Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-12-26 16:56:23

tulipan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-15
Posty: 3

badania wstepne- bakteriofagi- wazne!

moja znajoma jest powaznie chora na nerki, od kilku lat (okolo 9 lat) bierze antybiotiki, ktore nic nie pomagaja, jedyna deska ratunku sa dla niej fagi, niestety badania wstepne  dla ludzi, ktorzy zyja poza granicami Polski sa kilkakrotnie drozsze niz dla polakow, moja znajoma nie moze oplacic tych badan wstepnych i kilkratnotnie jechac do Polski na leczenie, moje pytanie:  istnieje inna droga, ktora nie jest az tak skomplikowana? czytalysmy, ze jakis  osrodek  (pozac wroclawiem)  w Polsce tez leczy tymi fagami i nie trzeba osobiscie przyjezdzac do tego osrodka, niestety nie zapisalasmy tej strony.

Offline

 

#2 2008-12-26 21:19:46

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: badania wstepne- bakteriofagi- wazne!

Ja sie dowiadywalam o fagi w PAN-ie, ale o innym miejscu nie slyszalam. Raczej trzeba byc na miejscu, bo konieczne sa wizyty kontrolne.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson