Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-06-18 22:36:51

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Wrocław ginekolog polecam

We Wrocławiu polecam dr. Bielickiego z Corfamedu (adres przychodni: ul. Kluczborska 37, tel. 321 73 15; przychodnia prywatna, ale godna polecenia: kompetentni lekarze, profesjonalny sprzęt itp.). Bardzo dobry ginekolog, komunikatywny i z życzliwym podejściem do pacjentek. Ponadto przerwał błędne koło pseudoterapii fundowanej mi przez urologów i innych "specjalistów": stwierdził, że moje dolegliwości to pęcherz, nie nerki, więc dzięki niemu odstawiłam przepisywane mi przez innych lekarzy preparaty na nieistniejące choroby nerek, które tylko zaogniały chorobę pęcherza. W dodatku przez 5 lat jako jedyny wierzył, że moje dolegliwości to nie wymysł chorej psychiki i w zasadzie prowadził to moje leczenie pęcherza (rozsądnie).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2006-06-19 06:36:37

Johanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-15
Posty: 43

Re: Wrocław ginekolog polecam

Ja też jestem pacjentką Bielickiego - to faktycznie lekarz z właściwym podejściem do pacjentki, delikatny, skory do współpracy, natomiast jeśli chodzi o moje leczenie to sie chyba poddał - nie ma pomysłu, jak wyleczyć mnie z ciągłych infekcji bakteryjnych pochwy, właściwie oferuje tylko antybiotyki, a to napędza to błędne koło chorowania. Jak dla mnie to super lekarz do takich bieżących, nie bardzo skomplikowanych problemów ginekologicznych; urologicznie nie pomógł mi w żaden sposób (choć na dobrą sprawę to nie jego działka).

Offline

 

#3 2006-06-19 10:06:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław ginekolog polecam

To Ty jesteś tą pacjentką, której miał podać mój mail?
Ja, odkąd jestem u niego (siódmy rok) nie mam żadnych problemów ginekologicznych (trochę z cyklami, ale po to mam hormony i jest ok), więc nie umiem powiedzieć nic o jakichś skomplikowanych terapiach. Natomiast - jeśli chodzi o pęcherz - poza prof. Zdrojowym to jedyny lekarz, który coś robił, więc go chwalę...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2007-05-19 23:51:29

Annna
Użytkownik
Skąd: Wrocław/Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 167

Re: Wrocław ginekolog polecam

Ile kosztuje wizyta u dr. Bielickiego?? Chyba skorzystam smile

Offline

 

#5 2007-05-20 10:54:39

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław ginekolog polecam

Właśnie były podwyżki wink. Wizyta do południa - 70 zł z USG przezpochwowym, po południu i w soboty - 80 zł. Cytologia płatna osobno.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2007-10-10 22:15:47

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Wrocław ginekolog polecam

Ja również polecam dra Bielickiego smile Ma bardzo indywidualne podejście do pacjentki i widać, że jego decyzje są poparte rozległą wiedzą oraz szczerą chęcią pomocy smile

Offline

 

#7 2008-10-31 18:06:56

maharet
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 44

Re: Wrocław ginekolog polecam

Ja polecam Dr. Annę Laszcz-Karaszewską, ul. Kościerzyńska 3.Kobieta jest konkretna i bardzo miła.Wyleczyła mi nadżerkę farmakologicznie.Przyjmuje wt i czw 16-18 i sobota 11-14.Wizyta 50 zł.Nie trzeba się wcześniej rejestrować.

Offline

 

#8 2011-11-08 14:27:01

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław ginekolog polecam


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2011-12-05 23:37:58

Karolka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 15

Re: Wrocław ginekolog polecam

czyli nie iść do corfamedu ? możesz napisać coś więcej ? czy źle Cię leczyli i to dlatego ?

Offline

 

#10 2011-12-05 23:57:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław ginekolog polecam

Karolka, mam teraz urwanie głowy, ale jak się to wszystko uspokoi, wydam oficjalne oświadczenie. Myślę, że przed świętami. Ja zdecydowanie odradzam Corfamed w takim stanie, w jakim teraz traktuje pacjentki ta przychodnia, o czym boleśnie przekonywałam się wiele miesięcy na własnej skórze (i karcie).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2011-12-06 15:15:24

dasia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 453

Re: Wrocław ginekolog polecam

Ja miałam tam zrobic cytologie ale teraz sama sie zastanawiam.Jak mogłabys kochana Redakcjo cos przyblizyc na temat corfmd.bede wdzieczna.

Offline

 

#12 2011-12-06 23:30:57

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wrocław ginekolog polecam

Akurat cytologię robi wybitny specjalista i bardzo zaangażowany w dobro pacjenta - prof. Jeleń.

Dziewczyny, dajcie mi czas. Mam urwanie głowy w życiu zawodowym (próbuję jakoś się podnieść - a słyszałyście o akcji "bunt wydawców" zwanej też "zimą wydawców"? Moi "szaleńcy" próbują ugryźć ten kawałek tortu, póki nie ma innych chętnych). W dodatku działania C-medu miały poważne a negatywne konsekwencje zdrowotne i też próbuję to wyprostować. Po trzecie: moje półroczne próby załatwienia problemu spełzły na niczym, więc złożyłam reklamację, a zarząd C-medu zamiast na nią odpowiedzieć tak, jak przewidują przepisy (konsumenckie, prawa pacjenta itd.) - nasłał na mnie prawników i muszę jeszcze najpierw odpowiedzieć na pismo ich kancelarii. A nie mam kiedy. A po czwarte - to jest cholernie trudna sprawa, dotyczy spraw związanych z moją intymnością (a ja nie jestem tu anonimowa), więc muszę sobie na spokojnie wyważyć to oświadczenie, żeby optymalnie dobrać i precyzję relacji, i zachowanie intymności, i obiektywizm oceny wydarzeń, i zaakcentowanie moich zastrzeżeń do tych wydarzeń.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson