Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-10-09 22:21:35

Nika
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 61

Urolog Gdańsk polecam

Polecam Gondka za to że jest kompetentny i do tego dość miły. Myślę że to nie typ który usiadł by na łóżku pacjenta i potrzymał go za rękę kiedy jest ciężko ale jest zabawny i zawsze mnie uspokoi kiedy do niego pójdę. Najważniejsze jest jednak to że jest kompetentny to znaczy mi do tej pory pomaga. Zdiagnozował u mnie nawracające zapalenie pęcherza i nie twierdził że sobie wymyślam, poszukał bakterii w drogach rodnych jako pierwszy urolog u którego byłam, wiedział że należy długo walczyć z bakteriami i że najgroźniejsza jest ta której jest najmniej. Koszt wizyty od 150 zł do 180 zł. Przyjmuje w poniedziałki w Swissmedzie i czwartki w Gdyni na świętojańskiej. Z wszystkich urologów u których byłam był bez wątpienia najbardziej kompetentny. wieszcie mi byłam u bardzo wielu.

Offline

 

#2 2010-03-18 19:04:02

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Urolog Gdańsk polecam

Ja z kolei polecam dr Szkarłata. To ordynator oddziału urologii w szpitalu w Kościerzynie, ale w poniedziałki i czwartki przyjmuje w Gdańsku. Koszt wizyty 150zł. Uznaje, że nawet nieznamienna ( 10^2 ) ilość bakterii jak najbardziej może powodować przewlekłe problemy, jest zwolennikiem długich kuracji w takich wypadkach. Ja dostałam na ponad pół roku. Nie bagatelizuje problemu, dyskutuje z pacjentem, czy aby na pewno to tylko zapalenie, ma w gabinecie od razu aparat do USG. Bardzo sympatyczny, chociaż to akurat najmniej ważne. Bardzo chętnie odpowiada na różne, nawet najgłupsze pytania, jak również i na te, na które odpowiedź zajmie dużo czasu ( pół godziny siedziałam w gabinecie ). Niestety na wizytę czeka się ponad miesiąc. aha - to dla chorych na pęcherz nadreaktywny - akurat on chyba nie wciska w ciemno Vesicare, orientuje się w innych lekach ( chociaż mam paskudne wrażenie, że z kolei troszkę reklamuje Toviaz ).

Offline

 

#3 2010-05-27 11:48:00

ipka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 23

Re: Urolog Gdańsk polecam

W Gdańsku z czystym sercem mogę polecić dr Artura Rucińskiego. Przywrócił mi wiarę w lekarzy. Miły, przystojny smile i bardzo ludzki - służy radą przez telefon, zdarzyło mi się go odwiedzić również bez rejestracji. Jest niezwykle pomocny, zawsze stara się iść na rękę, na moje prośby o badania, leki, informacje nigdy nie usłyszałam nie. Dodatkowo jest czuły na kieszeń pacjenta, doradza gdzie i jak załatwić taniej. Jest świetnym specjalistą z obszerną, żywą wiedzą.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson