziomie inteligencji, który z resztą można porównać do inteligencji małpy. Sama za kilka lat będę lekarzem i żal mi się Ciebie zrobiło jak przeczytałam twojego posta.
Jeśli chodzi o sprawy medyczne, to nie masz o nich zielonego pojęcia, więc się nie wypowiadaj!!

Offline

 

#581 2008-05-14 11:39:29

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Przychodzą ludzie na studia medyczne i absolutnie nie mają w tym kierunku predyspozycji---to jest pierwszy moment tragedii. Ale nawet jeśli się nie ma tych predyspozycji a ma się wrodzoną inteligencję to można zostać dobrym lekarzem w sensie "rzemieślnikiem".
Niestety--oni też nie mają inteligencji wrodzonej !!!!!
Bo ich geny na to nie pozwalają. I to jest drugi element tragedii.
Ja z takimi ludźmi studiowałem ,to wiem. Straszna sprawa.!
W przyszłosci prawdopodobnie będzie "sito" polegające na ocenie garnituru genów, i albo ktoś się nadaje na studia tego typu albo nie .
Natomiast u nas przez 25 lat było jedno kryterium w tej sprawie ::: Jeśli masz chamskie pochodzenie to idziesz na studia---zapewniają ci to punkty za pochodzenie robotniczo chłopskie !!!.......I to jest ostateczny cios w cywilizację !
Jakoś nikt nie protestował ???? !!!! Jakoś potomkowie chamów nie mówili " ależ proszę pana ja jestem prostak i bydlę jak i moi przodkowie, to jakże to ja będę lekarzem, ja nie dam rady bo się nie nadaję !"
Tego nie mówili, odwrotnie, mówili "tera to my będziem, a nie syn dziedziczki miastowy".
No i rezultaty mamy w szpitalach !!!!
Niezależnie od tego, popatrzcie sobie na pielęgniarki : co za pokractwo, co za paskudne typy z melin, jak one wyglądają, toż to są dojarki z ZSRR !!! No tak wyglądają !!! Na ulicy takiej baby nie poprosiłbym o wskazanie drogi bo ma mordę jak donicę i kaprawe oczki---a tu ona decyduje o kroplówce !!!
Naród bez inteligencji jest skazany na zagładę. Naród bez "rasy" jest szczekliwym stadem psów ze schroniska, takich kundli zawszonych.
Ciekawe, że to co piszę, jest oparte o darwinizm, który jest uznawany w każdym calu, lecz----o dziwo------nie jest uznany w swojej malutkiej części:: otóż, nie jest uznawany gdy mówimy o różnicach genetycznych u ludzi !! Natomiast u krów--jak najbardziej TAK !
Krowy maja prawo się różnić rasowo, pochodzeniowo, genetycznie. A ludzie--nie mają prawa i MUSZĄ być równi !
Oto obłuda, której skutki macie w szpitalach, ale nie tylko tam, bo np. wśród nauczycieli mamy to samo !!! Bydło debilne w szkołach. Ale nauczyciel nie decyduje o życiu bezpośrednio, a lekarz tak !
I tu się nie ma co obrażać.

Offline

 

#582 2008-05-14 14:26:56

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Hanah zgadzam się w pełni z Twoją oceną :przesiąkniętego jadem i złośliwością bardzo kontrowersyjnego osobnika, tu przecież nie ma z kim dyskutować.
Lepiej zostawic bez komentarza takie wypowiedzi za bardzo "śmierdzą".

Kasiu w tym rzecz , przecież ja też miałam szczęście trafić w łąpy niedouczonej ale za to bardzo pewnej siebie lekarki , dzięki której będę cierpieć pewnie do końca życia.
Jednocześnie inni lekarze w innym momencie uratowali mi już pare  razy życie i za to będę im dozgonnie wdzięczna.
W każdym zawodzie są patałachy.

Offline

 

#583 2008-05-14 15:04:13

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

nawet nie wiem co napisać!!!! nawet nie potrafię przeczytać tego do końca!!!! jakim prawem oceniasz wszystkich lekarzy i pielegniarki świata???????!!!!!!!!!!!!!!!o wszystkich ich znasz???
to ja powinnam napisać: WSZYSCY MĘŻCZYŹNI TO ŚWINIE!! mimo, że wszystkich nie znam, zastanów się wpier co piszesz człowieku????????????????/
moja mama jest pielęgniarką i nie jest "co za pokractwo, co za paskudne typy z melin, jak one wyglądają, toż to są dojarki z ZSRR !!! No tak wyglądają !!! Na ulicy takiej baby nie poprosiłbym o wskazanie drogi bo ma mordę jak donicę i kaprawe oczki---a tu ona decyduje o kroplówce !!!"

jest ładną i zadbaną kobietą a poza tym ma złote serce, ilekroć ktoś przyjdzie do jej przychodni, zawsze mu pomoże, a nawet załatwia niektóre sprawy za pacjentów, bo uwielbia pomagać ludziom!!! każdy pacjent jest zadowolony z wizyty u niej!!!!!!!!!!!!!!!!!

więc najpierw się zastanów nad samym sobą, bo wydaje mi się, że coś z Tobą nie tak jest, a potem oceniaj resztę świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#584 2008-05-14 15:26:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja też nie generalizowałabym. Grono lekarzy zrobiło ze mnie kalekę, która będzie cierpiała do końca niedługiego pewnie życia, ale kilkoro lekarzy włożyło i nadal wkłada ogromny wysiłek w to, żeby mi ulżyć, mają wiedzę, którą pogłębiają, inteligencję, empatię. A z tymi krowami, Pulkos, nie szalej. Wprawdzie ja może raz spotkałam miłą pielęgniarkę, ale nie oczy i nie rysy twarzy decydują o kompetencjach pielęgniarki.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#585 2008-05-14 15:34:29

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Wiecie co nigdy z zasady nie oceniam innych i jestem tolerancyjna w stosunku do roznych nacji czy zainteresowan seksualnych oraz innych kwestii , ale w tym miejscu polacze sie z wami dziewczyny bo to co teraz zripostowal pulkos nawet mnie dotknelo . Jesli faktycznie byloby tak jak On pisze to kurwa nie byloby takich autorytetow jak np. Religa czy prof. Gomuła , tego ostatniego mialam okazje poznac osobiscie i jesli mialabym sie gdziekolwiek polozyc to za jego opinia pojde tam bez mrugniecia oka . Przez ten niecaly rok zawsze cierpliwie mi tlumaczyl wszelkie watpliwosci i podtrzymywał mnie na duchu wiec gdybym powiedziala ze jest skonczonym debilem i małpą mialabym psi pysk i nigdy wiecej nie pojawilabym sie na tym forum . Kto jak kto , ale ja mialabym prawo do tego by powiedziec to co napisala evi.wi ze wszyscy faceci to skonczone swinie . FAKT wkurzylam sie teraz dokladnie bo takie posty uragaja wszelkiej kulturze i nie ma sensu wdawac sie w dalsza dyskusje na ten temat , owszem kazdy ma prawo do wlasnego zdania , ale piszac nawet jakakolwiek recenzje nalezy zachowac pewien jezyk kultury . Dlatego poraz pierwszy nie chcialabym aby pulkos pisal w moim watku , jesli juz to oile jest to mozliwe przenies to do jego watku . Mysle ze zgodzicie sie ze mna i nie bedziecie mialy do mnie zalu o to . Juz niejednokrotnie pisalysmy o roznych sprawach u mnie ale to juz przegiecie .
Jestem teraz naprawde wsciekla , nie tylko po tym co przyczytalam ale i tym ze chyba w zla godzine dzis powiedzialam ze bede musiala poprosic lekarzy o pomoc , bo jak sie okazalo to od wczoraj po spacerze bardzo zaczelo mnie bolec w dole brzuch i z tylu w okolicach nerek , generalnie odcinek krzyrzowy i ledzwiowy , poszlam wiec teraz do urologa i tu mnie zamurowało , a wlasciwie nas oboje , na usg ukazqal sie obraz ktorego pan urolog w zaden sposob nie potrafil zinterpretowac , bowiem obok tego nowego "pecherza dwujelitowego "wytworzyyl sie drugi i on nie ma bladego pojecia co to moze byc . Kazal mi przyjsc do Saracyna w piatek . SZLAG MNIE TRAFIŁ , CO TO MOŻE BYC , JAK MACIE JAKIS POMYSL TO PISZCIE , SORY ALE MAM OCHOTE WSZYSTKICH DOKOLA POZABIJAC .
Bede wam pisac co i jak

Offline

 

#586 2008-05-14 16:34:54

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Chryste Kasia a moze to jakis krwiak, nie wiem przyszlo mi to do glowy teraz choc nie wiem czy to ma sens.  Jak mialam usuwane torbiele to po miesiacu powiedzial mi jeden ginekolog ze znow mam narosniete torbiele i to duzo. Polazlam wiec do profesora a on powiedzial ze to krwiaki poprostu i sie wchlona. Moze u Ciebie to tez krwiak, takie rzeczy sie zdarzaja no jednak jestes po ciezkiej operacji w brzuchu. Matko mam nadzieje ze Cie uspokoja

Offline

 

#587 2008-05-14 18:31:36

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Dobra .
W tym wątku już nie będę........Ale w innych będę, żeby was obudzić do walki. :--))))
Jako pacjent, mam chyba prawo spodziewać się, że KAŻDY lekarz będzie usiłował mnie uratować i pracować z poświęceniem. Mówię--KAŻDY, a nie "niektóry", i daj Boże żebym trafił na tego dobrego a nie złego !!!
Toż to jest rosyjska ruletka !!!!
A ma być to medycyna XXI wieku. ! Jest już 60 lat po wojnie!
Odpowiadan "Hanah"----Pogadamy jak już będziesz tą lekarką, bo na razie to twoje wiedza WOGÓLE jest zerowa, nawet ta o życiu .
Do "szamanki"-----bez paniki !!! Duża operacja, i pewnie są jakieś wysięki (czy krwiak--trudno powiedzieć, raczej może płyn limfatyczny). Trzeba będzie to pewnie odprowadzić, tj odsączyć + antybiotyki.

Offline

 

#588 2008-05-15 06:30:32

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Powiem wam tak , chociaz na usta cisnie mi sie łacina to jednak powstrzymam sie od niej  ( mowie tu o lekarzu ktory zobaczyl u mnie jakis 2 worek ) . Po tym wszystkim na okreslenie cos jest nieprawidlowego dostaje palitacji serca i zaczynam na goraco szukac innego lekarza ktory to potwierdzi . Na szczescie udalo mi sie wieczorem znalesc przywatnie gabinet i pan doktor byl niesamowicie uprzejmy i szczegolowo obejrzal wszystkie moje narzady , ale za cholere nie znalazl czegos podobnego . Fakt ze sam byl zaskoczony jak to u mnie zostalo wykonane , ale to drobny szszczegol . Przy okazji sama zobaczylam jak to cos wyglada . przypomina to ksztaltem klepsydre , wszystko jest szczelne , coprawda jest maly zastoj w nerkach ale wedlug niego to mi nie powinno zagrazac . Rano ide do Saracyna i niech mi cos da . Potem wam napisze . pa

Offline

 

#589 2008-05-15 07:36:55

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu napisz koniecznie co Saracyn powiedział, jak teraz byłaś w Wa-wie( u prof Borówki) nie robili Ci USG ??
Kasiu pamiętasz u mnie  w lutym na podstawie USG lekarz  widział guzy, nowotwory i mega torbiele i dopiero tomografia z kontrastem rozwiała ten horror, cholera co to może być sad

Offline

 

#590 2008-05-15 08:11:20

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

pulkos: Polscy specjalisci praktycznie we wszystkim sa jednymi z najlepszych na swiecie. Malpy masz w zoo czlowieku. Czy ty tez jestes malpa w tym co robisz?? Tu chodzi o kase. Mieszkam w anglii tu pielengniarka zarabia 2000 funtow i widac to od razu w jej podejsciu do pacjenta, zawsze z usmiechem na twarzy, chetna pomoc. W Polsce pielegniarka zarabiajaca 1200 zl, trojka dzieci, bita przez meza. Czego sie spodziewasz po takiej kobiecie?? Bedzie sie rozladowywac w pracy. Wiem co mowie, nalezalem sie troche w szpitalach w Polsce i nigdy wiecej nie chce. W anglii dostajesz menu co chcesz na obiad, kolacje. Duzyyyyy wybor, wPoslce karmia cie gorzej niz w wiezieniu. W kazdym zawodzie jest tak ze jezeli po zdaniu egzaminow nie rozwijasz sie dalej to stoisz w miejscu. Jestes kiepski, nie masz doswiadczenia itd. To samo tyczy sie lekarzy. Biale fartuchy to kolejna mafia po czarnych panach. Jak se sami nie pomozecie to nikt za was tego nei zrobi. Szukanie tajemniczej, uzdrawiajacej pigulki na problemy z pecherzem jest bezsensowne. Nie ma takich. We wszystkim najwazniejsza jest ciezka, cierpliwa, systematyczna praca. W dochodzeniu do zdrowia przede wszystkim.

Offline

 

#591 2008-05-15 09:51:50

Hanah
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 78

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Pulkos nie mam zamiaru nigdy z Tobą rozmawiać, bo po co rozmawiać z kimś, kogo inteligencję można porównać z inteligencją małpy.
A moja wiedza na dzień dzisiejszy jest ogromna i to też za sprawą tego portalu. Ta wiedza o życiu też jest spora

Offline

 

#592 2008-05-15 11:16:09

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu i co z tym masz zamiar zrobić?? koniecznie trzeba ustalić co to takiego!!

Offline

 

#593 2008-05-16 10:42:57

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

słuchajcie , przepraszam ale wczoraj nie mialam dobrego dnia ( to delikatne okreslenie) a wieczorem wszystko siegnelo zenitu i mialam ochote , pojechac do Jurka cmentarz i zostac z nim na zawsze . Mimo ze mialam juz wczoraj klieentke to kiedy przyszedl moj maz z pracy wystarczylo moje jedno spojrzenie zeby zobaczyc ze cos jest nie tak . Wiadomo ze wtedy lapiemy szybciutko nastroj partnera i nim sie czlowiek obejrzy lapie gifantycznego dola . Miedzy nami jest pewien nazwalabym bardzo sympatyczny rytual polegajacy na tym ze kiedy ktores z nas wraca do domu skad kolwiek to najpierw jest buziak i i rozmawiamy o wszystkim tym co sie dzialo kiedy nas nie bylo . Zadko zdarzaja sie nam takie dni jak wczorajszy kiedy atmswera jest napieta i aby nie wybuchla jakas chmura z piorunami nie odzywamy sie do siebie , kazde z nas na swoj sposob odreagowywuje swoje napiecie . Zasadniczo to Piotrek pierwszy zaczyna sie odzywac i wszystko wraca do rownowagi , kiedy jedak ta aura utrzymuje sie nieco dluzej .....biada wszystkim w domu bo rozstawiam po katach . Dopiero wieczorek kiedy polozylismy sie maz nie wytrzymal i zaczal mnie przepraszac , cholera nie umiem sie na niego gniewac , moze dlatego ze bardzo go kocham , zrobil mi masarz plecow i moglam wreszcie pozwolic mu wziasc mnie w ramiona , zapytalam sie co sie stalo , ale tak jak czulam ostatnie dwa dni mial bardzo ciezkie w pracy i czasem jest tym zmeczony . Naprawde mam wspanialego meza .....
Wczoraj rano poszlam na oddział do Saracyna i pokazalam mu te zdjecia usg z opisem ktore zrobil mi dr. Wagner , obejrzal to bardzo dokladnie i powiedzial ze nie ma to niczego niepokojacego , jest owszem maly zastoj w obu nerkach , ale nie ma zadnej przeskody w oddawaniu moczu , zwlaszcza ze nie leci mi nawet kropelka moczu wiec mysle ze jest to ogromy sukces . musze chyba budzic sie w nocy np. o 24 i nastawic budzik na godz. 4 zeby sie wysikac bo tak za Chiny nie moge sie obudzic zeby sie wysikac , spie cala noc i dopiero kiedy jestem jez w pelni swiadoma ide zrobic siku . Moze dlatego jest ten zastoj ? sama nie wiem , powiedzial mi zebym pila wiecej plynow i dał mi jakies kapsułki o nnazwie DRAŻNOL , biore tez od wczoraj ten lek neurololiczny i chyba niezbyt dobrze na nigo reaguje , bo jest mi strasznie niedobrze i podbija mnie na wymioty . Moze to byc rowniez z moja gospodarka jelitowa .
Danusiu kiedy wychodzilam ze szpitala w miedzylesiu z urologii , na usg i cystografii ( bez kontrastu) wszystko bylo w idealnym porzadku nie bylo zadnego rozszczelnienia tego worka ani wycieku wiec tym bardziej mnie to zaskoczylo ze Krajewski cos takiego zobaczyl , no ale coz coz moze facet pownien kupic sobie porzadne okulary i cofnac sie o kilka lat wstecz i powtorzyc sobie to czego teoretycznie powinien sie nauczyc . ajak przyjdzie mi wypis z neurologii to zalatwie sobie rezonans magnetyczny rowniez pecherza wtedy bedzie wiadomo , w poniedzialek odbieram wyniki z posiewu
Hanah , jesli moge spytac z ciekawosci to jaka specjalizacje potem wybierasz , ja osobiscie zawsze chcialam isc na neurochirurgie albo patologie sądowa , zaluje ze moje zycie potoczylo sie innym torem , wiem ze bedziesz bardzo dobrym lekarzem bo znasz wartosc cierpienia z wlasnej strony i bedziesz potrafila widziec swiat oczami pacjenta . Potem zdobedziesz naprawde duza popularnosc i uznanie wrod pacjentow - wiem co mowie ......ostatecznie jestem wrozka i jasnowidzem .
buziaki i mnustwo ciepelka ode mnie

Offline

 

#594 2008-05-16 10:48:02

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Wybaczcie moje gadulstwo , ale co to jest zastoj w nerkach i jak to rozpoznac

Offline

 

#595 2008-05-16 15:49:47

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Czesc Ajpinus !musze przyznac ze piszesz bardzo ciekawe posty , jak widze nalezysz rowniez do bardzo interesujacych i inteligentnych ludzi , podobnie jak zdecydowana wiekszosc tu osob . No coz kotku mieszkamy ( bynajmniej ja ) w panstwie o nazwie Polska i kazdy z nas aby przetrwac musi jak sam powiedziedziales wziasc zdrowie w swoje rece i nauczyc sie innego spojrzenia na swoj problem . Wybaczcie jesli w tym miejscu kogokolwiek uraze , czasem to my sami pacjenci jestesmy winni poroszenia naszego stanu zdrowia . Pacjent powinien znac swoje prawa i miec dostep do nowoczesnych badan ktore pozwolilyby wykryc we wczesnej fazie chorobe , a ile razy jest tak ze np. na badania bezplatne w kierunku raka szyjki macicy czy piersi kobiety decyduja sie wtdey gdy wyczuwalny jest guzek , pojawia sie wtedy pretensja bo lekarz nie dal skierowania bo.....
a wina lezy dokladnie z drugiej strony , szczerze mowiac to nie wiem z czego to wynika , czy z tego ze jest jakis wstyd , czy moze poprostu proba oszukiwania siebie samej , ze to absolutnie mi sie nie moze przydarzyc . J w swoim zyciu rowniez ponad 20 razy bylam w roznych szpitalach i tu nie moge powiedziec ze wszystkie pielegniarki np. nie mialy serca i robily to z musu . To moim zdaniem nie byloby wlasciwe stawianie wszystkich na jednej lini , w kazdym zawodzie musi byc ten pewien istotny element bez ktorego nie da sie osiagnac kompromisu tym czyms jest czynnik ludzki , potem zas odpowiednia wiedza doswiadczenia , wlasciwa organizacja .Ale to jest moje zdanie
Rzeczywiscie nie ma "cudownej pigułki "na wszystkie dolegliwosci , bo w takim wypadku po co byloby isc na medycyne i zostac lekarzem , przeciez wtedy kazdy polknalby taka tabletke i po klopocie .

Offline

 

#596 2008-05-19 14:42:40

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Odebralam dzis wynik z posiewu i okazalo sie ze wyszedł mi ENTEROCOCCUS FAECALIS - za cholere nie wiem co to za bakteria , koncowka kojarzy mi sie z jelitem grubym , ale moze jestem w bledzie . W kazdym razie jest 10/8 , wiec jakis spory stan zapalny , w antybiogramie mam wypiasane jako wrazliwe : NITROFURATION , FOSFOMYCIN , AMPICYLLIN . Z opornych tylko NORFLOXACIN .
Szkopuł w tym ze na te wszystkie leki jestem uczulona wiec nie latwo bedzie dla mnie znalesc jakis antybiotyk . Jutro ide z tym wynikiem do saracyna o 16 i zobacze co wymysli , ale nie spodziewam sie niczego madrego . Moze dlatego tak mnie bola nerki po obu stronach . Nie wiem tez co sie dzieje z moim okresem , powinnam go dostac juz 1 maja , a dzis prawie 20 a jego wciaz nie ma . Ndole brzucha nad spojeniem łonowym zrobila mi sie gorka i boli mnie jak diabli po prawie juz calym spojeniu lonowym , zaczyna mnie to naprawde niepokoic .

Offline

 

#597 2008-05-19 14:57:42

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

jezeli chodzi o nerki to mi sie wydaje, ze moze miec to zwiazek z ta bakteria, sama ja mam ale w postaci 10^2 wiec sporo mniejszej niz ty.
jezeli chodzi o okres to wydaje mi sie ze moze byc to nastepstwem operacji jaka przeszlas, moglo Ci sie cos rozlegulowac.

Offline

 

#598 2008-05-19 20:40:49

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

A ja rozwinę myśl z sms-a. Kasieńko, faecalis to jest to bakteria stale bytująca w jelicie grubym. Ty masz pęcherz jelitowy, więc ona naturalnie jest w Twoim moczu i będzie tak długo, aż w tym kawałku jelita, z którego jest pęcherz, zostanie wybity. Myślę, że w Twoim przypadku to nie jest patologia, ale może nawet coś pożytecznego, świadczącego, że bakteria się wypłukuje. Inna rzecz, że nie wiem, czy bakteria nie przechodzi Ci na moczowody...?
Z miesiączką nie wiem, ale Ty miałaś poważną operację ginekologiczną, organizm może się rozregulować. Nie gniewaj się, ale nie jesteś w ciąży?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#599 2008-05-20 08:43:20

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

big_smile, nie słoneczko , ciąza jest wykluczona , poniewaz mam usuniete jajniki i przeciete swiatlowody ( tak to sie chyba nazywa ) . Nie mniej jednak coraz bardziej mnie to niepokoi , i oile tu w łomży ( co bardzo prawdopodobne ) beda robic problemy ze zrobieniem tomografu poprosze Andrzeja zeby załatwił mi w  Warswzawie , obym sie myliła ale ale mam pewne podejrzenie , w tym tyg. chcac nie chcac musze isc do Skretka zeby zbadal mnie pod katem ginekologicznym . Wieczorem napisze wam czym mnie olsnił dr. Saracyn .
miłgo dnia

Offline

 

#600 2008-05-20 10:11:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Oj, a ja zrozumiałam, że po załataniu przetoki ginekologicznie dało się Cię w całości uratować sad


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson