Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-03-26 19:56:20

paulita2008
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 3

pomozcie bo nie wiem co mi jest.......

Witam wszystkich....
Zaczne od poczatku..
Jakies 3 lata temu mialam pierwsze zapalenie pecherza- krwiomocz, dostalam antybiotyk i mi przeszlo.
od jakis dwoch lat mam uczucie ze ciagle mi sie sikac chce, przed pojsciem spac musze jescze isc 3 4 razy od polozenia sie na lozku zeby sie wysikac kropelke.
w dodatku nie moge dotknac mojej cewki moczowej, bo ciagle mam uczucie ze chce mi sie sikac. Jezeli chce odbyc stosunek cewka tak jakby mi puchla i sikac mi sie chce i jest bardzo drazliwa w dotyku- zreszta caly czas taka jest drazliwa nawet jak spodnie mnie dotykaja.
chcialam dodac ze posiew z moczu i wszelkie badania laboratoryjne lacznie z chlamydia wyszly ok i  zaden lekarz nic nie wykryl.
Ale juz od ponad roku na badaniu ginekologicznym po raz 3 lub 4 wykryto u mnie candidie-  dostalam na to jakas 1 tabl niby mocna ale uczucie ciaglego sikania iagle jest.
Ponadto mam candidie przewodu pokarmowego i jelit, na ktora nie przeprowadzilam zadnej diety bo nie znam zadnej diety ktora jest dobra.
Mam juz dosyc ciaglego brania Uroseptu bo i tak to nic nie pomaga.
Prosze pomozcie bo juz sama nie wiem co mi jest. Mam dopiero 24 lata a mecze sie strasznie. Jestem ciagle tym zdenerwowana, gdziekolwiek nie jestem chodze do ubikacji zeby wypuscic kropelke.Nie mam zadnej ochoty na wspolzycie z partnerem  bo ciagle chce mi sie sikac i cewka jest bardzo drazliwa w dotyku.
PROSZE O WSZELAKIE RADY
Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Offline

 

#2 2008-03-26 20:10:43

paulita2008
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 3

Re: pomozcie bo nie wiem co mi jest.......

Chcialam tez dodac ze od ponad dwoch lat biore Yasmin i to sa jedyne leki jakie zazywam no i ten Urosept, jadlam tez Furaginum ale i tak mi nic nie pomaga

Offline

 

#3 2008-03-26 20:28:15

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pomozcie bo nie wiem co mi jest.......

Czesc. Z tego co moge podpowiedziec to to,ze jasmin dziala moczopednie. Druga sprawa nie wiem jak jest z drazliwoscia cewki przy drozdzach ale wiem ze drozdze moga dawac objawy zapalenia pecherza. Paulita czy lek kt dostalas to byl fluconazole? Moze dostalas jakas uderzeniowa dawke poprostu i okazalo sie za slabo. Nie wiem gdzie robilas posiew moczu ale my polecamy raczej inzynierska w warszawie u p D. Kostrzenskiej, tam jest najbardziej wiarygodny. W jaki sp zbadalas chlamydie, metoda pcr ? Sprobowalabym zrobic posiew z szyjki i moczu a przy tym koniecznie u partnera. Takie sprawy sie przenosza niestety. Zreszta ta cewka po stosunku swiadczy o tym ze cos tu nie gra. A tak wogole czy partnera przeleczono przy okazji drozdzy?
Kurcze jesli mowisz ze masz problem z candida przewodu pokarmowego to na pewno ma to wspolny mianownik z pecherzem. Na drozdze jak pewnie wiesz dieta powinna byc bez cukru, bez drozdzy zadnych serow, zadnych konserwantow, sprobuj moze kuracje dr sloneckiego. Pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-03-26 20:40:23

paulita2008
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 3

Re: pomozcie bo nie wiem co mi jest.......

dziekuje serdecznie za odpowiedz. przebywam za granica i nie mam jak leczyc sie w polsce, ale posiew moczu mialam zrobiony i bylo wszystko ok, byl on zrobiony dwa tyg po tym jak wybralam caly antybiotyk bo akurat bylam w Polsce.po badaniu ginekologicznym za kazdym razem mam kandydoze pochwy i o ile dobrze pamietam bylo to jedna tabl fluconazole.test na Clamydia mialam tez 2 lub 3 razy i zawsze bylo w porzadku.A cewka moczowa to ciagle jest drazliwa, niewazne przed czy po, ale najwieksze parcia odczuwam przed miesiaczka.
Ja nie wiem czy moj partner ma drozdze- jak to wykryc i jakie badania powinien zrobic i u jakich lekarzy lacznie z tym na mocz?
prosze tez o rade skad wziasc diete na candidie i jakie leki powinno sie brac- czy nystatyna doustna jest odpowiednia?
Z gory dziekuje za wszelkie rady

Offline

 

#5 2008-03-26 23:57:05

kukusie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 33

Re: pomozcie bo nie wiem co mi jest.......

Jak jesteś w Niemczech to Ci mogę polecić forum o candidzie.ba kafeterii jest dużo o candidzie.Ja od lat mam problem z candidą.Byłam rok na diecie i zażywałam citoset i było super, zero parcia na pęcherz.Dietę zarzuciłam i niestety teraz po kilku miesiacach wszystko wróciło.Myslałam,że to przez piasek, który też mam, ale juz wiem ,że to znowu candida.a więc wracam do diety i citroseptu i tak ze 3 lata zamierzam ja trzymać, bo 3 lata żyją w oraniźmie zarodniki grzybów.Nie będzie łatwo.

Offline

 

#6 2008-03-27 06:31:20

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pomozcie bo nie wiem co mi jest.......

Paulito generalnie jest tak ze u partnera nie sprawdza sie drozdzy tylko leczy rownolegle z partnerka. Ja zawsze jak mam drozdze w pochwie to maz tez dostaje. Na drozdze jest jeszcze lek o nazwie Orungal tutaj natomiast mysle ze Nystatyna jak najbardziej tez. Poczytaj w necie cos na temat diet w drozdzycach troche powinno sie znalezc. A tak wogole to dobrze by bylo zrobic posiew z mycogramem, chyba tak to sie nazywa i zobaczyc na co candida jest wrazliwa.  Wiesz rzekomo drozdze w przewodzie pokarmowym leczy sie bardzo dlugo jesli masz ulotke fluconazolu to zerknij bo z reguly w ulotkach mozna przeczytac ile czasu jakie schorzenie sie leczy. Poszperaj w internecie. Paulita sprobuj odstawic cukier na poczatek to ponoc podstawa. Ja sie nie znam za bardzo na drozdzach ale mignelo mi w necie pare rzeczy przed oczami. Kukusie dobrze mowi z tym citroseptem, sa jeszcze rozne suplementy typu candida clear i trzeba to bardzo dlugo ciagnac. Trzymaj sie

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson