Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2012-06-11 18:29:07

Astrid
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Myślałam, że nic mnie nie zaskoczy, ale te wkładki/podpaski to niezły numer. Mnie szczególnie podobają się te anionowe bo z ziółkami w kroczu trochę nie chce mi się latać, ale kto wie:) Zamierzam wypróbować. Cena nie zabija.
Loni jakiej firmy wkładek/podpasek używasz?


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

#27 2012-06-11 19:35:43

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Astrid ja obecnie kupuję na allegro te: http://allegro.pl/2x-podpaski-shuya-anion-dzien-super-chlonne-i2348640805.html akurat jest promocja, ale zobacz sobie też inne przedmioty tego użytkownika (jest już przeze mnie sprawdzony).
Do podpasek dołącza 1 szt. wkładek anionowych na próbę oraz taki mini zestawik do sprawdzania ph pochwy.
Wcześniej używałam tych http://allegro.pl/anionowe-podpaski-dzienne-winalite-anion-i2413654285.html i naprawdę bardzo polecam.
Ja już sobie nie wyobrażam przechodzenia przez ten "trudny czas" w zwykłych podpaskach, choć tych też używam np. popołudniami jak już jestem w domu i mam łazienke pod ręką.
Te podpaski z pierwszego linka są "mocniejsze" tzn. po założeniu czuć takie lekkie mrowienie jakby na sromie, czego nie czułam przy tych podpaskach z drugego linka.
Natomiast i jedne i drugie powodują, że można dużo dłużej nosić podpaskę gdyż krew jakby się nie rozkłada, kompletnie nie czuć brzydkiego zapachu i nie podrażniają.
Myslę, że zawsze spróbować można, teraz jest promocja więc jak ktoś ma ochotę to ja polecam smile
Jak boicie siÄ™ zbyt silnej reakcji czy dyskomfortu to kupcie te z drugiego linka, one sÄ… jakby Å‚agodniejsze w moim subiektywnym odczuciu.

Offline

 

#28 2012-06-11 19:41:35

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Czyli tych wkładek używa się podczas okresu ? Z tym, że moje objawy własnie w trakcie menstruacji znikają ;/ Jak myślicie czy bóle przy stosunku także niwolują?

Offline

 

#29 2012-06-11 19:50:12

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Offline

 

#30 2012-06-11 23:38:56

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Zastanawiam się Loni czy twój problem nie jest podobny do mojego... Czytała Twój wątek i nie do końca zrozumiałam - wyleczyłaś się już ze swoich dolegliwości? Jak przez czas leczenia radziłas sobie z problemem ze stosunkami?

Offline

 

#31 2012-06-12 08:06:55

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Offline

 

#32 2012-06-12 08:09:19

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

A odnośnie współżycia to lepiej nie będę się wypowiadać żeby Cię nie załamywać.
W każdym bądź razie życie intymne w tradycyjnym aspekcie u mnie nie istnieje od kilku już lat.

Offline

 

#33 2012-06-12 09:52:47

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Loni, nie pamietam juz - robilas anty TPO? Wyniki tarczycowe sa ok?

Offline

 

#34 2012-06-12 10:28:17

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Offline

 

#35 2012-06-12 11:02:52

Astrid
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Hehehe - podpaska, która normalizuje ciśnienie to jest niezła jazda:)))) Ale we właściwości antybakteryjne jakoś wierzę.


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

#36 2012-06-12 11:52:02

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Offline

 

#37 2012-06-12 22:44:25

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

To mnie Loni podÅ‚amaÅ‚aÅ›... Ja mam problemy ze wspólżyciem od pół roku i juz jestem o krok od zaÅ‚amania nerwowego... Nie dość, że czÅ‚owiek sam ma ochote, to  jeszcze ten strach że nie zaspokajamy partnera tongue coÅ› okropnego. W piatek bd miaÅ‚a wyniki badaÅ„ wymazu z cewki moczowej mojego partnera i moje, oraz z posiewu moczu. ModlÄ™ siÄ™ żeby coÅ› konkretnego z tego wyszÅ‚o...

Offline

 

#38 2012-06-14 16:54:53

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Byłam dzisiaj po poradę u ginekologa, tym razem publicznego. Stwierdził, że moje objawy może wywoływać na mnie alergia <załamany> Męczę sie z okropnym bólem podczas stosunku, pieczeniem i zapaleniami pęcherza, a ten mi mówi że być może jestem na coś uczulona. Wychodzi na to, że na mojego faceta, bo wcześniej nigdy podobnch objawów nie miałam, a jeśli chodzi o proszki czy odżywianie jest to u mnie niezmienne. Z resztą - czy takie objawy może w ogóle wywoływać zwykła alergia? Zwróciła mi też uwagę , że być może mam zaburzony ekosystem pochwy - ok, tylko że wymaz z pochwy jedyne co w ogóle mi wykazął to to że moja flora jest doskonała. Ręce opadają...

Offline

 

#39 2012-06-14 18:19:25

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

a jak u Ciebie z hormonami, jak z tarczycÄ…??

Do lekarza publicznego idąc z chorym pęcherzem czy pochwą będziesz miała leczoną zdrową nogę big_smile więc proszę cię daruj sobie publicznych lekarzy.. myślę, że powinnaś znaleźć jakiegoś dobrego ginekologa jak nie w swojej miejscowości to gdzieś dalej..

Offline

 

#40 2012-06-14 21:25:32

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Niech lekarz da Ci to na piśmie. Że masz alergię na partnera i wykluczył inne możliwości.

PS. Od kiedy ginekolog stawia diagnozy alergologiczne?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#41 2012-06-15 13:14:11

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Dzisiaj dostaliśmy wynik partnera z posiewu cewki moczowej... Wynik idealny ! Zero bakterii, zero grzybów... <załamany> W poniedziałek idę odebrać moje wyniki posiewu moczu. Rozmawiałam dzisiaj z mikrobiologiem w labolatorium, przybliżyłam swój problem i chciałam aby powiedział mi jakie kolejne badania powinnam porobić. Ten natomiast stwierdził, że jeśli chodzi o zakres mikrobiologii to już wszystkie możliwe badania mam zrobione (przypominam, że miałam 2 wymazy z pochwy, posiew moczu, cystoskopie i badanie na chlamydie). Zapytałam czy warto może zrobić wymaz z szyjki macicy i z cewki moczowej na co doktor powiedział NIE. Zasugerował, że może coś jest nie tak z układem moich narządów rodczych, ok tylko miałam robione usg wewnętrzne i zewnętrzne i ginekolog stwierdził, że wszystko w porządku, z reszta wcześniej wszystko było ok. Tym bardziej jak ma to się do upławów i pieczenia. Normalnie osłabiają mnie ci lekarze... Jak myslicie , jeśli zadzwonię do Warszawy do tego labolatoriium na Lelka, doradzą mi coś konkretnego telefonicznie?

Offline

 

#42 2012-06-15 13:15:16

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Jeśli chodiz o hormony nie miałam żadnych badań, bo raczej nigdy bym sie ne psodziewała, że mogą być przyczyną... Ze strony tarczycy też nigdy nie miałam objawow

Offline

 

#43 2012-06-15 13:54:08

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Zrob wymaz z cewki. Facet z laboratorium powiedzial, ze nie warto, bo raczej uwaza sie, ze jak posiew moczu ok, to w cewce tez nic nie bedzie. Ale byly przypadki na forum, ktore nie potwierdzaja tego, wiec wymaz warto zrobic. Zadzwon na Lelka, p.Dorota jest bardzo mila i chetnie pomaga jak ma wolna chwile, wiec moze ci cos podpowie. Chlamydie robilas z wymazu? Bo nie doczytalam. A ureaplasma / mykoplasma?

Offline

 

#44 2012-06-15 14:43:50

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Ashannte skąd jesteś? Ja zapisałam się na wizytę do centrum medycznego w Rzeszowie, gdzie mojej mamy koleżanki syn został wyleczony z rzekomej wady serca, której nie miał! Tutejsi lekarze leczyli go na wadę serca mocnymi lekami, w Rzeszowie, po jednym badaniu, nie wiem na czym ono dokładnie polega, z opowieści tej pani wiem, że wchodzisz na boso na jakąś płytę, dają ci coś do reki do trzymania, a oni na ekranie widzą wszystkie chorobotwórcze bakterie, grzyby i inne paskudztwa w tobie. Co najważniejsze- nie leczą antybiotykami, tylko lekami sprowadzanymi z zagranicy. Ja wizytę mam na środę. Pojadę, zobaczę, opowiem ci jak było i najważniejsze czy pomogli. Jeśli bedziesz chciała dam ci kontakt. Dodam jeszcze, ze wcześniej wspomniany chłopczyk jest zdrowy jak rydz:) a rzekoma wada serca to była jedna wielka bajka wymyślona przez naszych niedouczonych i zawsze idących na łatwiznę LEKARZY..

Offline

 

#45 2012-06-15 17:18:18

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Ja jestem z nad Morza, do Rzeszowa mam całą Polskę, więc jeśli już, będzie to ostateczny mój krok. Ale z niecierpliwością będę czekała na relacje z Twojej środowej wizyty. Jeśli chodiz o lekarzy ,, póki nie znajde sama przyczyny poprzez badania nie zgłosze się do żadnego- zbyt wiele pieniędzy wpakowałam w błoto. Jeden z ginekologów za pobranie wymazu z pochwy skasował mnie 50 zł, a okazało się, że w labolatorium zrobią mi to za 5.

Offline

 

#46 2012-06-15 17:23:07

ashannte
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 51

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Maju chlamydie miałam zrobioną podobnym testem do testu ciążowego w gabinecie ginekologicznym, ale lekarz i tak mi dał antybiotyk , żeby w razie czego to przeleczyć, bo wynik nie jest stuprocentowy... Dodam , że po tych tabletkach pieczenie jeszcze bardziej nasiliło sie..

Offline

 

#47 2012-06-15 21:02:33

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Ciekawe teorie. Mnie dawniej lekarz mówił, że wymaz należy robić z szyjki, a nie z pochwy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#48 2012-06-16 18:30:24

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

Redakcjo, a wymaz z szyjki macicy boli? MialaÅ› robiony?

Offline

 

#49 2012-06-16 23:12:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

To zależy od delikatności pobierającego.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#50 2012-06-18 09:52:10

allunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 78

Re: Sprawa pęcherza czy ginekologiczna? Lekarze bezradni, posiewy ujemne..

ashantee- ja miałam bardzo podobny problem jak ty i zostałam wyleczona. poczytaj sobie mój wątek- 'hypospadias' razem z partnerem mielismy robione posiewy- były jałowe. JUż 7 miesięcy jestm zdrowa- nie mam żadnych dolegliwości- również byłam leczona antybiotyki- dostawałam kilkumiesięczne kuracje- oczywiście bezkuteczne- niestety tzw' wierzchniactwo' leczy dwóch lekarzy w Rzeszowie, nie wiem dlaczego inni dotąd na to nie wpadli. Wszycy mnie tu na tym forum znają i pewnie nikt nie potrafi się odnieśc do metody dr Żminkowskiego- bo mało kto w Polsce o niej słyszał- ale ja obstaje przy swoim- bo jestem wyleczona (dwoma zabiegami). ashantee- czy ktoś Ci badał cewkę moczową wewnętrznie?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson