Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2008-09-25 10:55:27

magnatka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 7

Re: Leukocyty w moczu= leukocyturia= ropomocz- od 3 lat

qrcze, akurat jak na złość dostałam miesiączkę, więc badania moczu muszą poczekać z 10 dni minimum:/
MAdzia, dzięki za kontakt do pani Doroty- na pewno skorzystam;]
Magdalena, tak sobie pomyślałam że jak masz brać ten biseptol przez pół roku to kup sobie może takie globulki dopochwowe zawierające pałeczki kwasu mlekowego, żeby zachować odpowiednie środowisko w pochwie, żeby nie doszło do grzybicy. Wiem że to taka trochę syzyfowa praca, bo biseptol ma chyba działanie przeciwbakteryjne? Więc by te pałeczki zwalczał. A i jakieś tabletki osłonowe, które się połyka. Nie jestem lekarzem więc się nie znam ale przyszło mi to do głowy;) Najlepiej się właśnie lekarza poradzićsmile pozdrawiam
ps. jak będę miała wyniki moczu ogólnego to na pewno zamieszczę, a później posiew od p. Doroty.

Offline

 

#27 2008-09-25 13:01:16

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Leukocyty w moczu= leukocyturia= ropomocz- od 3 lat

Magnatko dzieki wiem o palkach kw mlekowego, tak w temacie bardzo dobra jest Lacibios femina. Jakos nie kraczac na razie mam spokoj ale dieta roczna bez cukru sie klania wiec pewnie dlatego nie lapnelam jeszcze moich ukochanych drozdzy

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson