Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-08-14 15:08:00

alunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 2

pęcherz i ból pleców

witam!
dokładnie nie wiem od czego zacząć.ponad miesiąc temu pojawiły się u mnie pierwsze objawy zapalenia pęcherza;częste oddawanie moczu, przy tym wrażenie,że nigdy nie wysiusiałam się do końca,kłujący ból przy siusianiu, zwłaszcza pod koniec, nie bardzo uciązliwy ale ciągły ból podbrzusza i pieczenie cewki.ponadto ból i pieczenie przy współżyciu. Mieszkam w Anglii, więc udałam się tutaj do lekarza, który bez żadnych badań przepisał mi tygodniową kurację antybiotykiem,pomogło ale na jakies 3 tygodnie!ok.2 tygodni temu problem powrócił, nie chciałam kolejnych antybiotyków, więć kupiłam Cysitist(kuracja dwudniowa)pomogło ale tylko na trochę, po paru dniach nabyłam więc cyclamon(podobne działanie-odkwaszanie moczu)skończyłam teraz jest trochę lepiej, ale wciąż odczuwam pewien dyskomfort.Siusianie nie jest już takie częste, ale wciąż bolesne kłucie pod koniec!staram sie pić dużo płynów, zwłaszcza sok i herbata z żurawiny, nie marznąć(choć mam ciągłe wrażenie zmarzniętych stóp). Ale od ubiegłego tygodnia pojawił się kolejny problem, okropne ataki bólu pleców!nie wiem czy jedno z drugim jest powiązane!ból występuje z lewej strony, od pośladków do łopatki i czasam jest naprawde silny, nie mogę spać w nocy, pracować więc łykam naproxen i przechodzi na parę godzin!nie jest to ból kręgosłupa, mam wrażenie jak by któs mocno mnie pobił z tej strony!boję się, że jest to związane z nerkami!na początku września jadę do Polski, mam już umówioną wizytę u ginekologa, ale w tej sytuacji nie wiem czy nie potrzebuję również urologa!ale będe tam tylko 2 tygodnie i nie wiem od czego zacząć!angielskim lekarzom nie ufam do końca, ponadto służba zdrowia jest tutaj tak zorganizowana , że dostanie się do specjalisty graniczy z cudem!nie wiem czy nie panikuję, może wystarczy trochę poczekać i samo przejdzie?

Offline

 

#2 2008-08-14 19:40:13

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: pęcherz i ból pleców

zrob koniecznie badanie ogolne moczu

Offline

 

#3 2008-08-16 15:28:20

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: pęcherz i ból pleców

tak na pewno powinnaś zacząć od badania ogólnego, u mnie to też zaczęło się od zapalenia i pieczenia cewki. Więc zrób badanie ogólne pewnie ci wyjdzie stan zapalny. sądzę , że powinnaś pójść do urologa.

Offline

 

#4 2008-08-16 21:59:09

alunia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 2

Re: pęcherz i ból pleców

tak też myślę zrobić, ale jeszcze 3 tygodnie zanim pojadę do Polski:(bardziej martwią mnie plecy, wciąż bolą i nie mam pojęcia czy to nerki, czy ból mięsni?naproxen pomaga, ale generalnie nie jestem zwolenniczką leków przeciwbólowych, więc nie chcę przesadzać

Offline

 

#5 2008-08-17 17:16:40

smutna
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-12-30
Posty: 239

Re: pęcherz i ból pleców

tego nie wiem w każdym razie musisz iść do urologa i powiedzieć mu o tym to znaczy o plecach. możliwe że chodzi o nerki.  ale najpierw zrób  badanie ogólne moczu.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson