Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-07-11 20:46:54

pavel333
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 1

Brak parcia na pęcherz, rzadkie oddawanie moczu

Witam wszystkich.

Mam 25 lat i od kilku dni zmagam się z dziwnym problemem, z którym spotykam się pierwszy raz w życiu i jestem nieco zaniepokojony. Mianowicie kompletnie straciłem parcie na pęcherz, mimo że w ciągu doby pije stosunkowo dużo płynów. W toalecie udaje mi się wysikać dopiero po bardzo dużym i długim skupieniu, ale i tak ilość moczu jest nieadekwatna do tego, ile wypiłem. Nie odczuwam wprawdzie żadnych bóli, ale te objawy są dla mnie bardzo niepokojące, bo praktycznie pojawiły się z dnia na dzień. Dla przykładu 2 dni temu po wypiciu 2,5l płynów wciąż nie odczuwałem potrzeby pójścia do toalety, co wcześniej było nie do pomyślenia.
Na razie wzmagam się przed wizytą u lekarza, ale chciałbym wiedzieć, czy te objawy zwiastują jakąś chorobę układu moczowego?

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2012-07-11 20:50:45

Kokoszka
Użytkownik
SkÄ…d: W-wa
Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 372

Re: Brak parcia na pęcherz, rzadkie oddawanie moczu

Offline

 

#3 2012-08-04 11:16:11

QualcheVolta
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 16

Re: Brak parcia na pęcherz, rzadkie oddawanie moczu

imho: na początek badanie ogólne moczu jak najszybciej żeby sprawdzić czy nie ma infekcji- ja miałem ~10 lat temu przy takich objawach
wstrzymywałeś mocz bo nie miałeś możliwości go oddać albo unikałeś publicznych toalet?

Offline

 

#4 2012-08-04 14:23:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Brak parcia na pęcherz, rzadkie oddawanie moczu

Może nie będzie tak źle, może to tylko patologicznie napięte mięśnie od przetrzymywania (inna rzecz, że nie pamiętam osoby, która miałaby problem z mięśniami, nie mając jakichś stanów zapalnych).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson