Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-03-13 10:36:05

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

grzybica i chlamydia cewki moczowej

Witam


Choruje na chlamydie,długo sie juz lecze czytajac wypowiedzi innych osób szybko z tego sie wyleczyły choc miały gorsze objawy niz ja-palenie w cewce po oddaniu moczu.Dzis nie wiem czy nadal moje objawy powoduje chlamydia czy moze mam grzybice cewki.Mam prossbe ,prosze jesli ktos miał chlamydie niech napisze jakie miał objawy i jak długo sie leczył.Zwracam sie równiez do osób ktore miały grzybice cewki moczowej jaie sa przy tym objawy i czym to mozna wyleczyc.Dziekuje

Offline

 

#2 2008-03-13 20:00:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

jakim badaniem stwierdzono Ci chlamydiÄ™?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-03-13 21:59:31

anaB
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

a jak ze sprawami kobiecymi? masz upławy? najcześciej jest tak, że bakterie z pochwy wędruja do cewki

Offline

 

#4 2008-03-14 07:22:16

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Wymazami PCR I Z KRWI badania nie sa wazne licza sie objawy

Offline

 

#5 2008-03-14 11:03:15

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Czegoś tu nie rozumiem? Czemu badania nie są ważne? Twoje objawy może powodować mnóstwo rzeczy od bakterii, przez grzyby, myco, ureaplasmy, chlamydię po uczulenia itp. i na dobrą sprawę nie musi to być ani chlamydia, ani grzybica, więc dobra diagnoza we wszystkich kierunkach to chyba podstawa, czy się mylę? Jak ja rozmawiałam o swoich bakteriach przy okazji wizyty w laboratoriach, to dostałam zalecenie przebadania się w kierunku innych patogenów ze względu na to, że te różne infekcje często występują łącznie. A chlamydię miałaś początkowo w cewce czy w pochwie? Bo jak w pochwie, to wcale bym się nie zdziwiła jakby sobie zwyczajnie powędrowała do cewki. Grzybica w sumie też jest wysoce prawdopodobna, bo pewnie przez dłuższy czas byłaś leczona doxy, tak? Cięzko powiedzieć co to jest na 100%, bo takie objawy może powodować wiele rzeczy.

Offline

 

#6 2008-03-14 16:28:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Przychylam się do wypowiedzi Wrocławianki. W obrazie pęcherza/objawach różne patogeny wyglądają tak samo.
Ja zbadałabym sobie tę grzybicę. Poza tym możesz nie mieć już chlamydii, ale mieć zmiany w pęcherzu czy cewce i np. potrzebne byłoby coś regenerującego. Jakie inne badania miałaś?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2008-03-14 18:33:36

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Robiłam badania jak wyzej napisałam .W badaniach mozesz miec wynik ok, a chlamydia dalej robi swoje tzn masz dalej objawy.Nie wiem czy mnie zrozmiecie bo jesli ktos tego nie przeszedł nigdy tego nie zrozumie ile trwa leczenie bol itp..Wejdzcie na forum Chojnice tam bedziecie wiedziec o czym mowie.Miłej lektury.

Offline

 

#8 2008-03-14 18:35:22

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

A i doxycylina dziłaała ale w latach 80 ,na te patogeny teraz sa inne leki.Miłej lektury.

Offline

 

#9 2008-03-14 18:47:34

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Ok, znam to forum (jest świetne nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o ten temat), bo sama miałam ponoć chlamydię, a teraz czekam na wynik wymazu z cewki w jej kierunku. Nie napisałaś ani gdzie ją miałaś, ani jakie miałaś robione badania i raczej trudno po Twoim dość oszczędnym opisie dolegliwości stwierdzić co to. Skoro masz wątpliwości, czy to chlamydia, grzyby czy jeszcze coś innego to sama wiesz, że ciężko o jakąś konkretną poradę. sad
Może jakbyś zechciała trochę bardziej przyblizyć swój stan, leczenie i objawy to jakoś łatwiej będzie wykluczyć pewne rzeczy, a i może jakaś dobra rada się znajdzie...
Pozdrawiam CiÄ™!

Offline

 

#10 2008-03-14 19:12:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Czyli innych badań nie miałaś?
Oj, dziewczyno, trochę konkretów, bo tak, to jak pisze przedmówczyni - co mamy Ci doradzić?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2008-03-29 16:56:23

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Witam moj maz zachorował na ostre kłebuszkowe zapalenie mnerek goraczka 40 stopni bol cewki ,odbytu oddaje małe strumienie moczu jakby nie mogł sie wysikac .Czy ktos sie na to z was leczył? lekarz przepisał mu cipronex na 5 dnie ale ja uwazam ze to za mało.Niech ktos napisze ile to sie leczy i jakie mieliscie objawy.Dziekuje.

Offline

 

#12 2008-03-29 19:05:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Co mówi regulamin hmm? Nie zakładaj kilku tematów dla siebie!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#13 2008-03-30 09:39:07

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

Administratorze, a od kiedy odmiedniczkowe zapalenie nerek mojego meza ma cos wspolnego z moja chlamydia ? mamy 2 rozne choroby dlatego zaozylma nowy post.Tu sprawa dotyczy nerek, a u mnie cewki! No ale   zrobiÅ‚as -zrobiÅ‚es jak uwazasz...

Offline

 

#14 2008-03-30 11:39:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

To niech mąż założy własny wątek i udziela się na forum. Tu jest zasada: jedna osoba - jeden wątek osobisty. W tym dziale. Ma być czytelnie i jak na razie taka zasada się sprawdza. Oprócz tego są różne działy dotyczące chorób, badań itd., ale tam pisze się o kwestiach związanych z tymi chorobami, badaniami, a nie o przebiegu własnej choroby.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#15 2008-03-30 12:04:57

adelina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 31

Re: grzybica i chlamydia cewki moczowej

ok.Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson