Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-02-18 08:12:50

Sunna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 3

urolog wrocław na pęcherz neurogenny

witam
od niedawna mieszkam we Wrocławiu potrzebuje tu kontynuować leczenie
Poszukuje urologa, kogoś kto zajmuje sie pęcheżem neurogennym.
Bede wdzięczna za każdą informacje

Offline

 

#2 2009-02-18 16:47:00

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Po pierwsze: pisz, proszę, w temacie - co z tym lekarzem (szukasz, polecasz, odradzasz), żeby łatwiej było szukać.

Po drugie: we Wrocławiu obecnie najbardziej "oblatani" w temacie neurogenności są prof. Zdrojowy, dr Patkowski i jeszcze jeden lekarz, którego nazwiska nie pamiętam, ale zdaje się, że Wrocławianka do niego chodzi (dobrze mówię, imienniczko?).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2009-02-18 18:13:29

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Nie wiem czy mogę o nim mówić jako o specjaliście od pęcherza neurogennego, byłam u niego raz i rozwiał wiele moich wątpliwości, a poza tym jest ciepłym człowiekiem, co też wpływa na jakość wizyt w kwestii tak intymnych tematów. smile Nazywa się Szydełko. smile

Offline

 

#4 2009-02-26 22:32:47

Sunna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 3

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Wybacz już będe zwracała na nagłówki uwagę, jeszcze słabo się na forach poruszam. Dziękuję za odpowiedzi, a mogę jeszcze wiedzieć gdzie owych lekarzy powinnam szukać?

Offline

 

#5 2009-02-27 10:09:50

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Profesor Zdrojowy ma wizytówkę na głównej (www.pecherz.pl), nie wiem, gdzie przyjmuje dr Patkowski.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2009-04-06 14:18:16

aberade
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 99

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Patkowski: http://poliklinika.com.pl/kontakt.php

Offline

 

#7 2010-02-10 22:24:28

czarnabiedronka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 8

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Czy nadal potwierdzacie info ,że dr Zdrojowy i Szydełko to dobrzy specjaliści? Ja własnie szukam dobrego urologa, który będzie sprawował nade mną opiekę po przejściu z poradni i kliniki dziecięcej. Do 20 r.ż byłam pod opieką Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu przy ul. Mari Skłodowskiej-Curie ,ale już nfz nie przedłużył mi zgody na dalsze leczenie w/w placówce . Prof. Apoznański polecił mi dr T.Niezgodę ,ale jestem z niego bardzo niezadowolona...on nawet nie słyszał o botulinie. Mam pęcherz neurogenny ,przetokę pępkową , a od niedawna mam problemy z nietrzymaniem moczu , a wszystkie leki ditropano-pochodne przestały na mnie działać...Dr Niezgoda stwierdził ,że nie umie mi pomóc, a jak będzie się coś działo to mogę udać się do jakiegoś szpitala we Wrocławiu, który ma dyżur urologiczny i mi pomogą...
Czy Patkowski przyjmuje również dorosłych? Macie jakieś namiary? Znam go z kliniki dziecięcej ,więc może on byłby odpowiedni. Już mi ręce opadająsad

Offline

 

#8 2010-02-10 23:21:15

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Słyszałam, że ktoś z forum chodził do Patkowskiego, ale chyba prywatnie. Profesor Zdrojowy jest bardziej kumaty, w moim odczuciu, niż dr Niezgoda. Dawno u niego nie byłam, ale myślę, że możesz spróbować. Tylko jeśli masz płacić u prof. (nie przyjmuje nigdzie na NFZ), to chyba lepiej płacić Patkowskiemu, którego znasz i który prowadził Cię tyle lat?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2010-02-11 08:15:06

czarnabiedronka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 8

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Też tak myślę ,ale potrzebuję także lekarza na nfz ,żeby mi wypisywał zlecenia na cewniki hmm a dr Niezgoda jest tak bardzo niekumaty,że nawet tego nie chce zrobić ...jestem tym oszałamiająco załamana. A nie wiesz ,czy prof. Apoznański przyjmuje w poliklinice także osoby dorosłe? Bo znam i Apoznańskiego i Patkowskiego ,oboje są świetnymi specjalistami. Ach i jeszcze pyt. o Zdrojowego -czy on przyjmuje w jakiejś wrocławskiej przychodni? Dzięki wielkie za odpowiedź:)

Offline

 

#10 2010-02-11 09:53:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Prof. Zdrojowy przyjmuje tylko prywatnie, no i jest kierownikiem Kliniki Urologii AM. Ale masz inną opcję - idź do Patkowskiego prywatnie (czy Apoznańskiego, kogo wolisz), niech wystawi Ci zlecenie do lekarza POZ na wystawianie cewników i wtedy z taką podkładką rodzinny będzie Ci wystawiał. Ja mam takie coś od urologa na wkłady na ntm, lekarka ma to w karcie i sama mi wystawia zlecenia na wkłady.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2010-12-29 16:30:22

Davidcam12
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 1

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

I'm really engaging to want to keep contribute in this forum. It's a absolutely great and very informative topic. I've read every post of each. I believe that if anybody come here every person will be pleased to see this topic.

I want to keep request with you that please keep post more relevant post like this.
Thanks

Greetings
Davidcam

Offline

 

#12 2010-12-29 21:53:56

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolog wrocław na pęcherz neurogenny

Czy ktoś z forumowiczów może zająć lingwistyczne stanowisko w sprawie Davida?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson