Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-04-14 19:25:58

alasl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 4

Pomocy...!!!!!!!!!!!!

PotrzebujÄ™ pomocy...

Nie pamietam odkad zaczęły się moje problemy. moze z 8 lat temu. Mam 22 lata i nie mam juz siły...
Czy lato czy zima, boli mnie bardzo pecherz. Robiłam mocz ogólny, posiew nic nie wyszło. A nadal boli. I to bardzo. Ginekolog powiedziała mi, ze moze mam bakterie, przepisała mi masc Clotrimazolum, Laticine i cos tam jeszcze odgrzybiczne... Moze troche pomogło, ale kiedy nie posmaruje miejsc intymnych maścią, ból powraca. Przy tym towarzysza dreszcze.
Biore wszystkie leki przeciwbolowe min. 3 tabletki na jeden raz. Pije dyzo wody. Nawet teraz siedząc i pisząc tego emaila, nie mam juz siły.
Studiuję, a czasamiu nie mam siły wsttac z łóżka- ból jest tak okropny.
Najgorzej jest kilka godzin po współżyciu... wtedy ból się nasila.
Nie wiem co mam robić. Wiem jedno... potrzebuję pomocy.

Alicja

Offline

 

#2 2008-04-14 20:06:12

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomocy...!!!!!!!!!!!!

Jakie miałaś badania?
Czy Twój partner też był diagnozowany?
Czy miałaś posiew w kierunku grzybicy, że ginekolog dała leki p/grzybicze?
Posiew z czego i na co miałaś?
Jak opisałabyś ten ból po stosunku?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-04-14 22:05:20

alasl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 4

Re: Pomocy...!!!!!!!!!!!!

Miałam tylko mocz ogólny i normalny posiew moczu. w ogólnym wychodziły: liczne bakterie, zas w posiewie nic nie wyszło.
Mój Michał nie był u lekarza. I ginekolog nie przepisała mu tez masci, która ja uzywam (a chyba powinna, prawda?) - bo wg mnie to nie ma sensu leczenie jednej osoby.
Jeśli chodzi o ból po stosunku, to jest podobny jak w momencie gdy normalnie mnie pecherz boli, czyli jak chce oddac mocz to nie moge, piecze mnie w środku pochwy, a najgorzej jest juz przy koncu. Czesto wtedy jest mi niedobrze, mam nudnosci, ale nigdy nie wymiotuje. Boli mnie czasami podbrzusze.
BraÅ‚am Furagin - nie pomogÅ‚o. Biore Apo- naproxen  250g (nawet do 4 tabletek dziennie) - nie pomaga. potrafie zjesc pół opakowania Nurofenu Forte i nic.
Byłam u urologa - to kazał mi robic nasiadówki z kory debowej. Tez nic mi nie pomaga.

Mam jeszcze takie pytanie... Bo ja zwykle mam bardzo sucha pochwe, w momencie kiedy zaczynam wspolzyc z partnerem, boli mnie. Czy zalecane sa w takich wypadkach jakies srodki nawilzajace?
Jutro rano mam zamiar zrobic badania ogolne i posiew moczu jeszcze raz.
Dlaczego w moczu ogolnym wychodzi, ze sa bardzo liczne bakterie, a w posiewie nie ma. Skad mam wiedziec jakiego rodzaju sa to bakterie i jak je leczyc?

Offline

 

#4 2008-04-16 22:11:12

alasl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 4

Re: Pomocy...!!!!!!!!!!!!

od kiulku dni zle sie czuje, jestem osłabiona, mam mdlosci, szybkie bicie serca, scisk w gardle, ciezko mi sie oddycha. dzis bylam u lekarza ogolnego, nie smierzyl mi nawet cisnienia. powiedzial, ze to ze stanu zapalnego pecherza. nie mialam nawet robionych badan.
nie bola mnie nerki... ale czuje sie taka gruba, czasami boli mnie podbrzusze. pomocy... co mi jest?

Offline

 

#5 2008-04-16 22:41:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Pomocy...!!!!!!!!!!!!

Jakie leki bierzesz? Ciśnienie musisz sobie zmierzyć koniecznie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson