Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2008-01-15 19:18:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

I jeszcze jedna przydatna wskazówka:
- pamiętaj, że opuszczą Cię w chorobie wszyscy z wyjątkiem bólu. Musisz wspierać sama siebie.
- pamiętaj, że dopóki jest jakaś szansa, musisz wykorzystać wszystko bez względu na koszty. Cokolwiek wydasz, będzie to i tak tańsze niż kalectwo, jeśli się zaniedbasz.
Chyba że będziesz w grupie tych nielicznych, które dochodzą do zdrowia po jednej dobrze dobranej kuracji. Czego Ci życzę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#102 2008-01-16 17:36:45

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

mam wyniki posiewu i co dziewnego sa dobre hmm suuuper noramalnie. Ja chce isc do psychologa ale 3 miechy sie czeka zeby sie dostac bo jest tak duzo osób i co ja mam zrobic ? parcie mam wtedy kedy wychodze z domu i wiem ze nie bede miła gdzie sie wysikac i diedy ide do szkoly kiedy siedze na lekcji iedy ide do sklepu itp a w domu jest wszytko Ok ja chyba jestem nienormalna kupiałm DEPRIM ale pierwsze efekty beda po 10 14 dniach stosowania sad

Offline

 

#103 2008-01-16 17:50:10

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Jak uwazasz ze masz problem z psychika i jakies lęki przed niedostepnascia toalet po wyjsciu z domu to idz do psychologa. Zacznij nosci jakies wkladki albo pieluchy zebys mogla sobie sikac w tlumie i sie tym nie przejmowac.
Ale jedna sprawa przeciez w szkole tez masz kible to po co biegasz co 10 minut. To ze jest tam toaleta powinno ulzyc ci psychicznie ze zawsze z niej mozesz korzystac. DLACZEGO POMOGL CI ANTYBIOTYK jak to wszystko sie zaczelo ???? Ok ja Ci wiecej pomoc nie moge. Jezeli dojdziesz do wniosku ze jednak z glowa masz wszystko ok to przeczytaj poprzednie posty i zrob wymienione w nich badania. Zycze zdrowia.

Offline

 

#104 2008-01-16 19:11:47

anaB
Użytkownik
Skąd: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Paulina!! przeczytaj nasze wątki. tam sa dziesiątki postów w których piszemy czemu robimy badania na inżynierskiej a nie w innych lab. ja ze szczecina jechalam do warszawy na posiew!! w zadnym innym lab. nigdy mi nic nie wyhodowali w moczu (prawie kazdy na forum zgadza sie ze mna bo to samo przezyl wielokrotnie).  Wystarczy przeczytaj, użyc funkcji "szukaj". dowiesz sie wszystkiego o tym lab. i czemu tam wychodza bakterie a gdzie indziej nie!! zgadzam sie z przedmówcą!!!!! jak zadziałał antybiotyk to na 100% masz zapalenie bakteryjne!!! nie mow juz o psychice bo to nieprawda. zaczelo sie od biegunki i to proste jak drut ze bakterie sie przeniosly!! powodzenia

Offline

 

#105 2008-01-16 20:36:46

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Nie jestes pierwsza osoba u ktorej biegunka spowodowala ZP. Jestes z Warszawy dlatego nie rozumiem czemu jeszcze nie poszlas na Inzynierska. Ja 5h jade do tego labolatorium pociagiem, a potem jeszcze w Wawie autobusem, Ty pewnie potrzebujesz maksymalnie z godzinie zeby sie tam dostac. Nie wiem ile masz lat, ale ja pamietam ze juz w wieku lat 12-13 bylam bardzo samodzielna i taki posiew zalatwilabym sama. Porozmawiaj ze swoja mama na ten temat, a nie nie boj sie. Najlepiej popros mame zeby poczytala ten Portal. Jesli uwaza, ze problem jest w Twojej psychice i mimo wypowiedzi wielu osob, ze na Inzynierskiej hoduje sie bakterie dluzej i na 9 podlozac a nie na 3 (kazda bakteria lubi inna odzywke) dlatego gdzie indziej posiewy wychodza jalowe to popros o pomoc kogos doroslego, kto Ci uwierzy. aga_bla wysylala mocz za granice i tam jej wyhodowali enterokoka i leczyla go 8 miesiecy antybiotykiem, a w PL mowili ze problem jest w jej glowie. Ty masz labolatorium pod samym nosem, wiec z tego skorzystaj!

Offline

 

#106 2008-01-16 20:59:38

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Paulinka, ja mam problem z pochwą a nie z pecherzem, ale po długich namowach (żałowałam później, że tak późno posłuchałam rad użytkowników forum) pojechałam na Inżynierską, pociągiem w jedną stronę aż 6 godzin, ale nie żałuję. Jedyny problem to cena, ale jak porozmawiasz szczerze z mamą to może Cię zrozumie.
Pozdrawiam Cię i życzę dużo zdrówka, ciepła i spokoju!

Offline

 

#107 2008-01-16 21:05:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Podpisuję się rękami i nogami.
Paulinka, pamiętaj, że deprim obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych i wpływa na niektóre leki.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#108 2008-01-17 17:36:28

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

a mozecie mi poleic jakies leki uspakoajace tylko jakies sprawdzone i dobre i oczywisce bez recpety

Offline

 

#109 2008-01-17 19:25:44

ifea7
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1379

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Nie, dlatego ze wszystkie leki bez recepty z reguly to mieszanki ziol, ktore moim zdaniem nie dzialaja.

Offline

 

#110 2008-01-23 21:46:51

anaB
Użytkownik
Skąd: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Paulin, jak tam Twoje posiewy?;> bakterie pojechały do Warszawy?

Offline

 

#111 2008-01-25 16:08:57

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Leki ziołowe , te przetworzone szczególnie przez WSPÓŁCZESNE firmy "zza stodoły"--faktycznie mogą nie zadziałać.

Dlatego po prostu kupiłbym korzeń kozłka lekarskiego (korzeń waleriany) w postaci luzem ( a nie w torebkach=fix),
no i parzyć go trzeba jak herbatę, lecz zaczynać od małych ilości żeby za bardzo nie usypiał.
Np. zacząć od 1/3 łyżeczki od herbaty tego pokruszonego korzenia , nabierając wprost z torebki.

druga sprawa:: Absolutnie nie jest to "coś z głową". Powodem są bakterie i koniec (jeśli ci wyjdą w posiewie na Inżynierskiej).
Natomiast jest faktem, że u ludzi chorych na zapalenia bakteryjne długi czas, tworzy się "pseudonerwica" bo organizm na ten chory swój kawałek zwraca twoją uwagę.
Jest to prawidłowe--po prostu przyroda uruchamia nadwrażliwosć po to, aby szczególnie uważać na miejsce chore i nie robić głupot obciążających i tak chorego człowieka. Przykładowo ludzie po zawale boją się wychodzić z domu i to jest instynktowne--oraz wytłumaczalne logicznie. Nie jest to natomiast bezpodstawny lęk "nerwicowy", bo gdy wyjdizsz z domu na przekór sobie i akurat zdarzy sie że trzeba będzie podbiec kawałek===możesz dostać nowego zawału.
Psycholodzy tego wogóle nie chwytają, za mądre to dla nich jest (bo nie uznaja darwinizmu = tu > prawidłowość odruchów zwierzęcych u człowieka jest dla nich nie do przyjęcia----a to błąd).
PS. żeby było jasne---------zawały są TAKŻE pochodzenia bakteryjnego. Jest to niedawne odkrycie.

Offline

 

#112 2008-01-27 18:47:20

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

hej byłam własnie wczoraj u UROLOGA i dam mi MACMIROR wszytko jest O.k i o mam jeszcze  4 isc na UZG hmm i do giekologa sie zgłoscic czy wszytko jest oki badanie moczu i posiew sa dobre jka sam lekarz twierdzi i nie wiem  co robic sad

Offline

 

#113 2008-01-27 18:49:03

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

A Macmiror dostałaś tylko dopochwowo czy doustnie?

Offline

 

#114 2008-01-27 18:51:11

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

doustnie

Offline

 

#115 2008-01-27 19:04:41

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

a na jaką konkretnie bakterię?

Offline

 

#116 2008-01-27 19:09:57

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

własnie tego nie wiem przeciesz napisłam ze wyniki sa OK ! i nie wiem dlaczego mi to dał dał mi jecsez po tym leku na posiew i na posiew grzybiczy czy cos hmm

Offline

 

#117 2008-01-27 19:11:43

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

dziwne z tego co wiem to Macmiror działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Offline

 

#118 2008-01-27 20:23:07

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

ja tam nie wiem tałam mu wyniki z posiewu i moczy i powiedizła ze sa dobre . Dał mi własnie ten lek. kazał duzo pic. i potem na posiew i na posiew zobzczyc czy mam grzybice czy cos i do ginekologa mam isc zobaczyc czy wszytko jest ok i na usg hmm

Offline

 

#119 2008-01-28 16:01:46

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

słuchajcie a czy ktos z was próbował sie skontaktowac z 'szeptucha' ogladałam ostatnio romowy w toku i jka pomagaj wyjsc z depresi chorób to moze i na pechcerz pomoga co sadzicie ?

Offline

 

#120 2008-01-28 16:39:02

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

ja nie wiem o co chodzi, może opisz sytuację?

Offline

 

#121 2008-01-28 16:40:05

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

jaka sytuacje ?

Offline

 

#122 2008-01-28 17:11:31

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Paulina to jest kwestia osobowa a i tez pewnie podejscia do sprawy sama zdecyduj, jedni sie z tego smieja inni jezdza a jeszcze inni sie boja. Jesli taka wizyta jest w zgodzie z Toba to pewnie ze mozna sprobowac. Tonacy brzytwy sie chwyta wiesz jak jest. Ja czlowiek ma dosc juz wszystkiego to wszedzie pojedzie. Tak wiec sama przemysl sprawe. W moim wojewodztwie jest troche takich szeptuch (smieszy mnie jakos to slowo) podejrzewam ze w promilu 60 km bym znalazla na wioskach, tylko ja np sie nie decyduje jakos boje sie tego typu rzeczy i praktyk

Offline

 

#123 2008-01-28 17:44:49

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

no ja by spróbowała podono wystarcz romowaz telefoniczna z szeptucha. to prawda ze tonacy brzytwy sie chwyta. ale ja juz nie wtrzymuje sad i tak sobie pomysłm ze to mi moze pomoc

Offline

 

#124 2008-01-28 19:20:48

anaB
Użytkownik
Skąd: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Paulina wiesz co?? nie ma siły na Ciebie;> Jesteś skłonna iść do jakichś "cudotwórców" co to leczą datykiem, albo wierzysz ze po rozmowie telefonicznej sie wyleczysz, a nie możesz doczłapać sie na dobry posiew!!!!!???? co z tego że tamte wyniki są OK???????? ja robilam z 5 takich badań i wszystkie były ok i brałam mnostwo antybiotyków w ciemno i teraz mam za swoje!!!!! zastanów się nad soba powaznie!!!! bo szkoda zdrowia. Skoro lekarz mowi ze wyniki sa ok to po co Ci przepisuje takie leki?????leki na bakterie????? i na grzybice????? po co, skoro niby nie masz bakterii??? odpowiem Ci, bo nie wie jak Cie leczyć!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego nie korzystasz znaszych rad???przechodziłyuśmy przez to wszytskie na forum!! sama wyciągnij wnioski

Offline

 

#125 2008-01-28 19:53:18

Paulina929
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 61

Re: koszmar który trwa już od października i chyba już tak zostanie ;(((((

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson