Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-01-19 04:40:14

annaansarov
Użytkownik
SkÄ…d: USA
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 35
Serwis

Vulvodynia - mowia o niej w USA kolezanka IC

Karolina, po dlugiej przerwie wracam na forum wink
W nowym 2009 roku zycze nam wszystkim odkrycia skutecznego leku na IC wink

Z ciekawostek:
Ostatnio na http://www.ichelp.org/  natknelam sie na informacje o VULVODYNIA slyszalas cos o tym??? (oczywiscie dodatkowo wpadlam w panike )
Pisza, ze czesto jest spotykana u pacjetow z IC ale z powodu idetycznych dolegliwosci czesto jest przegapiana.
Zalanczam link do polskiej strony o tej dolegliwosci:

http://vulvodynia.pl/

pisza o niej w Ameryce wink
oto co napisali w NEWS LETTER:

Polish Website Added to ICA List of International Organizations
The website Project Vulvodynia provides information in Polish for woman suffering from vulvodynia and related conditions, as well as healthcare providers. Established by psychotherapists Agnieszka Serafin and Mikolaj Czyz, this new site aims to increase awareness of these conditions in Poland and the medical, social, and psychological issues that surround them.

According to Serafin and Czyz, vulvodynia is a generally unknown condition in Poland, often misdiagnosed or not diagnosed and left untreated. The site includes interviews with experts in the field, medical literature resources, and a forum.

Find contact information for Project Vulvodynia in the list IC-related organizations outside of the US on the ICA website. Also check out the list of international support groups.

Ja sie sprawdzilam i uffffffff jeden bol "glowy" mniej...
Pomyslalam, ze tu moze tez to info komus pomoze...
Pozdrawiam Anna

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson