Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2008-01-29 19:56:32

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

ahh ja mam o tyle dobrze ,że rzuciłam prace i siedze w domu cały czas...

Offline

 

#27 2008-01-29 20:17:03

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Gosia rzucilas prace przez problemy ze zdrowiem jesli moge spytac?

Offline

 

#28 2008-01-31 17:13:13

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Odpisałem w sprawie dwóch ziółek::::
1--ortosyfon
2---skrzyp

W dziale "fitoterapia".
Przeczytaj sobie ---może się przyda........

Offline

 

#29 2008-05-20 21:34:50

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

do Magdaleny
Tak właśnie dlatego...Od dnia kiedy to się zaczęło do dziś ani na sekunde nie przeszło...Tak więc od roku codziennie czuje ból(szczypanie) pęcherza...i jak tu iść do pracy??sad(dzień w dzień szczypanie...w pracy siedziałąm i płakałam 2 miesiące po czym lekarz powiedział ,że mam odejść z pracy ,bo to pogarsza mój stan i w ogóle nie powinnam była próbować pracować...
ps. praca nie była ciężka i miałam stanowisko siedzące...

Offline

 

#30 2008-05-20 21:35:59

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

czujÄ™ siÄ™ jak totalna beznadziejna bezuzyteczna istota...ciagle siedze w domu i walcze z tym szczypaniem...a nic nie pomaga nawet uro-vaxom

Offline

 

#31 2008-05-21 10:04:52

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

to w sumie dziwne bo uro-vaxum własnie na e.coli... czy Ty w końcu robiłaś badania w w-wie?? może masz coś innego??

Offline

 

#32 2009-01-05 23:14:55

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

hej...piszę ponownie bo może ktos do nas dołączył kto wie co mi może być...objawy o ktorych pisała wczesniej mam od 1,5 roku juz! i nadal zadnej diagnozy!przestalam brac antybiotyki i te wszytskie swinstwa schudlam 11 kg! mam 166cm wzrostu i waze 45 kilo:(;(a jem normalnie to z tego stresu:( teraz w czwartek ide do szpitala na urografie i zobaczymy ...przeszlam pod opieke nefrologa bo urolodzy w toruniu sa straszni.Nawet takiemu nie zdarze skonczyc opowiadac co mi jest a ten juz ma wypisana recepte i macha na pozegnanie:(a moj organizm jest wykonczony wiec sie poddalam i nie biore nic.
Teraz wyglada to tak ze dzien w dzien czuje wrazliwy pecherz i taki ucisk (lekki)no i czulosc na dotyk...jak jest zimno,za dlugo nie pojde siku (np w szkole na wykladach) lub sie mocno zdenerwuje to zaraz czuje takie parcie polaczone z uczuciem jak by mi ktos cewke nacinal zyletka...nie jest to typowe szczypanie jakie mialam kiedys tylko takie ciagniecie w cewce ,Å‚askotanie i ucisk mam wrazenie ze ah mi pecherz wtedy sie robi obrzekniety ale to chyba od ciaglego popuszczania(celowego) w recznik sie namacza...jak wypije ziola i usne(koniecznie) to dopiero mija powoli i znowu wkracza po jakis 3 dniach na poziom do zniesienia.ogolnie nie mija nigdy ani na sekunde.Lepiej czuje sie przed okresem a zaraz po bierze mnie taki atak jak opisywalam i mija po 3 dniach i znowu(z reguly) na miesiac "spokoj"...:(badania powtarzalam 100razy posiewy kalibracje crp mocznik kreatynina elektrolitymorfologia glukoza alat itd. wszytsko idealne wrecz wzorowe stanu zapalnego brak chlamydia wykluczona nadreaktywnosc tezz bo bralam vesicare i nic a co do badan w wawie to mam znajoma w Toruniu ktora zbadala mi mocz kropelka po kropelce z odwiorowaniem i z osadu i nic a nic nie znalazla...:(jak ja zazdroszcze tym zdrowym..gdybym wiedziala ze tego dnia kiedy to sie zaczelo juz nie minie... jeny ile ja bym zrobila rzeczy jeszcze na chwile przed tym jak zachorowalam...basen..jezioro...ladne(niekoniecznie cieple) ubranie...radosc z tego jak sie wyglada a nie patrzenie tylko i wylacznie na dobre warunki dla pecherza...impreza z przyjaciolmi...kulig..itd...zdrowe osoby nawet nie wiedza jakie maja szczescie!!sadsadsad

Offline

 

#33 2009-01-06 10:37:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Małgosiu, a jak Twoja tarczyca? A miałaś krzywą cukrową? Pęcherz plus gwałtowne chudnięcie to często jeden z pierwszych objawów nadczynności tarczycy albo cukrzycy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#34 2009-01-06 14:16:55

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

dzieki za rade sprawdze to ,to znaczy glukoze mialam sprawdzana i jest w normie ale ciagle nie znam wynikow hormonow musze zrobic bo ide do szpitala pojutrze...

Offline

 

#35 2009-01-06 14:35:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Glukoza to pikuś. Zrób sobie krzywą cukrową, a co do hormonów, to "free" też zrób smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#36 2009-01-06 17:11:53

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

okay zrobie napewno tylko nie wiem czy bede mogla bo w czwartek ide na urografie o 7 rano a do zyly wstrzykuja kontrast i pewnie bede musiala poczekac z 2 dni ale nie ma problemu w tym bo szpital mam pod nosem:)a co to za okreslenie "free"? wiem co to znaczy ale jakie to ma odniesienie do hormonow??smile

Offline

 

#37 2009-01-06 20:07:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Bo normalnie lekarze zlecają tylko TSH, a trzeba też zrobić fT3 i fT4 (f oznacza free).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#38 2009-01-07 14:20:47

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

okay to bede o tym pamietala dzieki za wyjasnienie;)brrr jutro szpital....sad

Offline

 

#39 2009-01-16 19:46:48

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

hej współczuję Ci zgadzam się zdrwoe osoby nie wiedza co maja ja od konca czerwca 2008 do teraz nie mam ani jednego dnia spokoju. Wtedy zalozylam wkladke domaciczna w celach zdrowotnych mial sparwic ze cysty na jajnikach nie beda sie robic. W pazdzierniku i listopadzie bylo przerabane. Teraz lepiej ale caly czas czuje pieczenie pecherza. I u mnie to najprawdopodobniej hormony. zbadaj hormony płciowe i wiem ze to trudne ale potzrebny jest optymizm. Ja sie staram.

Offline

 

#40 2009-01-25 18:02:54

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

dziekuje za wsparcie i trzymam za Ciebie kciuki...mi zrobili TK jamy brzusznej i przeswietlenie pluc nie wiem poco bo nic nie wyszlo znowu a badanie bylo(jak dla mnie)bardzo stresujace...a wyniki hormonow,posiewu i wielu innych drobnych badan z krwii i moczu bede miala jutro...

Offline

 

#41 2009-01-26 19:52:48

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

ehhh hormony w normie ,bakterii brak,TK wykazala lekkie powiekszenie UKM ,ale znikome .Pecherz moczowyody trzustka itd. w normie,brak cech zapalnych.Prawy jajnik powiekszony(od owulacji)...

Offline

 

#42 2009-02-25 16:03:53

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

no to teraz trochÄ™ kontrowersyjny temat-energoterapeuta...nic mi nie pomogÅ‚o badania to istna tortura i zero diagnozy...Przyjaciółka poleciÅ‚a mi energoterapeutÄ™...WyleczyÅ‚  dwójkÄ™ jej dzieci mimo że lekarze nie dawali szans,koledze wyleczyÅ‚ nerki a stan byÅ‚ poważny.tzn nie wiem czy to można nazwać leczeniem-raczej nie,ale choroby ustÄ…piÅ‚y.Ten pan zajmuje siÄ™ tym od 20 lat wiÄ™c chyba już by dawno skoÅ„czyÅ‚ karierÄ™ gdyby oszukiwaÅ‚...Nie bÄ™dÄ™ podawaÅ‚a namiarów bo to nie ma być reklama...ChciaÅ‚am siÄ™ Was zapytać czy ktoÅ› miaÅ‚ styczność z energoterapeuta i jakie byÅ‚y efekty?Lekarz mi powiedziaÅ‚ ze bardzo dobrze ze poszÅ‚am tam szukać pomocy bo nigdy nie wiadomo co nam pomoże.Ogólnie facet nie bawiÅ‚ siÄ™ w jakieÅ› mÅ‚oteczki kowadeÅ‚ka i lecznicze wody.Po prostu przykÅ‚adaÅ‚ dÅ‚onie i byÅ‚o czuć gorÄ…co ...narazie nie czujÄ™ różnicy ale podobno muszÄ™ poczekać bo on tylko pobudza organizm do odnowy.Na poczÄ…tku byÅ‚am sceptycznie nastawiona wrÄ™cz mi siÄ™ chciaÅ‚o Å›miać...ale mnie przekonaÅ‚...ZapytaÅ‚am go jak myÅ›li co mi jest a on na to ..."Ma Pani powiÄ™kszonÄ… prawa miedniczkÄ™ nerkowa i rozregulowana prace miesi gÅ‚adkich pÄ™cherza...To takie uczucie jakby ciÄ…gle siÄ™ Pani chciaÅ‚o siusiu i szczypanie cewki bo miedniczka powoduje produkcje zbyt dużej iloÅ›ci moczu ,bakterie siÄ™ mnożą bo moczu jest za dużo i robi siÄ™ zastój i ciężko je wykryć w badaniach..." byÅ‚am w szoku ja mu nic nie powiedziaÅ‚am a on wiedziaÅ‚...mimo ze pierwszy raz faceta na oczy widziaÅ‚am...Potem wróciÅ‚am do domu i tak sobie myÅ›laÅ‚am o tym co mówiÅ‚.Wzięłam wyniki badaÅ„...i czytaÅ‚am ,szukaÅ‚am potwierdzenia. a tam.."powiÄ™kszona prawa miedniczka nerkowa"-kompletnie o tym nie pamiÄ™taÅ‚am.Nie wiem co mam o tym myÅ›leć zadzwoniÅ‚am do lekarza -powiedziaÅ‚ że ze strony medycznej wszystko siÄ™ zgadza...PójdÄ™ jeszcze do niego może siÄ™ coÅ› zmieni...W koÅ„cu pomógÅ‚ tylu ludziom...znajomym którzy wiem że nie kÅ‚amiÄ…...co o tym myÅ›licie??

Offline

 

#43 2009-02-25 17:52:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Z tą energią głupie nie jest... poza tym - zawsze to rozluźnienie, to ciepło.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#44 2009-02-26 11:31:24

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Małgosia a skąd Ty jesteś? może podasz jednak te namiary?
Ja miałam do czynienia z energoterapętą, a było to tak, że moja koleżanka z pracy miałą klienta, który tym się zajmował i on za free się oferował że może pomóc jakby ktoś chciał, facet bardzo długo to robi i też uleczył ileś osób, m.in. ją z migren. Nie wiele mogę powiedzieć jednak, ponieważ skorzystałam tylko 2 razy, potem nie miałam możliwości, pierwszym razem "wstydził" mi się dotykać brzucha, bo nie wiedział jak zareaguje więc robił to przez głowę, skutkiem było to że przez 3 czy 4 dni z rana non stop bolała mnie głowa. Przy następnej wizycie mu o tym powiedziała, powiedział, że domyśla się że tak było i powiedział dlaczego. Następnym razem już robił to przez brzuch, ale stwierdził, że mam w ogóle zablokowaną głowę, na tym się skończyły moje wizyty więc w sumie nie wiem jak na to popatrzeć. Narysowałam mu plan mieszkania i powiedział, że nie za dobrze stoi moje łóżko.

Offline

 

#45 2009-02-26 22:11:20

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

jestem z woj.kujawsko pomorskiego;)
ja narazie nie czuje różnicy mówiÅ‚ mi facet ze przez pierwsze 2 dni mi siÄ™ pogorszy i pogorszyÅ‚o siÄ™ w dziÅ› jest 3 dzieÅ„ i jest jak byÅ‚o wczeÅ›niej ale byÅ‚am  u niego dopiero raz a choruje 2 lata...

Offline

 

#46 2009-02-26 22:46:43

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

no zobaczysz, pewnie tez to sprawa indywidualna..

Offline

 

#47 2009-04-02 17:31:08

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

zdajÄ™ relacje...
odpuściłam sobie bioenergoterapeutę...byłam 2 razy mówił mi podczas badania ,że powinnam już czuć się luźniej(tj.mniejszy ucisk na pęcherz) a tu figa bo nie czułam różnicy...szczerze mówiąc szkoda mi było wydawać na niego pieniędzy kiedy po 2 wizytach nic a nic się nie zmieniło...tym bardziej, że znajomej pomógł już po pierwszej wizycie i najwyraźniej na mnie nie działa...już wole sobie kupić" wiadro" świeżej żurawiny niż dalej się w to bawić...

Offline

 

#48 2009-04-05 22:09:15

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

wydaje mi sie ze to jednak indywidualna sprawa: jednym pomoze innym nie albo jednym szybciej a innym wolniej...
wiadomo że kaska ucieka chociaż z drugiej strony szkoda że nie poszłaś do niego jeszcze pare razy..

Offline

 

#49 2009-04-06 11:28:04

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

ja chodzilam swego czasu do bioenergoterapeuty i czulam sie lepiej bylam spokojniejsza i mniej bolalo i zapominalam nawet o pecherzu. Tylko w moim przypadku bylam chyba na 7 wizytach a chodzila ze mna kobieta co miala guzka i byla tylko 3 razy i sie pozbyla.Tak jak evi pisze jednym pomoze szybciej innym wolniej. Zrezygnowalam poniewaz nie mialam kasy, a i ta bioenergoterapeutka zaczela narzekac na swoje problemy, na pacjentow itd. Teraz dostalam nr do innej (od kuzynki, ktora jest pielegniarka i dala jej pacjentka) chwalac ta babke, ale narazie nie bylam.

Offline

 

#50 2009-04-07 22:45:31

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Beatko a jak wygladaly wizyty w Twoim przypadku?Co robila ta pani?bo mi facetprzykladal rece  normalnie w ubraniu do pecherza i czulam porpstu ze ma cieple rece  i w sumie 90% czasu tak wygladala wizyta...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson