Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2009-05-31 12:18:34

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: urolog wroclaw - problem Laili

A do alergologa długo trzeba czekać Karolino? (P.S. Czy dostałaś mojego maila?)

Offline

 

#27 2009-05-31 12:37:56

laila
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 26

Re: urolog wroclaw - problem Laili

Karolino, to poprosze tez o namiary do gastrologa....z tego co widze dobrzy lekarze sa prawie na wage zlota... Poczekam na wizyte jesli trzeba.
P.S. Kupilabym kilka ksiazek, ale potrzebne mi faktury - wystawiasz?

Offline

 

#28 2009-05-31 17:44:56

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: urolog wroclaw - problem Laili

Imienniczko - nie, nic do mnie nie dotarło. Ja za pierwszym razem czekałam 3 tygodnie, potem tydzień-dwa. Chyba wszystko zależy od pylenia big_smile.

Laila - nie jestem vatowcem, wystawiam rachunki - czy to wystarczy? A namiary: dr Dorota Waśko-Czopnik. Pracuje w Klinice Gastroenterologii na Borowskiej, ale przyjmuje też na NFZ w Centrum Wejherowska (to jest zjazd z Pilczycką na Wejherowską). Tylko jak ja chodziłam, trzeba było pojawić się 20. danego miesiąca, najlepiej rano, bo potem brakowało miejsc - i z reguły czeka się 2-3 tygodnie. Nie próbuj dzwonić - 20. nikt nie odbiera do popołudnia. Bardzo polecam panią doktor (skontaktował mnie z nią mój laryngolog, złoty człowiek), bo nie tylko jest kompetentna i życzliwa, ale, że tak powiem, mało dziwiąca się i holistyczna - to jeden z niewielu lekarzy, których nie dziwią moje opowieści o dziwnych wpływach różnych rzeczy na pęcherz i którzy dobierają mi leki tak, by nie drażniły pęcherza. No i ma gastroskop dziecięcy.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson