Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-06-11 23:26:40

loana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 55

Biodacyna

Co myślicie o tych zastrzykach? Mi lekarz je przepisał i zastrzyki mam robione w domu, chociaż podobno powinny być wykonywane tylko w lecznictwie zamkniętym. Mam bardzo złe wyniki badań moczu dlatego biorę ten antybiotyk.
Oto moje wyniki:

GLU - negative
BIL - negative
Ket * - trace
SG - 1. 010
SLO * - trace - infact
pH - 8,0
PRO - negative
URO* - 8. 0 E. U./dL
NIT * - postitiue
LEU* - small

Nie bardzo znam sie nad odczycie tych wyników, ale na pewno wszystko co z gwiazdką to złe wyniki.

Offline

 

#2 2008-06-11 23:42:04

Hanah
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 78

Re: Biodacyna

loana. Biodacyna to antybiotyk. Na jakiej podstawie lekarz ci go przepisał? robiłaś posiew i ten antybiotyk wyszedł w antybiogramie? czy lekarz postanowił być jasnowidzem i przepisał ci tak mocny lek w ciemno? skad wiesz w ogole że masz bakterie?
leukocytow masz malo
zakwaÅ› mocz bo jest zasadowy
tam gdzie napisałaś SLO nie miało być BLO?
NIT może świadczyć o bakteriach albo o tym że mocz za długo był przechowywany

dziwna sprawa, napisz coś więcej. i jeśli lekarz po tym ogólnym badaniu moczu stwierdził że jest ono aż tak bardzo złe że musisz brać amikacynę to ja nie wiem o co chodzi

Offline

 

#3 2008-06-12 00:02:28

loana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 55

Re: Biodacyna

No tak, tylko po tych badaniach lekarz rodzinny przepisał mi te zastrzyki. Posiewu nie robiłam bo powiedział, że to zbędne. Trochę boję się tego antybiotyku bo ja już mam chore nerki a przyjmując biodacynę trzeba ostrożnie jej używać. Pobrałam już 7 zastrzyków mam jeszcze do wybrania 5 Nie wiem czy jest jakiś inny antybiotyk w zastrzykach który byłby skuteczny a mniej niebezpieczny (nie mogę brać tabletek antybiotyków, bo mam po wszystkich ostrą biegunkę).

Tam gdzie SLO ma być jednak BLO
Czym zakwasić mocz? wit. C? Nic mi lekarz o tym nie powiedział.

Offline

 

#4 2008-06-12 00:59:57

Hanah
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 78

Re: Biodacyna

Witaminą C, żurawiną. Bakterie uwielbiają zasadowe środowisko a twój mocz właśnie taki jest.
załóż swój wątek w "co mi jest" bo za raz mi się dostanie od Redakcji że piszę tutaj wink

Bez posiewu nie wolno wypisywać żadnego antybiotyku, dlatego nie rozumiem dlaczego lekarz powiedział że posiew jest zbędny

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson