Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-03-29 23:06:06

alibaba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 1

Ból przy oddawaniu moczu...

od 2 dni czuje bol podbrzusza (za spojeniem lonowym) bez bolu cewki moczowej przy oddawaniu moczu. Od 3 lat biore preparat finasterydu na przerost prostaty (jest to jedyny lek jaki przepisuje mi urolog - mam problemy z sercem - ch. niedokrwienna). Zadnych nowych lekow nie dostalem. Co moze mi byc? Czy ktos mial podobny przypadek (ja do tej pory czulem sie swietnie - wstawalem 0-1 x w nocy)...Mam 57 lat. dziekuje. PS. jak nie sikam to mnie nic nie boli....

Offline

 

#2 2007-03-30 10:04:26

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Ból przy oddawaniu moczu...

Troche maÅ‚o wiedzy nam przekazaÅ‚eÅ›, ból od dwóch dni może mieć różne podÅ‚oże, jesli masz problemy z prostatÄ…, może być to odbicie nerwobólu, ale równie dobrze może to być ból pÄ™chÄ™rza na skutek stanu zapalnego. RadzÄ™ zrobić usg pÄ™cherza (piasek, kamienie) oraz ogólne badanie moczu i posiew. Spróbuj zażyć furaginÄ™ i dużo pij, być może pÄ™cherz rozpiera  jakiÅ› drobny osad wydalany z moczem, trudno tak w ciemno powiedzieć. Unikaj na razie ostrych rzeczy, alkoholu, papierosów i obserwuj, czy ten stan utrzymuje siÄ™, a może masz tendencjÄ™ do zaparć i jelito grube uciska na pÄ™cherz. Pozdrawiam z sympatiÄ…, miaÅ‚am kotka perskiego o imieniu Alibaba.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson