Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#401 2013-03-11 21:29:08

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

ja nawet nie wiem czym sie stresuje, nagle mnie dopadaja nerwy, stalam sie srzepkiem nerwow, wystarczy se mnie cos strzyknie i juz panikuje. ostatnio mnire cos pobolewa w klatce piersiowej/plecach i chodze strasznie sestresowana. byc moze to nerwobole, a byc moze boli bo a) przesililam sie na silowni, b) naciagnelam cos przy przesuwaniu ciezkiej bramy wjazdowej, c) siedze bardzo pokrzywiona przy laptopie lub najbardziej mnie stresujace  d) mam chore serce. robilam EKG i ok, ale mimo wszystko gdy zaczyna mnie bolec, kluc to od razu mysle ze to serce i se pewnie zaraz zejde na zawal lub cos.. mimo ze taz kluje czy tam boli z lewej a raz z prawej, czasem w plecach i w rzeczywistosci raczej watpie bo zeszlanym predzej przy wysilku fuzycznym niz przy siedzeniu przy laptopie, no ale.. mam sklonnosci do nerwicy, a moje problemy ja tylko poteguja. od razu mysli ze nie wiadomo co sie dzieje, brzuch mnie od razu boli i wogole.. dlatego ostatnio lykam ten nervomix, nie wiem czy cos daje, moze to placebo, moze sie tylko nabieram ze cos daje.

dobra to poopowiadalam;) , a teraz o glownym problemie. wiesz co myse ze abiofem moze wycieknac, nie wiem czy Cie nie podrazni, ja sobie chwale, bo rano po nim nie mam pieczenia. dziwne to wszystko jest.. wyraznie roznia sie u mnie parcia na mocz, nie wiem czemu. raz np tak tylko jakby "tli" tzn czuje lekko ale zupelnie nie chce mi sie sikac, czasem czuje takie mocne parcie, wyrazne, a czasem takie kurcze "piekace" jakby i jak dotkne pecherza nacisne lekko to czuje wtedy to "pieczenie" wszedzie, nawet i w cewce.. jakim sposobem wywolywalaby to grzybica w pochwie? sama juz nie wiem, pogubilam sie juz i nawet nie wiem ktore parcie jest prawidlowe i czy to zle ze mam rozne rodzaje.. np wczoraj wieczorem, chcialo mi sie troche sikac, ale nie mocno dlatego mocno juz spiaca odciagalam wstanie do wc i zasnelam. obudzilam sie o 5 rano i czulam dosc mocne parcie. na tyle mocne ze juz ciezko bylo zasnac. sikalo mi sie jeszcze inaczej niz zwykle. moze faktycznie trzevba porozciagac jakies miesnie ?

Offline

 

#402 2013-03-11 23:38:01

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

No ta parcia są pewnie w zależności od ilości nagromadzonego moczu. Ja też mam takie tlące parcia, sygnał, że zaraz przyjdzie to mozniejsze parcie, jak trochę więcej czasu upłynie, np do 60 minut wiem, że parcie się wzmoże i musze już iść. Oczywiście jestem wstanie wytrzymać, ale wtedy już pojawia sie takie parcie bolesne.
Wiesz czasami mam wrażenie, że jesteÅ›my jak takie stare babcie gadajÄ…ce o swoich pÄ™cherzach:) Co to siÄ™ porobiÅ‚o na tym Å›wiecie,  w zyciu nie pomyÅ›laÅ‚abym, że bÄ™dÄ™ miaÅ‚a takie problemy. Nie wiem w ogóle, czy siÄ™ z tego wyleczÄ™. JakieÅ› sÄ… teraz te dolegliwoÅ›ci nieuleczalne:( Chyba idzie koniec Å›wiata, byÅ‚by spokój z tym wszystkim, na tamtym Å›wiecie nie ma przecież pÄ™cherzy, co?

Offline

 

#403 2013-03-12 00:12:36

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

nie wiem, czy sa tam pecherze, mam nadzieje ze jesli sa tam jakies byty to sa to zdrowe pochwy i pecherze. a tak serio to trz nie raz tak sobie nysle zexw zyciu bym nie przypuszczala ze bede sie zmagac z takimi problemami. najwidoczniej nigdy nie wiadomo co kogo spotka. Ty masz juz przynajmniej dzieci, mysle ze jestes zatem starsza ide mnie beautiful1, a ja? mam wrazenie ze najlepszy czas juz mi minal, moglam wyedy starac sie o dzieci i miec gdzies rodzine i gadania wszystkich ze nie slubne czy cos, ze studia. co mi z tego jak prawie co nic mi sie sni, ze jestem w ciazy a lekarz mi mowi ze cis jest nie tak, wlasnie przez moj problem, albo ide a tu czuje ze poronilam. zaczyna mnie to wykanczac psychicznie - to oraz to ze co poranek pierwsze co mysle to jakie dzis beda pecherzowe jazdy.. chcialabym moc zobaczyc w przod o pare lat zeby moc sprawdzic jak to z nami bedzie, ale wyedy by prwnie to nie mialo sensu. najlepsze jest to ze dawniej marteilam die cera, a ze cos sie gdzies swieci, a ze pryszcz przed okresem, to bylo moje glowne zmartwienie. teraz nysle tylko o sikaniu, pieczenie, dyskonfortach, a cera zrobila sie idealna, moze za 2 lata bede jeczec ze mam rozstepy na brzuchu a roblem pevherzowy odejdzie w zapomnienie? wink

Offline

 

#404 2013-03-12 00:18:30

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

a jak u Ciebie z niesniami Kegla? cwiczylas kiedys? ja np zauwazylam ze lapie sie ba tym ze trzymam spiete te miesnie, nie wiem czy robie tak caly czas, bo to jest mimo wolne. wiem ze ludzie narzekaja na slabe miesnie, jest pelno ceiczen zaciskania, puszczania, zatrzymywania sikania. nigdy nie mialam problemu zeby np zatrzymac sikanie w dowolnym momencie. mam wrazenie ze re miesnie u mnie sa bardzo czesto spiete i ciagle nimi ruszam ciekawe jak w nocy, czy sa w spoczynku czy spiete, moze z tego ten poranny dyskomfort? nie mam juz pomyslow

Offline

 

#405 2013-03-12 23:08:46

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Wiesz, nie wiem co to są za mięsnie, ja to pewnie już mam dysfunckję wszystkiego znajdującego się w okolicy pęcherza. Najchętniej to bym sobie go wycięła. A jak minął dzień?

Offline

 

#406 2013-03-13 08:18:10

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

ciezko powiedziec, znowu zaczyna sie tzw loteriada.. wcziraj chwilami czulam dyskomfort, znow tlaco cmiace parcia ktorych nie cierpie, zapomnialam kupic abiomefu wiec takim specjalnym aplikatorem wstrzyknelam sobir masci clotrimazol. rano wysikalam sie bardzo ladnie,bez dyskomfortow mimo ze nie bralam abiofemu. pewnie za 3h znow pojawi sie tlace parcie i dyskomfort. kurcze moze jednak tez powinnam zbadac sie pod katem atypowek?..

Offline

 

#407 2013-03-13 23:36:32

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

caly dzien byl raczej dobry, teraz czuje mocny dyskomfort, miewam takowy po mieszance wysiksnie + prysznic. jak zwykle ciezko powiedziec czy to z zewnatrz czy wewnatrz a jak wewnatrz to gdzie i co.

Offline

 

#408 2013-03-14 00:09:39

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

A nie robiłaś sobie tych atypówek, nie masz raczej ich objawów, bo bys miała częstomocz i parcie ale nie wiem, jakie jeszcze rzeczy one powodują te potwory z piekła rodem. Możesz sobie zrobić badanie pcr z szyjki macicy na ureoplasmę, chlamydię i myko - taki pakiecik, kosztuje on w alab 199 zł, tak w razie czego, jakbyś chciała.

Offline

 

#409 2013-03-14 01:48:02

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

a jak u Ciebie z kręgosłupem? wszystko ok? miałaś jakieś badania? tomograf, rezonans? klopoty pęcherzowe często maja przyczynę w kręgosłupie.

Offline

 

#410 2013-03-14 07:47:16

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Moim zdaniem, jesli ktos wykluczyl bakterie itp., to kregoslup warto zbadac. Ale Zdolowana odczuwala poprawe np. po globulkach Macmiror, wiec problem raczej tkwi gdzie indziej.

Offline

 

#411 2013-03-14 13:20:53

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

u mnie jest wlasnie problem taki, ze ja raz mam poprawe a raz nie mam. za pierwszym razem po macmirorze mialam slaba poprawe, za drugim nie odczuwalam dolegliwosci, ale jak skonczylam brac to dolegliwosci sa znowu tylko moze troche inne. jak wezme np globulki jakies to najpierw jest super ale potem z kazdym dniem stopniowo jest to samo. z kregoslupem moge cos miec.. tzn czesto boli mnie odcinek ledzwiowy, nawet ostatnio narzekam na bole w okolicach lopatek. problem jest w tym, ze czuje dyskomfort, jak oddaje mocz gdy pecherz nie jest napelniony na maksa, tzn sikanie jest bezbolesne, jak juz sie ubiore, umyje rece, czasem zdarze np nastawic wode na cos do picia i po takim czasie, pare minut i czuje taki dyskomfort dziwny, nie przyjemny, nie wiadomo czy to cewka czy co.. nie jest caly czas, pojawia sie raz/ dwa razy dziennie. glownie rano lub wieczorem. czasem mam takie rozne parcia, nie wiem od czego to zakezy.. czasem tak czuje se mnie tli a np powinno mi sie chciec bardziej sikac bo sikam duzo, a czasem mam mocne parcia a sikam np duzo mniej, no i nir wiem czym to jest spowodowane. czasem moge nie sikac przez 4h a czasem w ciagu godziny polece 2 razy i potem jak reka odjal juz znowu co kilka h. czasem jak czuje to mocniejsze parcie i towarzyszy temu to gonienie np 2razy na h to jak dotkne pecherz, to czuje taka jakby tkliwosc czy no nie wiem jak to nazwac.. lub np jak zaciskam mesnie Kegla to wtedy czuje ta toliwosc taka na calym pecherzu i wszedzie tam. jedno jest pewne, zanim wzielam antybiotyk na zapalenie pecherza to tak nie mialam.. nie wiem czy to wina tego antybiotyku, zapalenia czy czegos innego a to sie wszystko nalozylo. wkurza mnie to, choc wiem ze i tak sa tu tacy co maja gorzej niz ja. poprostu nie wiem jak zyc. czy to ta grzybuca ktora na wymazach nie wychodzi, czy cos innego, czy moge sie starac o dziecko czy nie moge i takie to bardziej wykanczajace psychicznie. dzis od rana jest dobrze, ale juz zaczynam czuc to "cmiace" parcie mimo ze ostatnie sikanie bylo w porzadku. to cmiace parcie zmusza mnie do wstrzymywania i zbierania moczu do momentu az nie bede mogla wytrzymac - inaczej bedzie piekacy dyskomfort.

Offline

 

#412 2013-03-15 09:32:00

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Kregoslup mozesz sobie, dla swietego spokoju, sprawdzic. Ale przytocze slowa neurochirurga, u ktorego kiedys bylam "A kto dzis nie ma problemow z kregoslupem?"
Niestety ma wiekszosc z nas. Mnie tez boli czesto ledzwiowy, ale nie ma to zadnego wplywu na pecherz.
Jesli po lekach masz poprawe chociaz na troche, to cos to oznacza.
Nie masz mozliwosci, zeby zrobic sobie wymaz w labo. na ul. Lelka w Warszawie? Moze tam by cos wyszlo?

Offline

 

#413 2013-03-15 09:48:27

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

nie mam, mieszkam w gorach, kupe drogi do Warszawy...

Offline

 

#414 2013-03-15 11:22:11

zmartwiona02
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 383

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

a skąd Majka05 wiesz, że twój ból kręgosłupa nie ma wpływu na pęcherz????

Offline

 

#415 2013-03-15 11:44:19

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Poniewaz robilam 2 razy rezonans i byłam u 3 neurochirurgów (kazdy z nich wykluczyl, w moim przypadku, wplyw kregoslupa na pecherz).

Offline

 

#416 2013-03-15 12:24:48

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

kurcze, nie wiem czy nie jestem w ciazy.. nie bylam w stanie w tym miesiacu okreslic dni plodnych, to przez globulki, ktore wyplywaly z pochwy  zaburzaly obserwacje sluzu. mam temperature 37 stopni juz 3 dzien z rana - wczesniej nie mierzylam. pobolewa mnie podbrzusze dziwnie, zaciaga raz z lewej raz z prawej, raz strzyknie po srodku. mam napiete okolice jajnikow. wzdecia, zaparcia jakies cuda. dzis zaobserwowalam bialy sluz w duzych ilosciach. idealnie bialy, nie smierdzi. byc moze to ciaza, choc nie planowalismy jej z mezem. a moze jakas infekcja. wyjatkowo 'gladziej' ostatnio sikam i mniej odczuwam dolegliwosci, chociaz sie zdarzaja jeszcze to jest duzo lepiej. teraz bede sie martwic i czekac na dzien okresu. ktory ma sie pojaiwc za 4 dni. moze to jakas infekcja, wtedy pasowaloby leczyc jak najszybciej. poczekam te 4, 5 dni, jesli sie nie pojawi miesiaczka to tak czy tak bede musiala pojsc do ginekologa. moze napiety brzuch w okolicach jajnikow to wynik infekcji, ciazy, a moze przed okresem poprostu taki jest. tyle ze nigdy mnie nie strzykalo i nie ciaglo tak dziwnie. no nic. siedze jak na szpilce w kadzym razie. jestem juz przewrazliwiona wszystkim.

Offline

 

#417 2013-03-15 12:51:35

Belly
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 441

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Zrób sobie test ciążowy. Kilka złotych i po sprawie. Po co czekać i się denerwować wink

Offline

 

#418 2013-03-15 13:42:58

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

za wczesnie na test, jeszcze 4/5 dni do miesiaczki.

Offline

 

#419 2013-03-15 14:29:37

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

predzej badanie z krwi, jesli juz to by cos teraz pokazalo. mysle ze moze taki zbieg okolicznosci. ta temperatura mnie najbardziej zastanawia i dziwne ciagniecia w okolicach macicy i jajnikow. ale roznie moze byc, wszystko sie zmienia i to ze do tej pory np wczesniej nie mialam takich ciagniec przed miediaczka nie oznacza ze od tego cyklu tak juz bedzie. co do temperatury to zazwyczaj miewalam po 36 i pare przed okresem. no nic czekam sobie.

Offline

 

#420 2013-03-15 23:34:02

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Nie zamartwiaj się, przecież chciałaś być w ciązy, jak będziesz, to hura, jak nie, to też dobrze, prawda! A odczuwasz np tkliwość piersi bo to też oznacza właśnie stan błogosławiony. Poczekaj a wszystko się samo wyjaśni.

Offline

 

#421 2013-03-16 08:24:24

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

albo to wszystko na okres poprostu, a temperatuea z innych przyczyn

Offline

 

#422 2013-03-16 13:34:33

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

kurcze, mam strasznie duzo bialego sluzu.. nigfy tak nie mialam. jesli to grzybica, to pewnie by teraz na wynazie wyszla. z tym ze wyjatkowo zelzaly mi dolegliwosci. porannych juz nie bylo w ostatnich dniach. nie smierdzi on, raczej jest jednolitej konsystencji. przed chwila bylam sie wysikac i doznalam szoku jak to zobaczylam. zgupialam poprostu.

Offline

 

#423 2013-03-16 17:07:00

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

zauwazylam, ze mam bardzo rozpalona skore na twarzy, rumience. ale temperatura ciagle 37 lub lekko powyzej wieczorem, moze mnie poprostu bedxie brac jakies chorubsko i wszystko sie tak nagle sklada.

Offline

 

#424 2013-03-16 23:56:00

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

No to ciąża jest chyba lepsza niż choróbsko co?smile))

Offline

 

#425 2013-03-17 01:58:57

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

oczywiscie, ja bym chciala, ale staram sie doszukac tez ewentualnie innych przyczyn, zeby sobie nie wkrecac smile
LUDZIE musze sie pochwalic!!! od paru dni nie stosuje globulek ani wspomagaczy, a dzis pierwszy raz (od dawien dawna) nie pieklo mnie nic cale 24 h! a nawet wiecej! ani uwaga rano, elegancko gladko siku, w czasie dnia eleganckie sikanie,  ani nie dyskomfortowalo mnie wieczorem, ani nawet nic a nic wieczorem po prysznicu! nadzieja ze kiedys z tego wyjde +30, samopoczucie +100. zapisuje se w kalendarzu! a co! alez radosc przeze mnie przeplywa

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson