Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-02-27 23:15:23

bablara
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 2

Co mam dalej robic?

Witam wszystkich serdecznie.
Od pewnego czasu czepia sie mnie stale zapalenie pecherza. Jednak od dwoch tygodni nie daje rady.  Zakonczylam juz 5 antybiotyk i zadnej poprawy nie widac. Moje poczatkowe objawy: bol pecherza, silne pieczenie , oddawanie moczu po kropelce, a zaraz po tym strasznie sliny bol . Na poczatek dostalam Amotaks , wytrzymalam na nim 5 dni i myslalam ,ze normalnie zejde. Kolejnego dnia bylam u lekarza i dostalam Amoksiklav. Wytrzymala na nim 1,5 dnia.
Nastepnie kolejny lekarz dostalam: Ciprinol , furaginum do tego jeszcze flumycon, czy jakos tak. Po tych wszystkich lekach wyszly mi nastepujace wyniki badan.
barwa : zolta
odczyn: kw
ciezar wlasciwy:1017
bialko: +
cukier: -
urobilinogen: -
bilirubina: -
ciala ketonowe: -
nablonki:plaskie pojedyncze
krwinki biale: 23-25 w .pw
krwinki czerwone: sr 0-3 w.pw
skladniki minerlane: d.obfity sluz

Posiew moczu: ujemny ,zero bakterii

Niestety wiekszosc objawow jakie opisalam wyzej wcale nie ustapila. Lekarz zapisal  mi kolejny antybiotyk:
Xorimax . Po tym wszystkim wyniki wyszly ok : brak bialka, krwinki biale:3-5 w pw. krwinki czerwone: poj w .pw.
USG nic nie wykazalo, badanie ginekologiczne rowniez nic nie wykazalo. A ja dalej cierpie , stale odczuwam silne pieczenie.....co ja mam robic do jakiego udac sie lekarza , moze mic os doradzicie, bo mam wrazenie,ze ci u ktorych bylam mysla ,ze cos symuluje.
Pozdrawiam
bablara

Offline

 

#2 2008-02-28 06:20:42

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Co mam dalej robic?

Czesc. Krwinek bialych jest mnostwo jak wol stan zapalny stad te wypisywanie antybiotykow. Sprobuj moze z inzynierska tam wynik powinien byc adekwatny do objawow. Moze zamiast tych antybiotykow sprobowalabys z autoszczepionka. Tyle moge zaproponowac przynajmniej na razie. Pozdr

Offline

 

#3 2008-02-28 10:34:53

bablara
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 2

Re: Co mam dalej robic?

Niestety ja jestem z Trojmiasta:) A jakiego konkretnie lekarza tzn. jakiej specjalnosci polecacie. Kiedys bylam u urologa i ten mi powiedzial ze taki moj urok osobisty, co mnie nie przekonuje:)

Offline

 

#4 2008-02-28 13:26:46

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Co mam dalej robic?

Sluchaj material mozesz wyslac pocztexem, to sa duze koszta bo szyjka i mocz kosztuje 230zl a i pocztex tez nie malo. To tak na wszelki wypadek pisze. Nie wiem czemu urolodzy takie rzeczy mowia i jak dla mnie niknie ich caly czar i urok jako specjalisty jesli slysze cos takiego. Leukocyty u Ciebie swiadcza o stanie zapalnym wiec dla mnie sprawa jest prosta. Oczywiscie przydalyby sie inne badania ale ja zaczelabym od bakterii

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson