Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-07-30 15:54:23

majka8484
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 4

proszę pomóżcie!!!!!!

od ponad roku mam ciągłe parcie na pecherz, ostatnimi czasy stało się to nie do zniesienia poszłam do internisty myślałam że to zapalenie pęcherza poszłam bez badania moczu prosto z pracy dostałam cipronex na 5 dni tak się stało że musiałam wyrwać hirurgicznie 8 i kazano mi zostać przy tym antybiotyku dostałam powikłaniapo 8 dostałam dalacin, w czasie brania tego antybiotyku problemy z parciem na pęcherz wróciły zrobiłam badanie moczu ale wyszło ok po przecierz brałam ciproneź dotałam znów ciproneź na 10 dni i znó było ok myślałam ze przeszło jednak po tygodniu wszystko wróciło(w czasie brania antybiotyku) nie wytrzymałam i zrobiłam posiew z pochwy wyszły mi e coli i znów antybiotyk augumentin tydzień spokoju i znów ciągłe parcie na pęcherz. nie dałam za wygraną i poszłam do urologa który powiedział bez badania ze to pecherz nadreaktywny i dostałam vasicare 5 mg nie powiem na chwilę pszeszło i znów parcie . tym razem uderzyłam do ginekologa dał mi unidox i po tygodniu brania znów wróciło ..... nie wiem co mam robić nie mam jużsiły nie potrafię dojść do pracy przez to parcie!!! jakie badania zrobić pomóżcie co sie dzieje ze jak biorę antybiotyk to przez tydzień barnia jest ok a po tygodniu wraca ??????

Offline

 

#2 2012-07-31 06:14:28

majka8484
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 4

Re: proszę pomóżcie!!!!!!

wczoraj odebrałam wynik moczu wszystkie parametry sa ok tylko wyszło mi białko 30mg/dl dalej mam parcie na pecherz. prosze doradźcie coś juz nie daje rady mam 28 lat nie moge funkcjonowac

Offline

 

#3 2012-07-31 08:34:33

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: proszę pomóżcie!!!!!!

Jesli masz e coli w pochwie, to dosc prawdopodobne ze jest rowniez w pecherzu. Piszesz o badaniu moczu, ale ogolnym. A posiew moczu? Przydalby sie rowniez wymaz z cewki.

Offline

 

#4 2012-07-31 08:59:39

majka8484
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 4

Re: proszę pomóżcie!!!!!!

ale myślicie że po wszystkich tych antybiotykach byłaby jeszcze e coli? nie wiem myśle o bakteriach atypowych tylko wymaz czy krew?
czy jak robią posiew moczu to tez na bakterie tlenowe i beztlenowe czy trzeba to zaznaczyć?

Offline

 

#5 2012-07-31 09:57:28

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: proszę pomóżcie!!!!!!

W posiewie moczu tego nie zaznaczasz.
Ale juz w wymazie z pochwy i z cewki chyba tez, warto zrobic i na bakterie tlenowe i na beztlenowe (tu jest juz podzial).
E coli jest sie ciezko pozbyc. Antybiotyki doustne mogly ci nie pomoc.
Jesli atypowki to z krwi, ale najpierw ja bym zrobila posiew i wymaz z cewki. Skad jestes?

Offline

 

#6 2012-07-31 11:28:57

majka8484
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 4

Re: proszę pomóżcie!!!!!!

jestem z namysłowa cięzko u nas o egzekwowanie wymazów czy ginekolog mi pobierze wymaz z cewki? tylko czy ja wutrzyman 2 tygodnie (musze odczekać od antybiotyku) to parcie jest nie do wytrzymania

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson