Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#601 2008-05-20 15:29:26

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia ja też już nic nie rozumiem, pisałaś do mnie ,ze pozostawiono Ci wszystko.
Jeżeli nie masz jajników to i o miesiączce zapomnij- sztuczna chirurgiczna menopauza i koniec ,ale jak mogli Ciebie tak zostawić kompletnie bez wspomagania , przecież Ty jesteś bardzo jeszcze młoda ja nic  z tego nie kumam.

Offline

 

#602 2008-05-20 15:46:54

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

zastoj w nerkach to jest zaleganie moczu w nerkach i rozpoznaje sie to podczas badania usg - to sie chyba likwiduje antybiotykami

Offline

 

#603 2008-05-20 18:32:34

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

k.......wrociłam wlasnie od dr. S i tak jak sie spodziewalam nie powiedzial mi nic procz tego ze nie wie dlaczego sa te bole w dole brzucha , na moje pytanie o to jak rozpoznac zastoj w nerkach powiedzial mi ze po za usg nerek i pecherza nie da sie tego stwierdzic. Podobnie jak wy zapytal sie mnie o ta moja cholerna przetoke , bo to ze ona bladż byla to i on i wszyscy widzieli i na tomografii tez wyszlo oraz polaczenie sszyjki macicy z dnem pecherza , powiedzialam ze sama tego nie rozumiem po jakiego groma ja mi teraz zostawili jak byla przyszyta i tak samo zanika jak i pecherz , tylko nieco wolniej , dlaczego wlasnie na spojeniu lonowym tam gdzie jest macica , jest guzek twardy jak kamien i przy najmniejszym ruchu boli mnie jak nie wiem . Biedactwo , nie wiedzial tez jakie ma mi wypisac leki  bo na te wszystkie ktore wyszly w antybiogramie jestem uczulona i albo wymiotuje jak kotka albo sie dusze , czy mam zawroty glowy i inne sensacje . Jestem naprawde wsciekla , bo mam juz serdecznie dosc tych wszystkich specjalistów ( sory nie wszystkich , bo sa i wyatki ) , dlaczego bylam taa glupia i nie sluchalam swojej intuicji i nie dopielam swego zeby zrobic szczegolowe badania , tego nie wiem i mam k.... to co bylo . Teraz bede robic naciski aby szybko mi zrobili tomagraf . Łaskawie kazal mi przyjsc juto na 12 do szpitala , bo zrobi mi usg i obejrzy dokladnie ta rane , moliwe ze bede musiala miec zalozony saczek .BRRRRRRR.
Wg. karty informacyjnej"podczas hospitalizacji w kwietniu tego roku wycieto pecherz moczowy z pozostawieniem macicy i przydatkow . Wytworzono ortotopowy pecherz dwujelitowy . Przebieg pooperacyjny bez powiklan . po usunieciu cewnikow moczowodowych wykonano USG - poszerzenie ukm po stronie lewej malego stopnia . Pozostawiono cewnik w pecherzu moczowym . podczas obecnej hospitalizacji usunieto cewnik z pecherza moczowego i wykonano cystografie , stwierdzajac szczelnosc polaczenia pecherzowo - cewkowo . W USG przed usunieciem cewnika nerki obustronnie bez zastoju mocz8u w ikm . Po usunieciu cewnika w USG nerki rowniez nie stwierdzono cech zastoju w ukm. Chora zostala pouczona o sposobie oddawania moczu , ze wzgledu na utrzymujacy sie niedowlad konczyny dolnej prawej zalecono dalsza diagnostyke w oddziale neurologicznym . " - koniec cytatu . Do domu wyszlam bez jakichkolwiek lekow nietylko odkazajacych , ale i antybiotyku .
Cholera po co mi ta macica ???????A przetoka jak była tak sie poprostu chyba ulotnila , to wszystko jak dla mnie jest za głupie . Mam tego dosc , zeby mnie to jeszcze nie bolalo .

Offline

 

#604 2008-05-20 18:41:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Ja się nie znam, ale po co połatana macica, skoro jajników nie masz? Zwykle chyba na odwrót się zostawia? Tzn. ja nie kwestionuję celowości, bo naprawdę nie mam pojęcia, tylko pytam...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#605 2008-05-20 20:59:31

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

w wypisie z tego co cytujesz jest napisane ,ze pozostawiono macicę i przydatki czyli masz jajniki !!
Tylko po tak ciężkiej i rozległej operacji możesz mieć zaburzenia i to spore ,a z dalszego posiadania przydadków moze też wynikać prawdopodobienstwo zajścia w ciążę sad
Kasia ,a może zadzwoń do professora Borówki i umów się na konsultację , jak masz się szlajać po gabinetach srednio kompetentnych medyków to może lepej smignąć z zaciśniętymi zębami do Warszawy.
A swoją drogą ja po każdej operacji wychodziłam z worem leków albo recept , im dalej tym bardziej jestem pod wrażeniem obecnej opieki medycznej sad

Offline

 

#606 2008-05-20 21:05:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Dana, masz rację, nie zauważyłam big_smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#607 2008-05-27 07:14:26

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Hejki ! Dawno sie juz nie odzywałam , ale i moje zycie od operacji nabrało równiez innego wymiaru , Spotykam sie z ludzmi , powoli przyjmuje klientow i pacjentow , ale to jedna strona tego medalu , druga to taka że jade zupelnie bez lekow , bo nikt nie umie wpasc na pomysl jaki antybiotyk zastosowac aby zadzialal , bola mnie obie nerki , nie przyjmuje wszystkich pokarmow tylko niektore , a przy mojej alergii wzasadzie nie jem prawie wcale . Wczoraj wscieklam sie na dobre kiedy uslyszalam od lekaraza z neurologii z warszawy , uslyszalam ze po co mi karta informacyjna skoro i tak wyszlam na wlasne zadanie . Sorki ale h.... ich to interesuje , mialam tego prawo i nie mam zamiaru sie z tego tlumaczyc , a karte informacyjna maja obowiazek mi wystawic . WYychodzi na to ze jesli w tym tyg. laskawe krowy nie przysla mi to sama sie tam pofatyguje , ale wtedy ktos uslyszy . TAKA MALA KONKLUZJA NA TA CALA SYTUACJE : CHYBA JESTEM HUMANOIDEM I NA MOJ PRZYPADEK TRZEBA BYC RAKIEM . PA
DZIEKI ZE OMNIE PAMIETALYSCIE

Offline

 

#608 2008-05-27 10:06:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasieńka, olej to, a Ciebie to Orlen albo PKP sponsoruje?
Migusiem do dyrekcji NFZ z pisemkiem, że oddział neurologii odmawia Ci wydania wypisu. NFZ chętnie słucha takich historii, bo tu jest gra podwójna: NFZ daje procedury (wyceny) z sufitu, co jest nieuczciwe, ale szpitale kantują, jak mogą, żeby w ogóle móc przy tych stawkach działać. Więc NFZ bardzo lubi słyszeć, że jakiś szpital czegoś nie dopełnił, bo wtedy może nie wypłacić pieniędzy.

Mnie właśnie skończyła się cierpliwość. W czwartek idę z trzema różnymi zgłoszeniami do NFZ i z pytaniem, co ich zdaniem mam robić, skoro nie udzielono mi pomocy medycznej, a wręcz przeciwnie, choć, oczywiście, lekarze pieniądze za konsultacje wzięli. Co mi proponują, skoro ja dalej tej pomocy medycznej potrzebuję.
Rób tak samo! Te same nerwy, jak nie mniejsze, a zaoszczędzisz czas i pieniądze.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#609 2008-05-27 22:44:34

Hanah
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 78

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu do mojej specjalizacji jeszcze dużo czasu, ale na dzien dzisiejszy planuję być urologiem i chirurgiem smile Zajęcia z medycyny sądowej są bardzo ciekawe ale po każdej sekcji przez 2 dni czułam ten smród na sobie i żadnymi sposobami nie mogłam się go pozbyć, śmierdziały mi włosy, skóra, ciuchy. dosłownie wszystko smile smile 
dziękuję za miłe słowa. Będę dobrym lekarzem, bo po to studiuję medycynę żeby pomagać innym. Lekarze po studiach się śmieją czasem że po paru latach mój entuzjazm minie, ale ja chyba wolałabym się zabić niż być kiepska w tym co robię i robić to tylko dla  pieniędzy.
Jesteś bardzo dzielna, podziwiam Cię i mam nadzieję że szybko twoje problemy się skończą
pozdrawiam gorąco

Offline

 

#610 2008-05-27 23:05:17

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Mam nadzieję, że jako osoba znająca problem od podszewki, będziesz umiała podejść po ludzku do pacjenta smile
A przypomnij, na którym jesteś roku?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#611 2008-05-28 14:18:58

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

sluchajcie moja cierpliwosc w stosunku do lekarzy z neurologii sie skonczyla , a jeszcze jak mi dzisiaj powiedziano w sekretariacie ze łaskawa pani doktor nie raczyla dupy ruszyc i zrobic wypis wscieklam sie do granic . Zadzwonilam do dyrektora i umowilam sie z nim na jutrzejsza rozmowe  i odbior swojej dokumentacji , nie zamierzam wiecej tolerowac takiej impertynencji i z koniuecznosci jutro jade do Miedzylesia i i po primo pisze skarge na opieszalosc pani doktor , due ) odbieram pelna dokumentacje szpitalna , tre ) kieruje skarge do MZ na ten pieprzony syf .
Gowno mnie interesuje czy to sie komus spodoba czy nie i pani doktor przyniesie mi ten wypis i karte informacjyna do gabinetu pana dyrektora inaczej nie  wyjde  stamtad . Ta noga mnie tak boli ze to przekracza wszelkie normy . Jutro jak wroce napisze wam jak mi poszlo . milego dnia

Offline

 

#612 2008-05-28 14:57:37

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Trzymaj się. Jutro siedzę u dyrektora NFZ w podobnej sprawie, więc będę Cię mentalnie wspierać.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#613 2008-05-28 15:49:19

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Boże dziewczyny podziwiam Waszą energię i zapał we mnie jakoś ostatnio wszystko się wypaliło i zgasło już mam dość.
Moja mama na wizytę u kardiologa będzie czekać 7 miesiecy , moja kuzynka usłyszała ,że do ortopedy w tym roku juz nie ma zapisów , ło matko sad pełna prywatyzacja jak chcesz się leczyć .

Powodzenia dziewczyny i trzymam kciuki smile

Offline

 

#614 2008-05-28 16:27:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Nie przejmuj się. Ja w sprawie tej osteoporozy zapisałam się do podobno świetnej lekarki. Termin - kwiecień 2009.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#615 2008-05-29 06:28:15

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Samo życie !!!!!!!!!
milego dnia

Offline

 

#616 2008-06-11 14:20:52

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu mam o Ciebie pytanie, tym razem zawodowe, powiedz mi czy Ty w jakieś określone dni w miesiącu wróżysz czy generalnie zawsze można do Ciebie przyjsc i z czego wrozysz??

Offline

 

#617 2008-06-17 14:27:37

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Witam! w tempie , w ktorym zyje , nawet nie wiem ktory mamy dzisiaj dzien . Wiem ze musze deko zwolnic , bo moj organizm jest mocno nadszarpniety , ale coz moja dzika natora sprawia ze zycie w ciaglym ruchu i biegu sprawia ze szybciej przekraczam bariere ludzkiej wytrzymalosci . teraz nie mam nikogo i dlatego cos napisze .
evi od tygodnia pracuje pelna para i przyjmuje codziennie choc w roznych godzinach . Nie tylko dlatego ze w miedzyczasie musze cos zalatwiac na miescie ale przygotowac obiad dla dzieci i meza , oprocz tego poniewaz niestety od operacji mam bardzo czesto bole brzucha , nogi i kregoslupa dostalam skierowanie na rezonans magnetyczny , wedlug wstepnego terminu mam miec 8 sierpnia , niby niedlugo , ale to moze powiedziec ktoos kogo nie boli i jest zdrowy , a nie ten co cierpi . Umawiam sie na konkretna godzine i dzien i wowczas mam czas dla tej osoby . Awroze zasadniczo z kart tarota , oraz zwyklych , ale ostatnio siegam tez po karty zwierzat ( jest to system indianski ) czy po karty anielskie . Mozecie mi wierzyc czasem ten dar widzenia jest rzeczywiscie darem ale niekiedy poprostu przeklenstwem , tak jak z moim synkiem .......
przepraszam chyba nigdy nie pogodze sie z jego smiercia , ostatnio wszyscy mi to mowia ze zmienilam sie bardzo , moze to wplyw koloru ubioru jak przed jego smiercia ubieralam sie w jasne kolory , tak teraz motywem przewodnim jest czern . Takze w moich oczach  nie widac juz tego usmiechu , radosci co kiedys , czesto kiedy nikt nie widzi poprostu wyje do srodka samej siebie , czuje ze zyje na sile wbrew wszelkiej logice . Moglabym kontaktowac sie z jureczkiem za pomoca tabicy quo yan , ale nie moge tego zrobic bo zajmuje sie tylko biala magia , magia wszystkich zywiolow , czasem pytam sie samej siebie czy rzeywiscie , zasluguje na to by zyc ......

Offline

 

#618 2008-06-17 14:42:37

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Nie biore zadnych lekow na uspokojenie , bo wiem ze one tylko powoduja otepienie umyslu a ja musze pracowac i myslec , po za tym jesli sama nie przelame w sobie pewnych blokad , nikt nie zrobi tego za mnie . W ta sobote jestem juz umowiona z moim prawnikiem i zanosze mu wszytkie dokumenty i ruszam cala machine .
aha zapomnialam wam napisac ze 29 maja tak jak pisam bylam faktycznie w warszawie i oczywiscie nie bylabym soba zebym nie zjeb.....kilka osob z neurologii poczawszy od pani doktor a skonczywszy na ordynatorze . O dziwo zareagowal bardzo expresowo kiedy powiedzialam ze skoro nie jest przygotowana dokunetacja wiec ja ide na rozmowe do dyrektora . Zrobil sie dziwnie przezroczysty i uslyszalam ze jesli nie pojde na gore on sam osobiscie przygotuje wypis i do 12 godziny nastepnego dnia przefaxuje mi ten wypis , a malo tego w ciagu kilku dni dostane priorytetem orginal . Powiem wam ze jak wyszlam zrobilo sie bardzo cicho na korytarzu i jak sie okazalo po moim wyjsciu 9 maja zrobiono remont generalny sali na ktorej wowczas lezalam , zagipsowano wszystkie dziry , wymieniono tynk , szafki , oswietlenie itd....
cholera tylko nie wiem dlaczego bo zasadniczo nie mam rogow by sie mnie bac , fakt jak jestem wsciekla to pioruny dokola lataja i wszyscy schodza mi z drogi . w kazdym raze panie z sali bardzo mi dziekowaly ze wrzucilam swoje nagranie do internetu . Czyli warto bylo zrobic dym .

Offline

 

#619 2008-06-17 14:44:57

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Have Nice Dey !!!!

Offline

 

#620 2008-07-02 14:58:43

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Czesc wszystkim nowym i starym forumowiczom . Obiecalam ze mimo iz jestem po operacji i teoretycznie jestem juz zdrowa to bede pisac od czasu do czasu , badz jesli sie cos wyklaruje ze strony ukladu moczowego i wlasnie .....
Niestety od kilku dni odczuwam jakies klucia w okolicach nerek i w zwiazku z tym ze staram sie o sanatorium zrobilam sobie standardowe wyniki z moczu ogolne i morfologia z ob . Te ostanie sa zaskakujaco bardzo dobre , OB - jest 10 pozostale parametry sa tez dobre , ale jesli chodzi o mocz to niech to ......przedstawia sie to tak :

BIL         NEG
KET         NEG
GLU         NEG
PRO      30  mg/dl     1+
BLD        NEG
PH           9
NIT         POSITIVE
LEU         LARGE       3+

Leukocyty i bakterie pokrywaja cale pole widzenia !


No i z sanatorium wychodzi na to ze beda nici , dopoki sa bakterie zaden lekarz orzeznik nie wyrazi zgody na leczenie sanatoryjne .
Po za tym zyje w napieciu i t nie bez powodu , przede mna nie tylko proces , mam nadzieje ze w tym miesiacu bede miec juz przygotowany caly material , ale i kwestia wyjasnienia smierci jurka , ale rowniez 9 wrzesnia moj sredni synek Adas bedzie mial zabieg usuniecia 3 migdala , niby pozornie prosty ale , w tym wszystkim najbardziej boje sie wprowadzenia laryngoskopu i pozniejszego krwawienia . Wlasnie tak naprawde przyczna smierci mojego synka bylo wlasnie za glebokie wlorzenie laryngoskopu i uszkodzenie przebicia przelyku oraz aorty co w konsekwencji doprowadzilo do krwtoku wewnetrznego i wykrwawienia sie . Boze tak bardzo sie tego boje , nie chcialabym nigdy wiecej stracic zadnego swojego dziecka , bo wszystkie kocham tak samo , choc Jurka uwielbialam ale na to by pojechac do kliniki po jego dokumentacje oraz by isc do prokuratury by przejrzec akta sprawy i wyniki z sekcji zwlok musze sie jeszcze przygotowac , za ok. 1,5 miesiaca chce wyjechac na urlop w bieszczady , sama bez meza i dzieci , musze naladowac swoje akumulatory wewnetrzne bo potem nie bede juz miala czasu . przepraszam , zanudzam was swiomi sprawami , choc naprawde jest mi tak bardzo ciezko .Jezeli macie pojecie na temat tego co pokazuja te wyniki to prosze o jakies informacje . dzieki

Offline

 

#621 2008-07-02 15:09:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Żartujesz... zabili Ci dziecko?? A ten lekarz w Gazecie rzucał na Ciebie pomsty, że to Twoja wina, bo nie dopilnowałaś dziecka, i przestroga dla innych matek yikes?!! Masz to w dokumentacji?
Bakteriami się nie przejmuj tak bardzo - na mój gust to jeszcze e.coli jelitowa. Proces jej wybijania musi trochę potrwać. Wiadomo, że nie jest dobrze, jak jest, ale przynajmniej wiesz, dlaczego.
Co to jest PRO?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#622 2008-07-02 16:23:45

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Offline

 

#623 2008-07-02 18:04:46

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

masz bialko w moczu i to wiecej niz slad - zrob z krwi kreatynine, mocznik i kwas moczowy i ze wszystkimi wynikami do nefrologa, z nerkami nie ma zartow

Offline

 

#624 2008-07-02 19:34:41

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Rany boskie ! az tak zle , czy ja naprawde jestem taka zla , ile jeszcze musze przetrwac . Ale dziekuje mamba wole najgorsza prawde od sklodkiego klamstwa . 3majcie sie

Offline

 

#625 2008-07-02 19:48:19

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

To czy jest zle czy nie bedzie wiadomo jak zrobisz badania krwi, o ktorych napisalam - bialko w moczu, azotany i sporo leukocytow, a do tego klucia w okolicach nerek swiadcza o zakazeniu bakteryjnym na nerkach. I masz bardzo wysokie ph.
Moze byc i tak, ze to tylko w pecherzu jest zapalenie, ale wtedy bialka w moczu bys raczej nie miala i bys praktycznie nie wychodzila z kibelka tylko sikala po kropli.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson