Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-09-07 08:05:43

karol mraz
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 1

Co to może być ?

Witam, postaram wymienic kilka istotnych informacji o moim problemie, dodam ze byłem u urologa a także ze to nie jest problem tygodnia czy dwóch, chodzi o ostatnie lata nie mogę skojarzyć kiedy to sie zaczęło.

- byłem na usg - nic nadzwyczajnego nie zostało wykryte, ponoć po oddaniu moczu pozostało 40ml, z tym ze miałem być z pełnym pecherzem i na tyle długo był pełny ze miałem kłopot oddać mocz, wiec ten fakt nie jest zbyt istotny moim zdaniem
- sikam bardzo często cięzko to policzyć w dzień, w nocy 4-5 razy to norma
- prawie cały czas czuje parcie, nawet bezpośrednio po oddaniu moczu zamykam drzwi i już czuje parcie nie raz sie wracam.
- nie raz oddaje moczu dużo wydaje mi sie ze w normie, a często jakies 50-ml tu warto nadmienić ze to nie są okresy kilka dni tak a kilka inaczej, np o 10 sikam normalnie a o 12 już kilka kropel o 15 np znów normalnie, zazwyczaj noca jest gorzej wtedy zawsze moczu jest bardzo mało.
- mimo ze czuje parcie max 30 min po oddaniu moczu, wydaje mi sie ze duże, mogę jednak długo trzymać - tz subiektywne ale tak mi sie wydaje
- raczej nie popuszczam nigdy moczu
- raczej nic mnie nie piecze
- badania moczu nic nie wykazały - tz bakterii
- mocz miał odczyn zasadowy - urolog nie widzial tu problemu
- kolor moczu w normie
- czas trwania jest nie jasny na pewno to kwestia minimum rok, jezeli to trwa dłużej to wcześniej musiało być mniej dokuczliwe, jedno wiem na pewno, kilka lat temu noca nigdy nie wstawałem, nawet jak piłem przed snem.
- ostatni lek jaki brałem to ditropan(jeszcze nadal go biore) , a wcześniej urosept i furagin, a takze pewien okres jadłem sporo żurawiny
- sporo czytałem co to moze być, może ktos z obecych tu miał podobne objawy ?.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson