Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-07-20 00:21:21

chili
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 2

częste parcia, problemy trawienne

Witam, z problemami "moczowymi" borykam się już ponad rok. Bardzo często muszę chodzić za potrzebą, czasami kilka razy w ciągu godziny, przy czym nie odczuwam żadnego bólu w trakcie oddawania moczu, bardzo często czuje, że coś jeszcze zalega ale nie mogę do końca wypróżnić pęcherza.Co do ilości wydalanego moczu to jest to dosyć spora ilośc, lecz czasami czuje jakbym miał pęcherz pełny a oddaje niewielką jego ilość. Często muszę wspomagać się mięsniami brzucha żeby wypróżnić się, dużo też moczu "cieknie" po jego oddaniu.
Mam 20 lat i jest to dla mnie bardzo uciążliwe, mam tego po prrostu dosyć. Czasami muszę rezygnować z wielu wyjść/przyjemności ze względu na te moje problemy.
co wiÄ™cej od jakichÅ› 3 miesiÄ™cy mam problemy z brzuchem, liczne wzdÄ™cia, nieraz bóle podbrzusza, a niestrawione resztki pokarmowe to też nie nowość, to ostatnie to już od dÅ‚uższego czasu  mam.
Do urologa poszedłem dopiero w styczniu tego roku, zrobiłem badanie krwii, wszystko wyszło ok, badanie ogólne moczu wyszło :barwa żółta, przejrzystość lekko mętny, odczyn ph:kwaśny, urobilinogen wzmożony(tutaj nie wiem za bardzo na co może to wskazywać, lekarz nic nie wspomniał o tym) , Ciała ketonowe:obecne, nabłonki płaskie pojedyncze, kwinki białe 1-2 w pw, bakterie : nieliczne, śluz obfity.
Posiew moczu-wynik ujemny.
Zapisano mi Furaginum, nie pomogło..usg pęcherza w normie, ale moim zdaniem zrobiono mi to badanie na "odpier***" i to z łaską do tego. Ogólnie lekarz raczej podszedł doo mnie jak do wariata, sugerował , że pije za dużo i tyle.
Prostate mi nawet zbadano palcem(nie wiem czy to rzetelne badanie) ale ogólnie nie odczułem bólu więc stwierdził, że wszystko w normie...
Teraz zostaÅ‚ mi przepisany antybiotyk jakiÅ›  na drogi moczowe, nie bardzo mi siÄ™ uÅ›miecha go brać, bo faszerować siÄ™ takimi ostrymi Å›rodkami na "oÅ›lep" to też coÅ› nie halo.
Od kilku tygodniu czuje też wieczorami bóle, na plecach w okolicach nerek, szczególnie przy leżeniu na boku(wtedy gdy leże na prawym boku boli mnie lewa strona i na odwrót).
Co ja mam w takim razie robić?brać ten antybiotyk?

Offline

 

#2 2012-07-20 01:36:06

chili
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 2

Re: częste parcia, problemy trawienne

aha, jeszcze jedno. W okolicach marca leczyłem się antybiotykiem (doxycykliną) na bakterię w oku, jakoś tydzień lub dwa po zakończeniu 10dniowej kuracji tym antybiotykiem zauważyłem na penisie czerwone plamki, stwierdziłem, że był to grzyb, stosowałem wtedy płyn do higieny intymnej i plamki zeszły ale mam obawy teraz co do grzybicy przewodu pokarmowego(wyżej wymienione objawy)...czy są jakieś leki na taką grzybice?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson