Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-04-16 16:56:39

piotrek_tdi
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-16
Posty: 1

Zupełnie inne podejscie do problemu NTM

Cześć,
może zabrzmi to dziwnie, ale niektórzy dorośli ludzie specjalnie moczą się w majtki dla zabawy. Czasami specjalnie długo trzymaja, żeby nie wytrzymać i się posikać. Niektórzy zakłądają sobie pieluchy dla dorosłych żeby się odprężyć i zrelaksować. W internecie jest wiele stron na ten temat, np:
members.easyshag.com/femaledesperation/
lub
www.dailydiapers.com

Ciekawi mnie co sÄ…dzicie na tem temat.

Offline

 

#2 2009-04-16 21:51:08

machok
Użytkownik
SkÄ…d: Marki
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 114

Re: Zupełnie inne podejscie do problemu NTM

Wiesz, dla mnie to łagodnie mówiąć dziwactwo. Mi się zdarzało wysiłkowe ntm po porodach i to jest wyjątkowo krępujące, nie wiem czy zdecydowaliby się na taki eksperyment podczas kolacji wigilijnej.
Zupełnie inaczej to wygląda, kiedy każde kaszlnięcie jest zagrożeniem kompromitacją, bo jak inaczej nazwać taką wpadkę w towarzystwie osób słabo znanych i nie spodziewających się wybryków naszych pęcherzy.
Ja na razie po ćwiczeniach mięśni Kegla mam spokój, ale np. po infekcji kiedy ciągle kaszlałam przez 5 dni, czułam się zagrożona taką wpadką.

Ech, szkoda gadać.
Chyba nikt, kto zaznał niekontrolawanego ntm nie chciałby tego powtórzyć, a pragnienie pozbycia się ntm jest ogromne.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson