Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2009-09-21 20:30:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Problem z pęcherzem (chyba z pęcherzem)

Co za idiotyzm. Nie zrobi diagnostyki, bo może będą powikłania w postaci infekcji (co wcale nie jest powiedziane). Ale bez diagnostyki to nie będzie pieniędzy? Złóż skargę u rzecznika praw pacjenta, zażądaj w placówce zwrotu pieniędzy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#27 2009-09-21 20:36:45

Kamarov
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 12

Re: Problem z pęcherzem (chyba z pęcherzem)

Nie dziwie się mu że się boi . Poprzedniemu pacjentowi zlecił to facet wyszedł jako kaleka. Całkowicie zepsuli badanie. Podkreślam że chłopak miał 17 lat. Ja coraz bardziej utwierdzam w przekonaniu że to nie pęcherz tylko coś od jelit, mięśni miednicy lub po prostu nerwów.

Offline

 

#28 2009-09-21 21:00:56

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Problem z pęcherzem (chyba z pęcherzem)

E, to bijesz rekordy, bo takie powikłania to chyba tutaj pojawiają się po raz pierwszy. A jak zepsuli badanie? Normalny lekarz nie ma prawa tego zepsuć - to tak, jakby nie leczyć zęba z chorymi nerwami, bo od znieczulenia już niejedna osoba zmarła.

Ale pęcherz, niestety, wcale nie wyklucza problemów z jelitami, mięśniami czy nerwami. Rzekłabym smutno, że doskonale się z nimi uzupełnia.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#29 2009-09-21 21:14:43

Kamarov
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 12

Re: Problem z pęcherzem (chyba z pęcherzem)

Nie drążyłem tego tematu odnośnie cystoskopi tego chłopaka , tak więc nic więcej nie mogę o tym powiedzieć . Masz może droga Redakcjo jakieś przemyślenia na temat moich dolegliwości ? Może masz jakąś diagnozę ? Szukam pomocy gdzie się da , bardzo liczę że ktoś mnie w końcu uwolni od tego przekleństwa.

Offline

 

#30 2009-09-23 00:16:19

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Problem z pęcherzem (chyba z pęcherzem)

Człowieku---skoro zauwazyłeś OWSIKI to już masz diagnozę.
Masz zapalenie jak drut--jelitowe, a kto wie czy tylko......Nie wiem czy owsiki mogą bezpośrednio działać na układ moczowy, ale na pewno mogą TOKSYCZNIE oddziaływać.
I druga sprawa--owsiki często występują z innymi pasożytami, wiec możesz mieć i co innego dodatkowo (lamblie ??). Zrób badanie kału na pasożyty i to kilka razy.
Twoje spostrzeżenie że to nie jest typowo pęcherzowe ale raczej mięśniowo--jelitowe jest słuszne ---BO MASZ OWSIKI.
Idź do gastrologa--to na pewno.
Owsiki mogły pokaleczyć ściany jelit --stąd infekcje od innych rzeczy w jamie brzusznej. W wieku 19--tym dzieci umierały od nieleczonych owsików !!!!! Toksyny owsików mogą też drażnić nerki...........
Oj ludzie, ludzie...........

Offline

 

#31 2009-09-23 18:16:40

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Problem z pęcherzem (chyba z pęcherzem)

Pulkos - owsiki jak najbardziej mogą atakować układ moczowy. Mi bakteriolog mówił, że pierwsze co, jeśli mam nawracające zakażenia faecalisem, powinnam sprawdzić kał na pasożyty, bo owsiki potrafią migrować u kobiety do cewki i zakażać świństwem. Także Twoje spostrzeżenia są jak najbardziej trafne.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson