Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-04-29 14:32:19

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

niekonwencjonalne metody leczenia

Na innym portalu wyczytałam, że niezwykle skuteczny jest tybetański lekarz, uczeń naczelnego lekarza Dalaj Lamy, obenie praktykujący w Warszawie - nazywa się TENZIN JANGCHUB. Czy może ktoś leczył się u niego i z jakim skutkiem. Wybieram się do niego w maju. Po wizycie podzielę się wrażeniami.

Offline

 

#2 2008-04-30 12:41:56

mimi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 411

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

napisz koniecznie jak było na wizycie.

a te niekonwencjonalne metody leczenia mogą pozytywnie zaskoczyc, wiem coś o tym

Offline

 

#3 2008-11-25 19:41:33

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Tersa napisz cos o wrazeniach??

Offline

 

#4 2009-08-26 20:43:30

Angel_Eyes
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 74

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

ciekawe,wlasnie dzisiaj brat wspominal mi o tym lekarzu a teraz weszlam przez przypadek na ten watek:)
Jego znajomy korzystal z wizyty u Niego..

Offline

 

#5 2009-08-30 22:23:00

dariaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 122

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

ja leczę się już 5 lat  z zapalenia cewki, bakteryjnego (bo pecherz raczej mnie nie pobolewa) i to bardzo bardzo uporczywego zresztą. opisywałam swój wątek jeszcze na kafeterii i nie chcę się już powtarzać, bo nie ma sensu opisywać wszystkiego po raz kolejny przez co już przechodziłam (po przeszłam już chyba wszystkie możliwe badania i metody leczenia). Chciałam się tylko podzielić z wami tym, co mi w końcu POMOGŁO. Mianowicie akupunktura i mongolski lekarz z Warszawy Ocz Batyn(ma swoją rubrykę w czasopiśmie "Zwierciadło" w dzile zdrowie). A jak nie był jego albo wolnych terminów to jezdziłam też do lekarki mongolskiej na akupunkturę. Nazwiska teraz nie pamiętam ale przyjmuje na Polnej w W-wie. Trwało to dosyć długo(tzn. kilka tygodni, a może nawet m-cy) zanim zauważyłam poprawę, wydałam też sporo kasy (w dodatku mieszkam 200 km od W-wy, więc dochodzą jeszcze dojazdy) ale opłacało się. Wreszcie trochę ozyłam, bo kilka lat temu to była po prostu tragedia. Pieczenie cewki i pochwy non stop.W ciągu tych kilku lat nie miałam praktycznie ani jednego dnia zeby nie bolało i nie piekło.Teraz nie minęło mi to pieczenie jeszcze całkiem,ale są dni że prawie nie piecze, albo tylko minimalnie. Mogę wysiedzieć spokojnie kilka godzin na tyłku:)bo wcześniej to było prawie nie możliwe, nie mogłam się w ogóle na niczym skupić-na studiach, na pracy, w ogółe bolało czasem tak że odechciewało mi się zyc. Nie pisałam o tym wcześniej bo własnie jest na tyle dobrze ze przestałam sledzić co się dzieje na tym forum i na kafeterii, a wcześniej byłam stałą bywalczynią. Naprawdę polecam tą metodę,zwłaszcza jesli ktos jest z W-wy powinien spróbować, chociaż wiem że na każdego działa coś innego, ale mi autentycznie pomogło,a nie wierzyłam w to na początku ani trochę. W ogóle byłam zniechęcona po kilku pierwszych wizytach i mialam ochotę zrezygnować,ale dzieki Bogu kuzyn u ktorego czasami nocowałam w W-wie(bo jak wspominałam mieszkam daleko) namawial mnie ciagle zebym byla cierpliwa i zebym dala czas organizmowi na zregenerowanie.

Offline

 

#6 2009-09-08 19:14:06

Angel_Eyes
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 74

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

dariaa... a czy możesz podać stronę do kliniki gdzie przyjmuje ten mongolski lekarz??? i ile wizyt u niego musiałaś przejść,żeby Ci pomogło???

Offline

 

#7 2009-09-09 09:24:05

dariaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 122

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

On nie przyjmuje w klinice tylko w gabinecie. Na ul. Bednarskiej w Warszawie. Jest chyba stronka jego w necie. Ja poczułam pierwsze efekty tak po 8 czy 10 wizytach. Ale mój stan był naprawdę tragiczny jak zaczynałam tam jezdzić do niego. On robi akupunkturę,moksę i daje zioła. I bardzo przestrzegałam jego zaleceń odnośnie tych ziół i w ogóle i wreszcie któregoś dnia poczułam że mnie nic prawie nie piecze. tak tylko trochę. Niestety pogarsza mi się od czasu do czasu i wtedy znowu jezdzę, ale już nie powtórzył się taki tragiczny stan jak to było na początku moich wizyt u niego. Spotkałam tam u niego też kobitkę, która miała dosłownie ranę w pecherzu (tak to opisywała, a co dokładnie jej lekarze zdiagnozowali to nie wiem, ale chcieli jej już usuwać pecherz) i do tego pecherz jej się zmniejszył do pojemności chyba niecałe 100 ml i musiała się załatwiać dosłownie co chwila, a też ją z tego wyleczył. ale leczyła się chyba ze 2 czy 3 lata u niego.Mnie teraz dopadło jeszcze do tego wszystkiego RZS i te leki na RZS czuję że mają negatywny wpływ właśnie na drogi moczowe, bo mi się częsciej teraz pogarsza

Offline

 

#8 2009-09-09 09:58:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Tak, leki na RZS mogą tak wpływać, niestety. Ta rana to mogło być IC (ale nie tylko, lekarze nie umieją diagnozować konkretnych zmian - albo im się nie chce, jak przy gruźliczym zp). Ja miałam pojemność 50 ml, rozumiem problem...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2009-09-10 17:43:42

dariaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 122

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Redakcjo,
a czy masz może więcej informacji na temat związku RZS czy lekow na RZS i Zapaleniami pecherza i cewki? nie wiem co mam dalej robić, czy brac te leki, bo tak je sobie odstawić to raczej tez nie jest dobry pomysl...

Offline

 

#10 2009-09-10 18:02:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Nie mam, ale pamiętam, że przy diagnozowaniu problemów z pęcherzem brano też pod uwagę tego typu czynniki.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2009-09-17 10:35:46

dariaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 122

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Redakcjo,
a jak myślisz czy ja mogłam sobie wywołać ten RZS przez autoszczepionki (brałam chyba z 4) i TFX bo też go brałam?

Offline

 

#12 2009-10-22 10:26:48

dariaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 122

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Redakcjo! jak możesz to odpowiedz mi na powyższy post!

Offline

 

#13 2009-10-22 17:06:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

Nie mam pojęcia sad. Tu musiałby się jakiś immunolog wypowiedzieć.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#14 2009-12-08 11:19:40

dariaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 122

Re: niekonwencjonalne metody leczenia

czy jest jeszcze ktoś kto korzystał z niekonwencjonalnych metod leczenia, szczególnie chodzi mi o akupunkturę

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson