Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-07-05 14:51:18

Maciek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 9

Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

Tak siÄ™ zastanawiam dlaczego nikt nie wspomni o szczepionce POLYVACCINUM przeciw takim bakteriom:
-Staphylococcus aureus
-Staphylococcus epidermidis
-Streptococcus pyogens
-Eschericha Coli
i Wiele innych bakterii
Szczepionkę stosuję się też w długotrwałych, chronicznych zapaleniach pęcherza moczowego, pochwy, przydatków i błony śluzowej macicy.

Każdy się zastanawia dlaczego szczepionki nie pomagają, ponieważ cykl dawkowania nie jest w pełni dobrze zastosowany. Cykl takich szczepionek trwa dwa lata. I nigdy poprawy nie będzie po jednej dawce.
Może kto nie wie jak jush sobie radzić niech spróbuje z tą szczepionką. Stara dobra szczepionka. Widzę że nikt o niej nie wspomniał.

Offline

 

#2 2008-07-05 15:21:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

Gdzieś się przewijała, ale chyba bez efektu, skoro nie doczekała się własnego tematu smile
Ja słyszałam od lekarki POZ, że obecnie rzadko się stosuje. Ale nie wiem, czemu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-07-05 16:09:22

Maciek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 9

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

Właśnie to utarł się jakis stereotyp że szczepionka jest bardzo stara. A uwierzcie te starsze rzeczy są o wiele lepsze niż te nowe. W dzisiejszych czasach na bakterie obecne w gardle dają lekarze np Broncho vaxom , który jest o wiele słabszy od Polyvaccinum. Napisałem tak żeby Ci co może jush nie widzą jakiejś poprawy wśród innch leków spróbowali ten.

Offline

 

#4 2008-07-05 17:32:39

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

Ano spróbować można.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2009-11-15 14:23:09

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

ja brałam tę szczepionkę a po roku powtarzałam i nic mi nie dała!!! tzn może za pierwszym razem troszkę pomogła ale za drugim razem już zero efektu!!!

Offline

 

#6 2010-01-01 18:59:42

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

ja brałam w lipcu 2009 i nic nie pomogła. Podczas brania miałam wysoką temperaturę i bardzo źle się czułam, na dodatek dwa razy miałam ostry atak ze strony cewki moczowej na początku i na końcu. A po jakim czasie można ją powtórzyć???

Offline

 

#7 2010-01-01 22:56:54

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

ja braÅ‚am dwa lata temu kiedy walczyÅ‚am z bakteriami w pochwie a po szczepionce nie dosyć że siÄ™ ich nie pozbyÅ‚am to rozmnożyÅ‚y siÄ™ dodatkowo w pÄ™cherzu.  Podczas brania mitte i forte miaÅ‚am przez kilka godzin wysokÄ… gorÄ…czkÄ™ i bardzo źle to znosiÅ‚am.  Jeden pożytek że przestaÅ‚am Å‚apać grypy i przeziÄ™bienia jak na razie

Offline

 

#8 2010-01-02 23:25:30

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Polyvaccinum SUBMITTE, MITTE i FORTE

ja brałam 2 razy i nie miałam żadnych problemów typu gorączka czy inne pogorszenia, dobrze ją znosiłam tylko efektu nie byłosad można powtórzyć po roku.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson