Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#176 2012-10-29 23:26:49

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

i mam uczucie nie dowysikania, moge dosikiwac po pare militrow co parenascie sekund jednak pecherz nie boli. jest tylko gdzies tam dyskomfort jak zwykle nie wiem gdzie czy w pochwie czy w cewce. pieczeniem takim pospolitym jak np cos kwasnego na rane tego nie nazwe ale jest jakies takie dziwne uczucie

Offline

 

#177 2012-10-30 20:36:35

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

zastanawia mnie tylko ze w wiekszosci przypadkow wiem ze dysmofort sie pojawi bo czuje juz to przy pelnym pecherzu, myslicie ze moge czuc wtedy pochwe a nie pecherz? moze muesnie sie tam jakies spinaja czy ja wiem wtedy? dzis caly dzien super a teraz poczulam ze chce mi sie siku i juz wiedzialam ze bedzie dyskomfort bo xzulam juz.

Offline

 

#178 2012-10-30 21:09:10

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

jesli chodzi o powyzszy post to pare mililitrów to normalna rzecz, wydaje mi sie ze wczesniej tak mialas ale nei zwracałas na to uwagi, jesli chodzi o ten dyskomfort to ja mam to samo i cholera nie wiem o co chodzi, naprawde juz moja historia trwa rok, i jako ze to wiaze sie posrednio z oddawaniem moczu to szukam pomocy urologa ale czuje ze to moze byc ginekolgiczne jednak.. a ty bierzesz tabletki anty ?

Offline

 

#179 2012-10-30 21:34:31

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

nie biore inigdy nie bralam

Offline

 

#180 2012-10-31 20:44:01

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

czasem mam wrażenie jakbym miała jakąs rane albo ciało obce gdzieś w pochwie i ono mnie uwiera i ono powoduje dyskomforty różnego rodzaju. Nie wiem może się już doszukuje, może wcześniej było tak jak teraz ale nie zwracałam uwagi ale teraz no wyraźnie mnie ten dyskomfort dręczy. Ten taki podczas ruszania się itp oraz taki po oddaniu moczu - pare minut po. Nie wiem, mam wrażenie jakby cały cykl lekko ulegał zmianie. Danwiej miałam obfite miesiaczki, teraz bardziej skąpe za to trwa tydzień.

Offline

 

#181 2012-11-02 09:16:38

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

z kazdym dniem to samo. pojawia sie dyskomfort po wysikaniu - pare minut po i ciezko go zlokalizowac. wrazenie jakby byla gdzies rana, albo cialo obce. sikam ladnie gladko bez pieczenia bez niczego a po paru minutach pojawia sie ten dyskomfort. z rana najmocniejszy ostatnio. czaeem mam wrazenie ze moglabym cos wygrzebac z pochwy i bym odczula ulge. mam wrazenie ze mam wiecznie wydety brzuch w okolicy jajnikow i pecherza, ginekolog mnie obmacala i nic nie stwierdzila. trzeba bedzie zmienic ginekologa i robic wymazy. czy ktos tez tak ma, ze dyskomfort pojawia sie po paru minutach po oddaniu moczu?

Offline

 

#182 2012-11-08 17:53:43

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

mialam pare dni spokoju! zapominalam juz o problemach prcherzowych az dzis nagle znowu to samo.. uczucie jalby gdzies pochwa czy szyjka macicy mnie bolala po pddaniu moczu ale dopiero pare min po jego oddaniu. mialam spokoj i wszystko bylo ok, nie nylo dokegliwosci ze strony pecherzowej jak i str drog rodnych. mialsm jeszcze pare tabletek illadian direct plus. postanowilam ze zurzyje je tak profilaktycznie aby po wspolzyciu odbudowac flore bardziej. no i po drugiej tabletce swad i znowu to samo co ost. nie wiem juz czy te tabletki illadian direct plus powoduja u mnie jakies podraznienia czy chorove czy to taki zbieg okolicznosci. mam teraz dosc rzadka wydzieline z pochwy. dziwny ma ona zapach w polaczeniu z masvia clotrimazol. troche jak sernik czy cos. napewno nie ryba. kolorem zolte jak zaschnie. juz jak mam pelny pecherz to czuje ze cos nie tak jest. czy pelny pecherz moze podrazniac drogi rodne? oddawanie moczu jest bezbolesne i bez pieczenia. dolegliwoscia jest uczucie jakby cos bylo nie tak przy pelnym pecherzu oraz kilka minut po oddsniu moczu tez dziwnr uczucie. trpche jakby bol ale takie niejednoznaczne. lekki swad wejscia do pochwy pojawiajacy sie ze dwa trzy razy dziennie. przy dluzszym chodzeniu tez czuje ze cis jest nie tak. jestem juz bezsilna. umawiam die jutro do ginekologa na przyszly tydzien tym razem innego. boje sie ze to jakis rak szyjki macicy:/ albo juz nie wiem co to moze byc.

Offline

 

#183 2012-11-11 21:58:09

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Nie mam już nerwów. Myślałam, żę to grzybica. Kłuje mnie pochwa ( lub cewka ) po oddaniu moczu. Miałam dyskomfort po oddaniu moczu. Wziełam globulki, coś na flore doustnie, jem tylko zdrowe rzeczy bez cukru. czuje lekką poprawe ale ciagle czuje dyskomfort jakiś głównie rano po wysikaniu lekkie palenie i ogolny dyskomfort tamtych okolic pochwy i kłucie w pochwie po wysikaniu w ciągu dnia. Czasem mój pęcherz tak sie dziwnie zachowuje że raz po raz mu się chce sikać i wtedy to kłucie występuje a potem sie uspokaja. Nie mam juz siły. Nic.. poczekam pare dni aż sie wyczyści pochwa i pójde robić wymaz myśle z szyjki macicy tym razem. A już było tak fajnie... jestem skołowana., nikt też widze już tu nie wchodzi i nie czyta tego co pisze. Czasem sie zastnawiam, że może w moim przypadku ten sreptococus agalacitae zyl z emna w symbiozie tak długo ze teraz wybicie go ( choc pewnie jest ponownie po antybiotyk) spowodowało takie wyjałowienie pochwy ze daje to az skutki w układzie moczowym, potem jeszcze dwa antybiotyki na pęcherz.. następnym razem sie mocno zastanowie nad antybiotykiem. A czuje ze pewnie zrobie wymaz i wyjdzie tam smok wawelski i trzeba bedzie brac cos mocnego skoro to samo nie przechodzi przy lekach na grzybice to pewnie cos innego.

Offline

 

#184 2012-11-11 22:16:36

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

z moich objawów wynika że jest to : albo
1.grzybica przewklekła
2.rzęsistkownica
3.chlamydia

i skutkuje to dysuriÄ… czyli jak podaje wikipedia  to objaw chorobowy polegajÄ…cy na bolesnym oddawaniu moczu, któremu czÄ™sto towarzyszy uczucie pieczenia w cewce moczowej (stranguria). DysuriÄ… okreÅ›la siÄ™ również dyskomfort towarzyszÄ…cy oddawaniu moczu. Z dysuriÄ… wiąże siÄ™ także pollakisuria - objaw czÄ™stego lub staÅ‚ego parcia do oddawania moczu.

i tak by było, raz mam parcie raz nie mam, bólu może nie ma ale jest pieczenie, palenie i ogólny dyskomfort. Boje się, że już jestem bezpłodna. Tak źle jak przez ostatnie pół roku to jeszcze ze mna nigdy w życiu nie było.

Offline

 

#185 2012-11-12 00:30:46

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Klucie może pochodzić z grzybicy, parcie z chlamydii, myko lub urea, nie masz częstomoczu więc ten objaw odpada, rozumiem że już z słuzówką jest ok. Odczuwasz te dolegliwości bardziej w pochwie więc rzeczywiście wymaz byłby dobry z szyjki macicy na bakterie, grzyba i ewentualnie pcr na atypówki jak czujesz że parcie mogłoby się z tym wiązać. Jesteśmy z tobą, trzymaj się mocno:)

Offline

 

#186 2012-11-12 15:24:15

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

nie wiem czy to jest takie parcie typowe bo raz jest raz nie i to jest tak, że np wstaje rano, ide się wysikać - raczej nie czuje mocnego parcia takiego że musze biegiem czy cos, idę robie siku. Czasem pojawia się dyskomfort ogólny taki tam gdzieś, pali czasem aż do odbutu ale lekko, przechodzi po paru min. Potem nic sie nie dzieje, zajmuje sie czynnościami domowymi. Następnie mam chęć na oddanie moczu za około 2-3 h w zależności co wypije - zazwyczaj szklanka wody z cytryną rano, popijam nią urinal, potem sobie robie kawe rozpuszczalną z odrobiną mleka. idę się wysikać i nie zawsze już po drugim sikaniu zaczyna się problem, czasem jest dopiero koło 16, czasem koło 18. Po oddaniu moczu, podtarciu się mam wrażenie że coś mnie tam kłuje tak ale to takie kłucie nie bolące jest tylko takie że po nim mogę oddać jeszcze troche moczu. Potem ide zajmuje się dalej czynnościami i jeżeli np wypiłam czegoś dużo to wtedy czuje że jakbym np chciała przeć czy tak naprzeć mięśnie tam na dole pochwy itp to wtedy takie występuje uczucie jakby chęci do sikania.Ale też nie zawsze to się dzieje. I mam tak, że np jak często zaczne chodzić siku to potem co chwile bym mogła chodzić, tzn no co np godzine ale jak przetrzymam troche to wtedy tak jakby się wiecej w pęcherzu zbiera i wraca do normy ze nie musze juz potem tak czesto chodzci tylko co 2-3 h znowu. Mam wrazenie ze to od strony pochwy jest wszystko bardziej, bo tam mnie lekko cos czasem swedzi. czasem wlasnie piecze i ogolny dyskomfort odczuwam. Czasem coś gdzieś tam szczyknie czy coś. Faktycznie to może być grzybica lub chlamydia, albo co kolwiek bądz.. nie ma co gdybać. Objawy nie są jednoznaczne które by wskazywały konkretnie na coś. Poczekam aż się pochwa wyczyści z globulek - mam jeszcze dwie i pójde na ten wymaz z szyjki. Chlamydie można chyba z krwi wykryć no nie ? więc poszłabym jutro sobie zrobić z krwi badanie co by już coś wykluczyć. Zauważyłam też, że bardzo często chodzę z zaciśniętymi mięśniami Kegla ( czy jakoś tak ) mam je dość mocno wyćwiczone, mogę przerwać zawsze strumień moczu nawet przy najgorszym zapaleniu pęcherz ajakie miałam to było możliwe, ciągle jakby je zaciskam.

Offline

 

#187 2012-11-12 15:26:34

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

ps nie iwem czy ze śluzówką jest ok, nie wiem jak to sprawdzić.

Offline

 

#188 2012-11-12 21:49:32

agnes1991
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 162

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

hm, tak jak wiola maja podobne objawy razem z beautiful, tak ja mam podobne z tobÄ…, tylko co z tego wynika? nic konkretnego... hmm dalej nie wiadomo o co chodzi.

Offline

 

#189 2012-11-13 00:16:19

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

idealnie to ujelas smile ! boje sie ze spowoduje to u mnie bezplodnosc lib jeszcze co innego. no i przede wszystkim komfort zycia jest obnizony znacznie. jak czuje to kluce to mi sie odechciewa juz wszystkiego.

agnes a badalas sie juz pod katem chlamydii itp?
najlepsze ze u mnie no jedyna opcja zarazenia jakims syfem to maz lub sauna, ewentualnie publiczna toaleta. problemy zaczely sie po slubie doslownie dwa dni po przeprowadzce.. od razu zapalenie pecherza a potem to cos z czym sie zmagam teraz. wspolzycie bylo u nas wczesniej a znamy sie ponad 6 lat wiec mozna odpuscic teze ze to ewentualne otarcia pochwy czy cos.. albo zbieg okolicznosci albo cos w tym jest. przeprowadzilam sie. mysle czy to moze np woda? tu jest ze studni bo mieszkam w domu u meza. syf jest w tej wodzie? nie mam juz pojecia i szukam wszedzie. dodam ze korzystam tylko z prysznica bo nie mamy wanny. od jutra chyba zaczne pic srebro koloidalne moze ro cos da a akurat przywiozla mi je ciocia zupelnie nie wiedzac o moim problemie a trafila jak znalazl.  zaczne pic od jutra, czekam na koniec globulek i jesli po srebrze nie bedzie poprawy a nic mnie juz nie zdziwi to ide robic wymaz z szyjki macicy. czytalam ze lepiej jest zrobic badanie na chlamydie wymazem niz badaniem krwi wiec sie wstrzymalam. wszelkie sugestie mile widziane

Offline

 

#190 2012-11-14 17:40:27

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

ludzie!! to srebro dziala!! wczoraj lyzka, dzis poltora rano i odpukac ale dzis jak reka odjal! nic sero pieczenia,klucia, niczego! oby to byla prawda i taki stan sie utrzymal! oby !

Offline

 

#191 2012-11-14 20:10:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Gratuluję, oby tak dalej smile. Możesz się przemywać srebrem, trochę łagodzi. A jak chcesz mieć dodatkowy efekt, możesz zainwestować w piankę dopochwową Floragyn Silver (droga, niestety) i w kapsułki Puritana albo Swansona z olejem konopnym lub lnianym - to trochę pomaga p/bólowo i ponoć wpływa na odbudowę śluzówek.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#192 2012-11-14 21:47:38

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

a jaki koszt ? bo szczerze to troche sie splukalam.. ciagle kupowanie lacibios femina, urinalu, vit c1000 globulek itp obciazylo moja ksieszen. Raz dzis zakuło ale dopiero o 19:30, nie wystapilo po tym parcie tak jak zawsze, dopiero teraz chce mi sie siku. ciekawe. no dopiero dawki tego srebra. moze potem bedzie lepszy efekt, warto bylo dla chocby tego jednego dnia smile

Offline

 

#193 2012-11-15 11:38:53

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Zdowolona


Napisz proszę, jakie srebro użyłaś, przez jaką firmę jest wyprodukowane. Najlepsze jest podobno przez Proactive.

Offline

 

#194 2012-11-15 16:11:10

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

ja mam laboratorium natura xzy cos. no takie dostalam wiec nie mialam wyboru. dzien drugi godz 16 - jest dobrze smile nie kuje, nie piecze no poprostu tak jest jak powinno. ciekawe czy to nie zbieg okolicznosci jedynie. grunt ze jest dobrze zawsze to dwa dni ;p

Offline

 

#195 2012-11-15 19:59:44

kaloryfer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 202

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

no prosze sa jednak pozytywne klimaty u paru osob. zdrowia zycze i ostro tobie kibicuje

Offline

 

#196 2012-11-16 00:33:14

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Srebro jest naturalnym antybiotykiem wybijajÄ…cym okoÅ‚o 650 bakterii ale uwaga z tego co przeczytaÅ‚am na forum tarczycowym gdzie uczÄ™szczam z powodu hashi i  niedoczynnoÅ›ci, może wybijać też te dobre bakterie. To wspaniale, że przynosi taki efekt, na pewno dziaÅ‚a!

Offline

 

#197 2012-11-16 17:32:01

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

tak, daltego dostarczam sobie tych dobrych bakterii, pije jogurty naturalne sprawdzone ( beż mleka w proszku, cukru a z zawartoscia żywych kultury bakterii wink) Å‚ykam lacibios femina. Jem zdrowo dużo warzyw, naturalne soki, robie koktaile z jogurtami i owocami. Staram siÄ™ sobie dostarczyć witamin itp. SÅ‚yszaÅ‚am opinie że wybija i że nie wybija, na wszelki wypadek wole sobie dostarczać witamin i potrzebnych bakterii. MyÅ›lÄ™, że efekty sÄ…. Wczoraj kuÅ‚o po jednym sikaniu tylko i to dopiero po 22 - myÅ›lÄ™, że jakby wyeliminowaÅ‚a kawe to problem by mógÅ‚ zupeÅ‚nie zniknąć ( może ? )  Uważam, że to plus. Poza tym nie odczuwam innych dolegliwoÅ›ci typu swÄ™dzenia, pieczenia itp. Dodatkowo dzisiaj wyleciaÅ‚o mi z migdałów peÅ‚no takich kulek ( cuchnÄ…cych neutral) może to jakaÅ› forma oczyszczania ? No nic bÄ™de relacjonować dalej. Dzieki za wsparcie. Boje sie tylko, że jak przestane pić to wszystko wróci ;] ale no nie uprzedzajmy faktów. Psychicznie napewno czuje siÄ™ lepiej a to pewnie też swoje robi.

Offline

 

#198 2012-11-17 00:37:53

beautiful1
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 805

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

Tak tak informuj na bieżąco, jak się czujesz i przesyłaj nam te zdrowe wibracje, może też do nas dotrąsmile

Offline

 

#199 2012-11-17 11:28:57

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

odstawilam furagine na noc - po 1 tabletce bralam. skutkow brak nie ma pogorszenia. aktualnie tylko urinal na dzien, co drugi dzien trivagin, codziennie jogurt. wczoraj wieczorem czulam ze jakby chcialo zakluc ale nie zakulo !

Offline

 

#200 2012-11-17 11:39:19

zdolowana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 438

Re: Brak sił.. Bakteria e.coli w posiewie, dziwne pieczenie po antybiotuku

przestalam tez uzywac globulek oraz kremow do okolic intymnych. na chwile obecna nie odczuwam pieczenia, swedzenia itp. sluz w chwili obecnej jest gesty, bialy o kwasnym zapachu-nie plodny. no nic bede relacjonowac. dodam ze przy tym kluciu jak nacisne w okolicy pochwy to to jakby wywoluje ponowne uklucie. moze calkiem obo przejdzie w koncu.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson