Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-03-18 18:18:47

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Dostałam dzisiaj skierowanie od lekarki poz do urologa. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z dobrym urologiem we Wrocławiu, ale na kasę chorych, bo nie mam pieniędzy na wizytę prywatna?
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-06-04 20:12:10

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Dalej mam ten problem, może ktoś "nowy" na forum ma jakieś dobre doświadczenia?

Offline

 

#3 2009-06-10 17:59:03

magdalenka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 7

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Również szukam dobrego urologa, najlepiej na NFZ  lub prywatnie. Może ktoÅ› ma pozytywne doÅ›wiadczenia, szczególnie jeÅ›li chodzi o zabiegi.

Offline

 

#4 2009-06-20 21:24:58

magdalenka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 7

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Czy ktoś leczy się u dr Szydełko? Z jakim skutkiem, ile kosztuje wizyta?

Offline

 

#5 2009-07-21 10:53:52

maciekj
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-02
Posty: 47

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Próbowałem dzisiaj zarejestrować się do poradni uroligicznej na NFZ i dowiedziałem się, że najbliższy wolny termin jest na listopad. Czy to tak ogólnie wszędzie jest z tym NFZ, że trzeba długo czekać, czy po prostu źle trafiłem i próbować dalej?

Jeśli z tymi terminami normą jest, że można się do specjalisty na NFZ dostać po paru miesiącach to może poszedłbym prywatnie. Jeśli ktoś mógłby polecić mi kogoś w przystępnej cenie we Wroclawiu właśnie to będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2009-07-21 17:53:56

magdalenka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 7

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Przystępna cena to zazwyczaj 120 zł na dzień dzisiejszy do większości specjalistów lub więcej. A jedna wizyta zazwyczaj niczego nie załatwia - to najczęściej początek ...

Offline

 

#7 2009-07-21 19:11:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Niestety, terminy są odległe. Ale próbuj w innych miejscach, może będzie mniejsza kolejka. Albo zarejestruj się do urologa na odległy termin, a zanim on nadejdzie - idź prywatnie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2009-07-22 10:42:20

maciekj
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-02
Posty: 47

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

120 zł to już duży koszt jak na moje warunki. Myślałem, że przynajmniej w 100 zł się zamknie. Żeby się musiało odwiedzić jednego lekarza to jeszcze, ale przecież nawet dentysta weźmie sporo pieniędzy, a trzeba od czasu do casu zajrzeć do niego o ewentualnych następnych nie wspominając. Może sa jeszcze jakieś troche tańsze poradnie?

Spróbuję się wobec tego zapisać na listopad, a w międzyczasie może się uda zorganizować jakieś pieniędze na prywatna wizytę. Dziękuję za odpowiedzi.

Offline

 

#9 2009-07-22 18:41:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Ja wiem, ale popatrz na to tak: pójdziesz za 4 miesiące do byle kogo, dostaniesz jakieś tabletki, co wyjdzie więcej niż 20 zł, a dalej zostaniesz z niczym. Dobry lekarz na początku choroby pozwala bardzo dużo zaoszczędzić, niezależnie od wysokości honorarium.

Zadzwoń do Kar-Medu. Spróbuj zarejestrować się do dra Agopsowicza (na NFZ). O nim wprawdzie różne opinie są (mnie nie pomógł, ale sam powiedział, że nic tu już nie zdziała, za to dla mnie był miły), ale pracuje na Borowskiej, więc może uzna, że lepiej będzie Cię położyć do szpitala i porządnie przebadać, zamiast cykać po badaniu.

A dentystki mam dwie dobre i niedrogie, jak chcesz.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#10 2009-10-22 21:18:19

maciekj
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-02
Posty: 47

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Moje duże przeoczenie, że wszedłem na forum dopiero teraz i nie przeczytałem poprzedniego postu. Dziękuję za informacje o konkretnym lekarzu i ośrodku.

Funkcjonowanie publicznej służby zdrowia może człowieka wyprowadzić z równowagi. Umawiam się na odległy o parę miesięcy termin. Potem, na dzień przed jego upływem próbując się upewnić czy wszystko jest nadal aktualne, dowiaduję się że nie - że w tym terminie gabinet jest nieczynny. Więc kiedy mogę przyjść - "może w przyszłym roku?"... Ech...

Za namiary na dentystki (dobre i niedrogie) będę również bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

Offline

 

#11 2009-10-25 16:38:19

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

Jeśli chodzi o denstystkę to polecam dr Trybułę z Polikliniki Stomatologicznej 4WSK na Ślężnej. Bardzo konkretna Pani ppłk, świetny operator. smile

Offline

 

#12 2009-10-25 18:14:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog, Wrocław - NFZ - szukam

A ja Danutę Trzankowską-Nienartowicz. Jest świetna, bardzo empatyczna, a jej mąż to jeden z najlepszych chirurgów szczękowych, fascynat swojej dyscypliny - więc w razie czego pełna opieka stomatologiczna jest w jednym miejscu smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson