Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#201 2007-08-01 07:50:41

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Czyli jednak nie takie to proste jakby sie moglo wydawac.

Offline

 

#202 2007-08-01 22:00:40

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

SLUCHAJCIE POSZLAM DZIS DO SZPITALA PO WYPIS , A PANI SEKRETARKA MI MOWI ZEBYM POCZEKALA BO BYC MOZE JEST JUZ WYNIK Z HISTOPATOLOGI . faktycznie okazalo sie ze juz byl , tyle ze jak go zobaczylam towlosy stanely mi deba i poprostu sie przestraszylam a potem jeszcze moja lekarz rodzinna zrobila mi taki wyklad ze zastanawialm sie czy nie skoczyc odrazu do narwi .w wyniku wyszlo mi " zapalenie czesciowo ropne z ogniskowa martwica nablonka . dysplazja komorkowa nablonka " . myslalam ze zlapie saracyna , ale byl na bloku i nici wyszly z tego . jutro ide do niego prywatnie i az ni skora cierpnie na to spotkanie . ogolnie rozpoznanie z przyjecia brzmialo " cististis chronica exabarata " . nie wiem co to znaczy ale nie spodobalo mi sie to mozecie mi wierzyc . malo tego wychodzac ze szpitala zadzwonil moj maz ze jureczek dotala 38 temperatury i trzeba bedzie z nim podjechac do naszej rodzinnej .juz na dzien dobry powiedziala mi ze powinnam sie klasc na stol i tylko operacyjnie to leczyc , czyli ten cholerny sztuczny pecherz , absolutnie wylkuczyla tu inna medycyne tylko tÄ… . w pierwszej chwili pomyslalam ze chyba czas skonczyc zycie bo to za duzo nawet jak dla mnie . wyszlam z gabinetu i zaczelam normalnie wyc . pioterk czekal na mnie w domu i po mojej minie zobaczyl ze cos jest nie tak . poprosilam zeby nie odzywal sie do mnie bo mam dosc . potem przyszla pani marysia moja pacjentka i powiedziala ze moj pacjent wyszedl juz ze szpitala i stosuje sie do moich zalecen , fakt ze za 2 tyg. bedzie mial wszczepione bajpasy , ale juz znacznie lepiej sie czuje i ma calkiem dobre wyniki jak na to co przeszedÅ‚ ( podwojny zawal serca ,  i zmaiany w mozgu zwiazene z niedotlenieniem , reanimacja nastapila dopiero po 4 minutach od zawalu ) . moj jurus byl bardzo niespokojny ale kiedy robilam zabiego tamtemu panu , powoli sie uspokoil , potem sama zrobilam mu zabieg metoda bsm i wierzcie lub nie po jakichs 15 minutach spadla mu calkiem temperatura i zaczal po swojemu szwargotac . teraz wszyscy spia , a ja usiadlam by cos do was napisac .boze tak bardzo bym chciala zeby ten lekarz mi pomogl bo jestem juz na granicy wytrzymalosci , staram sie byc silna , ale czasem to nie mozliwe . sluchajcie czy wiecie co to moze oznaczac ten wynik? . pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie i zycze spokojnej nocy z pecherzem . pa

Offline

 

#203 2007-08-01 22:03:30

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

przepraszam cos mi zdublowalo tekst , pokazal mi sie blad na serwerze . dana nie wiesz jak sie czujje karolina ? , pozdrow ja ode mnie .

Offline

 

#204 2007-08-01 22:37:08

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

http://www.urologiapolska.pl/artykul.php?1729

autor tego artykulu uzywa zamiennie cystitis chronica z przewleklym rozrostowym zp, czyli po prostu przewleklym zp..


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#205 2007-08-02 07:49:36

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu nie wiem co się dzieje z Karoliną, myślę ,ze pod koniec tygodnia się odezwie( możemy tylko o niej ciepło myśleć).

Kasiu tylko spokojnie , na wszystko przyjdzie pora na nerwy też , narazie popracuj nad sobą sad
Miałam takiego kolegę który strasznie duzo przeszedł w swoim życiu i sam potrafił takimi różnymi technikami a Ty o tym wiesz najlepiej jak to się robi, cudownie sie wyciszać. Jego wyprowadzić z równowagi się nie dało. No i jego ulubiony tekst to właśnie : na wszystko przyjdzie pora smile

Offline

 

#206 2007-08-03 09:52:00

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

czesc , dizisaj ide do saracyna na oddzial o 12 bo mam z nim porozmawiac co dalej ? mam nadzieje ze laskawie mi powie co dalej zamierza robic , napewno po 1 musie zlikwidowac stan ropny z pecherza , a dopiero potem myslec o operacji bo zaden lekarz sie tego nie podejmie w takim stanie . dzisiaj rano rozmawialam z piotrkiem ze jego kolegi zona tez miala jakies komplikacje po konowalach i pojechala do bialegostoku do dr. darewiecz , ona jest urologiem i kierownikiem katedry urologi w PSK W bialymstoku . jezeli ten cap mi dzis nie powie co dalej to niech go szlag trafi i pojade prywatnie tam . GLOWA MI OD TEGO ROZSADZA , ameryki nie odkryje jak powiem ze nie tylko u mnie i u innych granie na zwloke to gwozdz do trumny . jak wroce ze szpitala to wam napisze co mi powiedzial saracyn . trzymajcie kciuki . pa

Offline

 

#207 2007-08-03 10:03:25

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu ja ze slyszenia wiem tez ze prof darewicz jest najlepsza w operacjach. Rzekomo jezdza do niej z calej polski jak inni lekarze nie daja rady. Tez mysle ze w przypadkach ropiejacych zapalen najpierw dostaniesz jeszcze antybiotyki. Pozdrawiam i napisz po powrocie jakie maja plany w zwiazku z Toba.

Offline

 

#208 2007-08-04 16:36:18

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

nie wiem co mam powiedziec . chyba zaczynam dochodzic do jednego wniosku ze chyba jednak naprawde powinnam juz isc do aniolkow . wczoraj poszlam do saracyna na oddzial zeby pokazac wynik z HP i wiecie co kiedy zobaczyl moj wynik spytal sie co obecnie biore i czy moge zrobic posiew  , zeby srawdzic czy nie ma zakazenia ( kompletny kit "). na koniec powiedzial mi ze musi zadzwonic do kilku przyjaciol madrzejszych od niego zeby spytac co ma mi dac . o operacji narazie nic nie mowi i nie wiem co dalej , w teorii mam do niego isc we wtorek na kazanska i moze wowczas sie czegos dowiem . moze faktycznie jestem nie do wyleczenia . ? jutro jade do lowicza , jak wroce to wam opisze . papa

Offline

 

#209 2007-08-04 16:52:01

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

moim zdaniem potrzebny Ci lepszy urolog. dobrze, ze masz juz wyniki badan... a moze rzeczywiscie saracyn poradzi sie kogos madrego i beda w stanie Ci pomoc w bardziej profesjonalny sposob? o operacji pewnie nie wspominal, bo wie, ze jestes przeciwna. trzymaj sie Kasiu, powodzenia u bioenergoterapeuty, moze nastawi Cie bardziej pozytywnie i odzyskasz utracona energie i nabierzesz wiecej wiary.


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#210 2007-08-04 19:06:20

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia moze naprawde on chce sie poradzic? Ja ciagle mam wrazenie ze oni za dlugo sie zastanawiaja nad Toba. To z lekka podejrzane zwlaszcza ze trzeba szybko dzialac. Mi osobiscie sie wydaje ze jesli masz stan ropny pecherza to sa bakterie i sadze ze dr. Saracyn o tym wie. No ale moge sie mylic w koncu lekarzem nie jestem. Trzymaj sie i pisz do nas

Offline

 

#211 2007-08-08 12:00:08

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

witajcie moje pereÅ‚ki . obiuecalam wam ze opisze po przyjezdzie wrazenia z pobytu u pana henryka sÅ‚odkowskiego . pisze dopiero dzisiaj bo od kiedy wrocilam do pracy , niew mam czasu na czeste siadanie do komputera , chyba ze w nocy , tak o 24 . ostatnio zasypiam tak okolo 22 i spie dwie godziny a od 24 juz koniec snu i tak do 04 rano , potem max.  godzine i koniec . dzisiaj mialam koszmarna noc , bo caly czas mialam straszne bole pecherza i zatrzymal mi sie mocz bo znow nazbieralo sie sporo kamieni i do 03 urodzilam 3 duze grudki .
ale wracajac do tego pana . w swoim zyciu spotkalam az nadto ludzi ktorzy nazywali siebie bioenergoterapeutami , a w rzeczywistosci nie mieli pojecia o tej bardzo starej sztuce leczenia wywadzacej sie z chin , przez swoja niewiedze wywoluja prawdziwa siekanke w organizmie . jednak pan henryk nalezy rzeczywiscie do nielicznych znanych mi osob ktore znaja s

Offline

 

#212 2007-08-08 12:36:37

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

sie na tym . najpierw posadzil mnie naprzeciw siebie , przez chwile zobaczyl moje wyniki i to co bylo napisane o pecherzu i jarz zaniemowil z wrazenia . nie mogl uwierzyc ze ktos kto jest lekarzem ginekologii mogl zrobic cos takiego . potem spytal czy moze mi zrobic rentgen wzrokiem zeby zobaczyc co jeszcze jest nie tak . kazal mi zdjac okulary i zamknac oczy . w tym miejscu zaczelam sie smiac ze po 1 widze zlote promienie wychodzace z czakry korony , potem zaczelam wraz z nim cofac sie do poprzednich moich wcielen . byl bardzo zaskoczony nie tylko tym ze widzialam swiatlo ale tym kim bylam w poprzednich zyciach . zapytal czy wiem cos o tym , a ja ze tak bo pamietam niektore swoje wcielenia i ze jestem pra stara dusza ztad tez znam techniki i rytualy wywodzace sie z innych kultor i epok . powiedzial mi ze jest bardzo dumny z tego ze poraz 2 spotyka prawdziwego szamana /ke . spytalam czy moze mi pomoc a on odparl ze zrobi wszystko co mozliwe by tak sie stalo , ale takze ja sama musze poopracowac nad swoja podswiadomoscia . poniewaz mialam bardzo silne bole w podbrzuszu na pecherzu i narzadach rodnych skupil swoja uwage . polozyl mi rece na glowie potem na ramiona , przez caly czas czulam bardzo ciepla ienrgie po za tym weszlam w rodzaj piramidy . po zabiegu podziekowalam i i polecil mi przyjmowanie prepqaratu ziolowego o nazwie REISHI czyli japonski grzybek , na jego temat moge wam podac odpowiedni link . uwowilam sie z nim za miesiac . co ciekawe 2 godziny po zabiego bol w podbrzuszu calkiem minal i od 3 dni nie biore juz niczego przeciwbolowego . naprawde jestem bardzo zadowolona i nie zluje tych 100 zlotych za wizyte i zabieg bo nie ma takiej ceny ktora daloby sie przeliczyc na nasze zycie i zdrowie. moge wam smialo z zamknietymi oczami go polecic . narazie trzymajcie sie cieplo .
pa

Offline

 

#213 2007-08-08 21:01:03

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, mimo calej mojej wiary w zdolnosci pana Henryka, wybacz, ze nie bede klaskac w dlonie z zachwytu. Piszesz, ze bol minal, ale nie moglas spac w nocy przez te kamienie. Chcesz powiedziec, ze nic to nie bolalo? Nie wiem sama, co myslec. Moze to i dobrze, kiedy kamienie same wychodza, ale dlaczego akurat nie mogla ta energia zadzialac tak, ze mialabys spokojna noc? Ziolka na pewno nie zaszkodza... Powiedz mi szczerze, czy naprawde jest duza poprawa po wizycie u tego bioenergoterapeuty? No i co z tym Saracynem??


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#214 2007-08-08 21:04:55

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Przepraszam, wlasnie cofnelam sie kilka linijek wyzej i jeszcze raz przeczytalam, to co napisalas. W sumie napisalas wyraznie, ze w nocy czulas bol pecherza. Napisalas tez, ze od 3 dni nie bierzesz niczego przeciwbolowego. Dlaczego? Czy pan Henryk obiecal, ze bedziesz zdrowa po kilku wizytach u niego bez zadnych innych lekow, jak tylko ziolka i bez pomocy zadnego lekarza?


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#215 2007-08-09 07:49:10

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

witaj dorotko . jezeli chodzi o kamienie to saracyn jeszcze na oddziale we wtrorek uprzedzal mnie ze to jeszcze jakis czas potrfa zanim one calkiem wyjdÄ… i co jakis czas kiedy nazbiera sie piasek bedzie powracac bol pecherza , czasem zatrzymywanie sie moczu i musze przez to przejsc . tylko ze to akurat przy tym co mi zrobiono jest pestka . narazie biore caly czas REISHI , ale nie zrezygnowalam z leczenia farmakologicznego tzn. vesicare oraz urotrim , bo tylko to mi zalecil kiedy wychodzilam ze szpitala . dzisiaj mam isc do saracyna z wynikiem z posiewu i ( daj boze ) bym wreszcie wiedziala co zamierza dalej z tym zrobic . mial przeciez zadzwonic do swoich znajomych i spytac co dalej ! . z panem henreykiem napewno bede utrzymywac kontakt ale narazie nie bede do niego jechac bo to za wczesnie , dopiero jak skoncze przyjmowac tamten preparat i zielona herbate , zadecyduje co dalej . zreszta on inaczej pracuje niz ja , no ale jak kazdy ma swoje metody pracy . jadac do niego nastawialam sie bardziej na technike Healing ktora smam stosuje u swoich pacjentow . no ale zobaczymy , czas pokaze napewno pomogl mi odzyskac w jakims stopniu rownowage wewnetrzna . A bole mi9esni brzucha jak narazie nie wrocily , zmniejszyl sie tez bolw okolicach samej cewki moczowej , na tyle ze narazie ten bol ktory jest jest daje sie zniesc bez stosowania tabletek przeciwbolowych .

Offline

 

#216 2007-08-09 19:45:53

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

w tym miejscu nie wiem czy mam sie smiac czy klac , cholera chyba jedno i drugie . kiedy w tamtym tygodniu zadzwonilam do profesora darewicza z bialegostoku i powiedzialam w czym mam problem , uslyszalam ze pan saracyn jest bardzo dobrym specem i do niego powiinam chodzic dalej , a jesli nie bedzie wiedzial co robic to skontaktuje sie z madrzejszymi od siebie , zreszta w sierpniu zadna wizyta w ich prywatnym gabinecie nie bedzie mozliwa bo wyjezdzaja na urlop i beda przyjmowac dopiero we wrzesniu . na koniec dodal ze nikt nie lubi poprawiac po kims kto spartaczyl sprawe . dzis zas bylam u pana saracyna i powiedzial mi wprost , mam przyjsc do niego jutro przed 9 do gabinetu  w szpitalu to zadzwoni do przyjaciol i spyta co robic .kurwa mac to co on robil przez caly ubiegly tydzien , boo mial to zrobic w tamtym tygodniu . ze zlosci jak wyszlam to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakacx , wiec spalilam 3 papierosy i pojechalam do domu . zaczynam zadawac pytanie w kosmos czy w naszym popieprzonym kraju sa jeszcze urolodzy ktorzy sie znaja na naszych problemach??????
tunia owiedz mi cos wiecej na temat tych badan immunologicznych , gdzie to sie robi itd. prosze ,bede ci wdzieczna za te informacje . mam juz dosc

Offline

 

#217 2007-08-09 20:08:14

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu ręce opadają , nawet nie wiem już co powiedzieć, pan saracyn jak widać ma wszystkich w dupie. Ja też jestem tak jak część z nas pouszkadzana przez lekarzy i różne rzeczy słyszałam i widziałam ale Twój przypadek jest nie do uwierzenia.
Nic już nie rozumiem.
Patrzac na to co dzieje się z naszym rzadem jaki cyrk, a do tego co wyrabiają teraz ze szpitalami, w Warszawie nieliczne pracują ,reszta strajkuje, głoduje albo ma ostry dyżur non stop i czekają na moment kiedy szpitale padną , myśle ,że lekarzom wszystko wisi, stali się bezkarni.
Prawdziwy lekarz z powołania nie patrzy przede wszystkim na kasę ale widzi też pacjenta , człowieka i chce mu faktycznie pomóc. Saracyn nie okazał jak widać tego ,że chce Ci pomóc co za ................ Ja nie znam dobrego urologa- chirurga.
Karolina czy we Wrocławiu nie ma jakiegos dobrego operatora.
Kasiu potrzebna Ci zlota rÄ…czka.
A jak posiew , jak wynik i co ten pier.....y lekarz dał Ci jakieś leki czy musi znowu pomysleć.
Nóż się otwiera i tyle.
Trzymaj sie Kasiu

Offline

 

#218 2007-08-09 20:12:50

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasia nam sie wydaje ze lekarze o nas mysla a oni poprostu maja na wszystko czas i sie nie spiesza. Co z tego ze mial zadzwonic w tamtym tyg jak moze Ciebie poganiac tu i tam a jak Cie zobaczy to poprostu sobie przypomni co mial zrobic. To wszystko doprowadza czlowieka do rozpaczy, ja tez w koncu bede musiala wybrac sie do urologa i opowiedziec mu ze nigdzie nie wychodzily bakterie a  w wawie wyszly. Mam nadz ze to zmieni postac rzeczy i przestana szukac raka. Rece mi opadly poprostu i olalam chodzenie do urologow ale wiem ze kiedys bede musiala sie wybrac. To co z Toba robia dla mnie przechodzi ludzkie pojecie poprostu, brakuje mi slow a niechcialabym zle pisac o ludziach niezaleznie od tego czy ich znam osobiscie czy nie(mimo tego ze same brzydkie slowa cisna mi sie na usta) Rozumiem doskonale Twoje rozgoryczenie

Offline

 

#219 2007-08-09 20:23:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu, może coś da się zrobić... wink


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#220 2007-08-10 06:18:09

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

dana , wiem ze jest jewszcze bardzo wczesna pora , ale mi sen juz dawno odszedl. zaczynam czuc sie glupio ze zawracam wam glowe swoim przypadkiem . po wczorajszej wizycie nie wiem juz kto jest ok , a kto nie . fakt ze do tej pory saracyn nie zawiodl mnie w leczeniu , ale ostatnio odnosze wrazenie ze chyba troche traktuje mnie z lekka kpiaco . czy to naprawde tak trudno jest powiedzie " sory nie wiem jak pania leczyc prosze pojechac moze do wa-wy gdzie sa lepsi ode mnie " wtedy byloby to ok. moze moim bledem jest to ze probuje odnalesc przyczyne i znalesc rozwiazanie , dobra jestem upierdliwa , ale zawsze juz taka bylam . jesli cos mnie intrygowalo czy musialam przygotowac sie do jakichs zaliczenin , dotÄ…d kopala internet az znalazlam .
wynik z posiewu wyszedl oczywiscie " obfita flora mieszana , zanieczyszczenia , choc na pierwszy rzut oka jak pobieralam mocz to byl bardzo jasny . dzisiaj zrobie prywatnie badanie krwi bo golym okiew widac ze z moczu ucieka mi bialko , magnes , wapn, potas , zelazo . moj maz wczoraj wieczorem powiedzial mi ze on juz nie jest zdziwiony tym ze saracyn nie zadzwonil , bo przy jego tempie to moze zdola jakos sie skontaktowac do konca miesiaca z przyjaciolmi , we wrzesniu czy to sie panu doktorowi podoba  czy nie jade do darewiczow prywatnie , to jest dr.nm, prof i niewiec kim jeszcze wiec chyba do lich powiinna cos wiedziec wiecej , po za tym prowadzi przeciez klinike do ktorej przyjezdzaja pacjenci z calego kraju (  glosny przypadek tego gorala , ktory sie wykastrowaÅ‚ ) . wybaczcie mi sarkazm w tym miejscu ale gdybym miala wladze absolutna tak jak np. castro wszystkich konowalow partaczy , pedofili i podobnych kanali zamiast do wiezienia wsadzilabym do laboratoriow gdzie byliby krolikami doswiadczalnymi . podejrzewam ze bardzo szybko spadlaby w naszym kraju przestepczosc a taki konowal nie czulby sie bezkarny , tylko sumiennie wykonywal swoja prace .

Offline

 

#221 2007-08-10 06:28:58

szamanka4-1975
Użytkownik
Skąd: łomża
Zarejestrowany: 2007-01-23
Posty: 266
Serwis

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

ciekawi mnie czym oswieci mnie dzis pan doktor bo za 2 h bede pod gabinetem w szpitalu ?!I ja jestem twarda ? tez kiedys tak myslam , teraz juz nie jestem tego pewna . zastanawiam sie czy heparyne podaje sie tylko we wlewkach czy jest tez i w innej postaci . jezlei wiecie cos na ten temat to napiszcie cos o tym . potem napisze wam co tym razem wymyslil pan doktor bo jak narazie to jade bez zadneego antybiotyku . narazie yikes

Offline

 

#222 2007-08-10 07:02:56

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Kasiu ja też nie spiÄ™  od 2 , jestem dodatkowo meteopatÄ… , rozsadza mi glowÄ™, pogoda u mnie jest wrÄ™cz straszna.
Według mnie musisz być bardzo twarda i uparcie dążyć do celu, ja też tak działam, jeżeli chodzi o zdrowie moje i moich bliskich nie ma dla mnie przeszkód wszędzie dotrę.
I polecam to wszystkim, zawsze bardzo grzecznie ale nikt się mnie szybko nie pozbędzie smile.
Mam trochę zaprzyjażnionych medyków i dzięki nim jakoś jeszcze żyje ale akurat z operatorem urologiem na moje szczęście nie mieliśmy do czynienia.
Czy w posiewie nie wyizolowali Ci bakteri, bo tak by to wynikalo z tego co napisałaś.
Czyli nie wiadamo co tam siedzi ? Pewnie posiew szpitalny ? a lekooporność zrobili ?
Jestem ciekawa co Ci powie p.dr.

Offline

 

#223 2007-08-10 08:15:00

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Dziewczyny wspolczuje niespania wiem co to znaczy. Ja ostatnio sie jakos wysypiam, ale pozno chodze spac.Zawdzieczam to czopkom przeciwzapalnym kt dostalam od ginekologa i dzieki nim sikam 2 razy w nocy! To dla mnie luksus bo sie poprostu wysypiam. Niestety zostal mi juz tylko 1 sad  Kasia nie mozesz myslec ze lekarzom zawracasz glowe swoim przypadkiem. To kto ma chodzic do lekarza jak nie takie przypadki jak Twoj? Czekam na wrazenia po wizycie, jestem ciekawa czy cos wymyslÄ…, mam nadz ze tak

Offline

 

#224 2007-08-10 08:31:18

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

Madziu wiesz najgorsze w tym niespaniu jest to ,że w pewnym momencie otwieram laptop i zaczynam czytać co się da i tak ostatnio oślepłam ,że zgroza musiałam zafundować sobie nowe patrzały 2 x mocniejsze , nie wiem co będzie jak tak dalej pójdzie sad .

Offline

 

#225 2007-08-10 08:40:48

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: co mi naprawde jest? jestem załamana

No wlasnie. Wiesz co ja po takiej nocy kiedy w zasadzie nie spie jestem wsciekla jak pies i ciezko mi nawet podniesc filizanke z herbata a co dopiero mowic o wydajnej pracy. I mam zawsze wrazenie ze jak mowie innym ze ledwo zipie to kazdy sobie robi zarty w stylu :A co ty robilas w nocy? Szlag by to trafil a ja sobie mysle po cichu :sikalam, zwykla sprawa.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson