Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-08-12 22:43:16

Madziulec
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 17
Serwis

[OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

4 lata temu powstal jedyny w swoim rodzaju projekt. Poczatkowo mieszczacy sie pod adresem bezplatnym refluks-moczowy.w.interia.pl, jakis czas potem jednak jeden z forumowiczow wykupil domene i zorganizowal darmowy hosting i caly vortal szczesliwie przeniosl sie na http://zum.org.pl.

Strona jak widac nie jest komercyjna, sluzy krzewieniu wiedzy dotyczacej szerokopojetych informacji z dziedziny urologii i
nefrologii.
Tworze ja w tej chwili wlasciwie tylko ja.
Wyszukuje materialy, zgodnie z zasadami umieszczam na stronie, daje odnosniki, staram sie o weryfikacje.

I tak 4 lata...

Czasem potrzebuje pozytywnego "kopa".
Tym kopem jest zgloszenie strony jako witryny miesiaca czasopisma.magazynyinternetowe.pl/witryna_miesi... - zaglosujcie jesli
uznacie, ze moja praca jest cos warta.
Podejrzewam, ze kilkoro z was niejednokrotnie z niej korzystalo.

Serdecznie dziekuje.

Oto co mozesz zrobic:
1. wejdz na strone:
http://czasopisma.magazynyinternetowe.pl/witryna_miesiaca/8,1,ranking.html
2. zaglosuj na zum.org.pl wpisujac swoj mail i kod
3. w swoim mailu dostaniesz link aktywujacy
4. glosowanie dzieki aktywacji linka bedzie wazne

Dodatkowo mozesz poprosic o wykonanie tych 4 krokow swoich znajomych lub przyjaciol.
Glosowanie trwa do 10 wrzesnia i mozna glosowac codziennie (z kilku maili rowniez).


PS
Nie dajmy wygrac jakims "terrenciarzom". W koncu nasze problemy sa wazniejsze!!!!!

Offline

 

#2 2008-08-12 23:36:17

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Ja już zagłosowałam. Pęcherzowiczki, do dzieła smile!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-08-13 16:29:50

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

ja również

Offline

 

#4 2008-08-13 19:57:03

MAdzia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 290

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

mój głos właśnie został oddany

Offline

 

#5 2008-08-13 20:08:06

Madziulec
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 17
Serwis

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Torrenciarze jak niepyszni wink)

Nazywaja nas urynowcami wink)


Ale my sie nie damy prawda???
Musimy naglosnic, ze sa ludzie z takimi problemami

Offline

 

#6 2008-08-13 20:39:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Urynowcy... też wymysł...
Ciekawe, jak będą skamleć, jak im bakterie w prostatę wlezą tongue


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2008-08-17 21:30:03

Madziulec
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 17
Serwis

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

6 glosow brakuje do 300 wink

Idziemy jak burza do przodu;))))

Offline

 

#8 2008-08-18 20:15:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

No, kurdę, no - ja wiem, że perspektywa ściągania plików jest kusząca, ale jak Was pęcherz przyciśnie, to Wam żaden Osiołek nie pomoże tongue

Narodzie, głosować na ZUM!!! Bo nie wrzucę nowych artykułów tongue - i to o różnych przyczynach zapalenia oraz o leczeniu bólu. Ha!

Podczytujący forum lekarze uprzejmie proszeni są o włączenie do głosowania big_smile

Madziulec, dwa razy to chyba nie można, nie sad?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2008-08-18 22:30:59

Madziulec
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 17
Serwis

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Wszystkim, ktorzy poswiecili swoj cenny czas i zaglosowali na vortal http://zum.org.pl.

W dniu dzisiejszym powielu probach przekonania mojego "rodzinnego" forum do tego, by glosowali na kampanie witryna miesiaca zdecydowalam zlikwidowac strone i ewentualnie uruchomic ja kiedy indziej juz jako portal platny.

Przykro mi, ze kazdego dnia na vortal wchodzilo okolo 300-500 osob (w zaleznosci od dnia) i byly to tak zwane unikalne odwiedziny, osob nastawionych konsumpcyjnie, ktore nie mialy nawet zamiaru zrewanzowac sie za caly ogrom wyniesionej z vortalu wiedzy glupim tylko kliknieciem w banner jakiejs kampanii reklamowej.

Zaczynam za bardzo cenic sobie swoj czas, ktory poswiecalam tej stronie przez 4 lata.
Jest mi tak bardzo przykro, bo staralam sie naprawde zrobic dla tych ludzi wiele.
Jak widac, nie zaslugiwali na to.


Jeszcze raz serdecznie wam dziekuje.

Magda

PS
Dwa razy z tego samego komputera mozna, po bodajze 24 godzinach, ale nie ma to juz najmniejszego znaczenia.

Offline

 

#10 2008-08-19 09:48:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Madziulec, nie stresuj siÄ™ smile.
Tak jest - słynna zasada 80/20. 20% stałych klientów generuje 80% dochodu. Ja mam na portalu pięćset kilkadziesiąt zarejestrowanych osób, a średnio na 1 zarejestrowaną przypada 3-4 anonimowych gości. A kto tworzy serwis, jego zawartość, bogactwo? De facto kilkadziesiąt tych samych osób.
Nie likwiduj ZUM-a, bo zostanÄ™ sama na placu boju smile
A propos płatności i współpracy - mogę przesłać Ci propozycję?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2008-08-19 09:51:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Głosowanie chyba jeszcze niezakończone, a ZUM ma drugie miejsce...
Madziulec, nie rezygnuj, psiakostka!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#12 2008-08-19 10:25:01

Madziulec
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 17
Serwis

Re: [OT} pomozcie glosowac na zum.org.pl

Ale ja nie rezygnuje.

Mi po prostu przestalo sie podobac, ze witryna, ktora ewidentnie lamie zasady konkursu nadal w tym konkursie jest (mimo informowania o tym wielokrotnie organizatora i pzresylania organizatorowi zrzutow z ekranu).

Nie chce by dzieci czy sami chorzy na problemy ukladu moczowego byli nazywani mocznikami, urynowcami, uznaje to za bardzo uwlaczajace.
I niezgodne z zasadami wspolzycia spolecznego. I nei zgadzam sie z tym, ze administrator nie odpowiada za to, co pisza forumowicze.


Prosilam swoich forumowiczow wielokrotnie o glosowanie. Niestety sa nastawieni wybitnie konsumpcyjnie do strony.
Przykro mi. Skoro tak - zdecydowalam sie na zawieszenie dzialalnosci, zmiane jej formy i wprowadzenie strony platnej.
W zwiazku z tym, iz znam moc tej strony i wiem, ze jest to jedyna tego typu strona w internecie nie tylko polskim, ale i zagranicznym (wiem, bo nic wlasciwie innego nei robie tylko 4 lata poswiecam na wyszyukiwanie materialow) to wiem, ze strona nie ma konkurencji.


Wejsci ena strone nei bedzie drogie, na tyle bedzie skalkulowany dostep by umozliwic kazdemu korzystanie z materialow w miare mozliwosci.


Ale jzu sie skonczylo korzystanie bo sie nalezy.

Mam dosc fochow ze strony obcych osob, ktorym nie pomoglam o 12 w nocy, kierujac je na forum, gdy mnei nagabywaly na gadu-gadu. mam dosc wrzaskow w mailach, gdy ktos byl obrazony bo bylam wredna i nei udzielilam informacji, rowniez proszac bardzo by ktos zadal pytanie na forum.
To naprawde ponad moje sily.
Nie jestem bogiem....

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson