Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-12-09 20:36:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Fundacja Verbamed


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2008-12-14 00:43:22

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Fundacja Verbamed

W zasadzie pomysł brzmi logicznie. W dodatku intencje są na pewno szczere, bo jesteś osobą chorą, więc wiesz że kara za przekręt (ewentualny) stoi tuż za drzwiami--nierzadko z kosą.
Ale--------pojawiła mi się pewna refleksja:::  Do czego my w zasadzie mamy dążyć ?? Mamy dążyć do tego aby stworzyć firmę, sektor usługi medycznej, niejako wyspecjalizowany, i ten sektor ma leczyć DOBRZE !!!! A więc, u podstaw leży założenie, że dotychczas jesteśmy leczeni ŹLE !!!  A więc, niedługo będziemy tworzyć szpitale w których leczy sie prawidłowo --na zasadzie specjalnej fundacji--podczas gdy pozostałe (niefundacyjne) sektory medyczne będą niejako już z definicji leczyć sprawy urologiczne niespecjalnie dobrze , wręcz nieprawidłowo. Rozumiecie ??????
Niedługi jest więc dzień, kiedy specjalne fundacje będą zatrudniać pilotów potrafiących latać DOBRZE i skutecznie, co gwarantuje szcześliwe lądowanie. Ci spoza fundacji, ci państwowi na budżetówce piloci Boeingów......będą latali nieskutecznie i raczej lądowali przypadkowo==rosyjska ruletka.
Czy państwo szanowni widzą absurdalność  całej sytuacji ?
Ona wynika z  obecnych czasów , z ogólnego marazmu i zidiocenia specjalistów różnych branż !! Więc co ? Ratunkiem są fundacje ??????
Od dawna myślałem o innej fundacji (piszę serio).:: zbierano by fundusze na ekipę "mścicieli"==profesjonalnych zabójców.
Za zebrane pieniądze byliby oni wykonawcami wyroków na lekarzach, którzy pozwolili sobie na niefachowość, nieludzkość itp.
W zasadzie, taka organizacja istnieje ==Izba Lekarska==zależna od Państwa Polskiego.Nie zabija ona ale moze odebrać dyplom.  Ponieważ jednak jest ona katrykaturą organu nadzorczego (stojącego na straży zasad Hipokratesa) , to jedynym wyjściem byłoby powołanie "mafijnego=prywatnego=niezależnego=samorządnego" organu, którego baliby się  lekarze zarówno państwowych szpitali jak i prywatnych.
Czyli -----istnieje koniecznosć wprowadzenia w ruch bata . Jeśli Państwo Polskie (jako organizacja plemienna) nie jest w stanie tego bata stworzyć i używać, to stwórzmy bat prywatny. Rozwiązanie to będzie o wiele tańsze, a jego 100% skuteczność jest gwarantowana. Załóżę się, że jest sporo ludzi którzy by mnie wsparli, w tym także lekarzy będących w konflikcie ze środowiskiem--bo mówią prawdę w oczy swoim kolegom= mordercom.
Proszę to sobie przemyśleć. Szczegóły ----- tak aby nie krzywdzić przypadkowych niewinnych pracowników sł. zdrowia---można dopracować tzn. zaszeregowanie lekarza do kategorii "kary" byłoby prowadzone poprzez wnikliwe śledztwo. Kara mogłaby być też lżejsza, np. połamanie rąk.
Zresztą, gwarantuję Wam, ten pomysł będzie i tak zrealizowany w nowej Polsce już niedługo.
Nie cackajmy się z lekarzami. Zamiast im dodatkowo płacić żeby zechcieli pracować dobrze( w ramach fundacji) stwórzmy im taką atmosferę strachu, która ich zdyscyplinuje raz na zawsze.
PS.--a gdzie gwarancja, że w ramach fundacji będą po 2 latach pracowali dobrze....może zarządają więcej "fundowania " w ramach Verbamedu ??

Offline

 

#3 2008-12-14 02:03:01

spinoza1988
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 9

Re: Fundacja Verbamed

odpowiedz na temat bardzo dziecinna, naiwna, wykastrowana doslownie z obiektywizmu oraz naszpikowana schizofreniczna wrecz fantazja.
drobne wyjasnienia:
fundacja to miejsce zrzeszajace oraz ze względu na swoje właściwości, wykonywującą różnorakie akcje prowadzące do pewnego celu, głównie o odzewie społecznym, w celu zaszczepienia pewnych reakcji i świadomości.
posty o zabijaniu lekarzy, biczowaniu ich, zastraszaniu czy łamaniu im rąk można spokojnie włożyć pomiędzy bajki dla dzieci nie do końca mądrych.

niesprawiedliwym jest obrażanie lekarzy i winienie ich w ten sposób, przedstawianie ich tak. a ten co tak pisze jest nagorszym przykładem takiego lekarza.
zadziwia mnie uporczywość chorych w obarczaniu swoich lekarzy prowadzących za swój aktualny stan i przebieg choroby.
medycyna na dzień dzisiejszy, między Bogiem a prawdą, przyjmuje że choroba jaką jest IC jest zwyczajnie nieuleczalna. jak można winić lekarzy, mających tuziny takich pacjentów, którym zwyczajnie nie umieją pomóc, a litować nad nimi też im się nie chce. to nie jest kwestia kompetencji czy ich braku.
poza tym, lekarze to ludzie tacy jak my. a jak patrzę na niektórych chorych/chore, to potrafią się gorzej zachowywać niż najgorszy lekarz. jak potrzebuje wiedzy, jak coś go boli, to zagada, popyta, pożali się, postęka, a później z Forum ucieka i tyle go widzieli, nie podzieli się wiedzą, sam nic nie zrobi, tylko czasem popsioczy na konstrukcję wszechświata i praw nim rządzących. to droga donikąd.
pulkos - myślisz że powstanie Wszechpotężna Korporacyjna Fundacja VERBA-X-MED ? jesteś w błędzie. nie możesz spodziewać się cudów po ludzkich działaniach, które zazwyczaj nie siegają w pełni celu.
i skończ te głupie fantazje - nikt nie "ukręci bata", chyba że na Ciebie, bo tutaj w gre wchodzą zwyczajne układy i duże pieniądze. wspomnę tylko że firmy farmaceutyczne zarabiają stale na chorych dobre pieniążki, obierając ich często do skarpetek za produkcję często banalnych do otrzymania w odpowiedniej technologii związków chemicznych.
to nie jest takie proste, jak może się Tobie w Twojej główce lęgnąć. no chyba że założysz polski KuKluxKlan i wszystkim pokażesz, gdzie raki zimują wodzu.
PS. gwarancja? nie ma żadnej. i masz zakrzywione postrzeganie rzeczywistości myśląc że fundacja będzie płacić lekarzom siano za uczestnictwo w Fundacji. wynij to sobie z głowy.
to by było tyle gwoli wstępu.
pozdrawiam Łukasz
to wiadom


- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http:\\zgk.forumy.pl - Forum o meskim IC, czyli ZGK. Serdecznie zapraszam.

Offline

 

#4 2008-12-14 07:59:23

dana2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 29

Re: Fundacja Verbamed

Spinoza smile smile smile
Karolina jest wspaniałą dziewczyną która mimo ,że sama jest bardzo chora cały czas pomaga innym i jeszcze teraz dodatkowo myśli o naszej przyszłości  ,a
Pulkos szkoda słów nawet  tych na ekranie.
pozdrawiam
dana ( musiałam zmienić nick przez zmianę e-maila)

Offline

 

#5 2008-12-14 10:56:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Pulkos, obawiam się, że reprezentujesz jeszcze większy idealizm niż ja. Izba Lekarska? O czym Ty mówisz? Słyszałeś o odebraniu dyplomu nawet lekarzom skazanym w procesach karnych? Nawet słynny wrocławski ginekolog, który wmawiał pacjentkom, że mają choroby wymagające operacji, usypiał je i wycinał zdrowe narządy, żeby wyciągnąć kasę - został upomniany, ale izba nie widzi problemu w tym, żeby dalej wykonywał zawód. Chociaż było to najbardziej bezczelne przestępstwo i nawet lekarze byli zszokowani.
Wskaż mi jakąkolwiek możliwość walki o prawa pacjentów, bo ja ostatnio przerabiałam nawet bezradność rzecznika pacjenta i zbieram się do zaangażowania rzecznika praw obywatelskich, choć w cuda nie wierzę.

Fundacje i stowarzyszenia to organizacje mające na celu promować normalność. Jeśli będziemy promować normalne zachowania diagnostyczno-terapeutyczne, łatwiej będzie wyłuskać dobrych lekarzy, a pacjenci, korzystając na tym, sami dokonają selekcji naturalnej na rynku. Ale dopóki naród woli walczyć o pomostówki niż o zdrowie swoje i dzieci, tylko w takich instytucjach jest szansa.

A atmosfera terroru nigdzie się nie sprawdza, terror prowadzi tylko do mniej lub bardziej jawnego sabotażu. Tego chcesz?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2008-12-15 01:01:03

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Fundacja Verbamed

Niechcący potwierdzacie moje wątpliwości......!!!!
1)--nie bardzo rozumiem co ma robić fundacja, że aż pod jej wpływem lekarz ""lek.Maciorek Jan" urolog , zacznie dobrze leczyć. Przedtym robił to źle, olewał sprawę, traktował jako nieuleczalną, z teraz jego poziom się nagle podniesie......
2) Obywatelu spinoza----zgadza się-----ja nie spodziewam się pozytywów jakichkolwiek  po powołaniu fundacji.
3) W kwestii terroru nie macie racji. Ja pamiętam czasy, gdy wystarczyło zadzwonić ze skargą na lekarza (uzasadnioną) a jego los mógł skończyć się na Syberii i to wraz z rodziną.
Lekarze pracowali lepiej niż dziś--tylko ze strachu !!
4) Jest stowarzyszenie "Primum non nocere". W zasadzie jest to cos w rodzaju fundacji stojącej na straży prawa pacjenta. Zarazem jest to przykłąd duzej organizacji , która NIC  NIE  MOŻE. I , z tego powodu--upada. Jest, a jakby jej nie było.
Powodem jest tu  S P O L E G L I W O Ś Ć. Organizacja taka MUSI mieć "zbrojną rękę partii" żeby jej się słuchano i się bano. Bez tego--każdy lekarz ją olewa.
5) Kol. "Redakcjo"--właśnie o tym mówię, że Izba Lekarska to pic i nic. A dlaczego ?? Ano podobnie jak i Primum non nocere. Tymczasem ja pamiętam czasy, gdy bano się jej jak cholera !!!!!! Bo za nią stała SILNA WŁADZA PAŃSTWOWA. A z tą władza ręka w rekę szło UB !!!!!  Dziś , lipna prokuratura, lipne dochodzenia.
Naprawdę--nie zawsze w Polsce tak było. A większa dyscyplina pracy pochodziła tylko ze strachu. I ja o takiej metodzie tu mówię.
6) Czy wy myślicie, że bez strachu (natomiast za pieniądze, pogadanki, materiały itp) uda sie podnieść ten poziom usług ? Nie da się bo lekarze pochodzą z chamów. Nie mają poczucia honoru, nie mają wrodzonej inteligencji, nie mają poczucia dumy za swój ród----bo to prostaki z obory. Tacy ludzie licza tylko na forsę i mają was w D...e.
7) Wy porzeczytajcie sobie posty "szamanki" a potem ponownie moje posty tutaj w tym wątku. I wtedy może spojrzycie na to z innej strony. Bat i kara---to jedyne co zostało. I --ponownie mówię------i bez waszych inicjatyw niedługo już taka kara będzie dla wszystkich pracujących w nowej Polsce. A że to jest "nieludzkie" , " antycywilizacyjne" "bizantyjskie w stylu"......NIESZKODZI. Jest za to skuteczne.
Natomiast wszelkie fundacje będą nieskuteczne.
PS. Kol. "Redakcjo" -gorąco zachęcam do skontaktowania się z Sandauerem i porozmawiania z nim, na temat metod BANDYCKICH jakie stosują lekarze wobec Stowarzyszenia Primumum Non Nocere. Taka rozmowa otworzy ci oczy i może uchroni przed powtarzaniem tych samych błędów.
Oraz----efekty tej rozmowy pomogę Ci zrozumieć moje stanowisko ( ja sam ciągnę sprawę w prokuraturze podobnie jak "Szamanka" i to co się tam dzieje w sprawach pacjenckich to jest nie do opisania ).

Offline

 

#7 2008-12-15 08:23:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

OK, ale to, co proponujesz, jest co najmniej nierealne - żadna UB nie będzie stała za izbą i żadna Syberia żadnemu konowałowi nie zagrozi - NIGDY.

A ja wolę PROMOWAĆ normalność, żeby lekarzowi OPŁACAŁO się pracować dobrze, a nie żeby pracował ze strachu (abstrahując od faktu, że to ostatnie jest niemożliwe).

Spolegliwość? Pulkos! Założyłam wątek nt. założenia fundacji. Codziennie jestem zasypywana mailami z prośbą czy niekiedy żądaniami pomocy w chorobie, na tym forum i pokrewnych są tysiące osób szukających pomocy, a wątku o sensowności założenia fundacji nie skomentował nikt. Poza Spinozą, który rozpoczął współpracę ze mną i nawet już dokonał stosownego wkładu finansowego (dzięki smile ) nikt nie powiedział - pomysł dobry albo do kitu, nikt się nie zainteresował ani ofertą (chociaż z własnych egzemplarzy dokładam prezenty, żeby ludziom się datek "zwrócił"), ani nawet nie powiedział - ja dorzucę 10 zł. Wszyscy mają to gdzieś, nawet to, że serwer, domenę itd. trzeba utrzymać, a ja ciągle nie stosuję reklam. Ale chyba zacznę...
A Ty chcesz kos na sztorc i kibitek? Jak 15 osób nie umie się skrzyknąć, żeby zrobić stowarzyszenie?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2008-12-15 11:03:45

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Fundacja Verbamed

NO niestety----realia.
W związku z tym , może byś napisała, co oznacza słowo fundacja w tym wypadku. Jak to ma działać. Biuro, sekretarka zbiera oferty od lekarzy ? Jakaś forsa na wynagrodzenia dodatkowe dla konowałów, osobna przychodnia zdrowia z wybranymi lekarzami, jakieś konto z forsą na badania wskazane ale drogie......?
Ludzie nie wiedzą co to jest fundacja !!!! U mnie tutaj słowem tym określa się przychodnię zdrowia (dawniej spółdzielnia lekarska) zwykle w zabudowaniach szpitalnych, gdzie przyjmują lekarze z tego samego szpitala ale za większą kasę. Ponieważ uważają ,że to wcale nie jest duża kasa, to olewają pacjentów tak samo , jakby ich przyjmowali za darmo !!!!!!!!!! I to cała fundacja. Jest ich kilka zresztą--wszystkie takie same !!!.
Czyli--nie dziw się ,ze ludzie nie włączają sie w sprawę!!!!!!!!!

PS. Swoją drogą--dziwię sie ,że w Polsce panuje pogląd ( i ty też go wyrażasz) że obecny stan rzeczy jest niezmienny---w sensie politycznym. W tym krazju średnio co 15 lat następowały duże zmiany---dopiero ostatnio ten marazm trwa 20 lat !!! Chwycenie usług (medycznych) za mordę jest kwestią polityki Państwa. A polityka ta --jak mówią historycy ---zmieni się pod wpływem wojny a nie pod wpływem zjawisk lokalnych. Tymczasem, wojny nie było już około 60 lat co jest wyjątkowo długim okresem, więc są duże szanse ma jej pojawienie się. Na całym świecie wzrastają wpływy nacjonalistów ( patrz USA) a więc wygląda na to, że wstrząsy wojenno cywilizacyjne pójdą w tym kierunku. Może to stać się niedługo, a wtedy kontrola Państwa nad jego świadczeniami (zdrowie, szkoły, prawo , obronność itp) wzrośnie i pójdzie w stronę zamordyzmu.
Dlatego--proszę nie tracić nadziei :-)). To nie są fantazje, to proces powtarzający się w naszej cywilizacji. Od około 300 lat Polacy jeżdżą na Sybir i nie widzę powodu dla którego w najbliższych latach nie miałoby to wrócić. Mało się o tym mówiło------ale te wyjazdy wbrew pozorom były najcześciej UZASADNIONE i zbawienne dla kraju !!!! Zapach sybiru znacznie lepiej dyscyplinuje niż zapach fundacji ..........

Offline

 

#9 2008-12-15 17:38:47

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

pulkos - przekaz redakcji w pierwszym poscie byl jasny, moim zdaniem napisala wprost czym mialaby sie zajmowac fundacja - to Ty siejesz niepotrzebny zamet i piszesz o rzeczach zupelnie oderwanych od kontekstu
uwazam pomysl za dobry i po nowym roku na pewno zamowie te ksiazki, bo przed swietami niestety krucho z kasa wink

Offline

 

#10 2008-12-15 18:48:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Pulkos, jeżeli wyślesz chociaż jednego lekarza winnego okaleczenia pacjenta na Syberię - daję słowo, że się zadłużę i sama założę fundację.

A propos: coś kombinujesz. Spółdzielnia lekarska, ok, ale fundacja na rzecz pacjentów kojarzy się zupełnie jednoznacznie - i na pewno nie ze spółką lekarską.
Jak będzie działać fundacja, zależy od ilości funduszy. Na pewno na pierwszy ogień pójdą poradniki rozdawane bezpłatnie w przychodniach pacjentom i lekarzom, w planach jest utworzenie programu diagnostyczno-terapeutycznego, tj. ustalone będą kryteria dla gabinetów, które chcą przystąpić (np. cystoskopia z biopsją, niefaszerowanie antybiotykami w ciemno, życzliwość wobec pacjenta, stosowna ścieżka diagnostyczna), a w zamian otrzymają reklamy tu i na innych serwisach, spoty informacyjne nt. pęcherzowiczów. Z czasem, gdyby się udało, lobbowanie na rzecz UZNANIA chorych za ludzi (wiecie, że pęcherzowicze to jedyna grupa pacjentów, która nie ma prawa do świadczeń sanatoryjnych?).

A ładnie ujął to Spinoza:
"akcje prowadzące do pewnego celu, głównie o odzewie społecznym, w celu zaszczepienia pewnych reakcji i świadomości".


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#11 2008-12-18 20:19:15

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Fundacja Verbamed

Szanowne Panie "mamba" oraz "Redakcja" ::::
Ale ja nadal naprawdę nie wyobrażam sobie co ma robić "fundacja" zwłaszcza ,że (jak napisałem już) słowo to oznacza w lekarskim działaniu ::: ""przychodnię lekarską przyszpitalną, działającą odpłatnie na sprzęcie szpitala i stąd--zasilającą szpital pewnymi funduszami z zysków""".
Natomiast to co napisała Redakcja, to zapowiedź działalności " uświadamiająco--propagandowej" wśród działających już lekarzy (w przychodniach, spółdzielniach itp.).A więc, jakby "pouczanie" lekarzy jak leczyć pęcherz żeby było skuteczniej i humanitarniej.
Jesłi tak---to pomysł jest błędny !!!!!!! Bo ::
1--Oni nie muszą słuchać.
2--Oni doskonale wiedzą jak i co leczyć, ale nie robią tego z tysiąca powodów LOGICZNYCH, BYTOWYCH, FINANSOWYCH.
Czy naprawdę sądzicie że oni nie wiedzą ?????
3--Zmuszanie ich do tej przemiany ma być jakie?? Że fundacja ich rozreklamuje ? Pochwali publicznie ? A to, że fundacja da forse na badania konieczne ......to ich nie obchodzi wcale !!!!(bo to nie do ich kieszeni).
Jak ich zmusicie do kierowania na to a nie inne badanie bo WY to uznajecie za wskazane w fundacyjnej procedurze???

Takie mam wątpliwosci, i nie jest to sianie wątpliwości nie na temat.
Sens miałoby założenie własnej przychodni urologicznej z pensjami dla lekarzy bardzo atrakcyjnymi, i z kierownictwem wywalającym z pracy gdy lekarz nie posłucha procedury "fundacyjnej".

W poprzednich postach starałem się wykazać, że polepszenie sytuacji można osiągnąć tylko rygorem a nie proszeniem o dobre sprawowanie pana doktora , plus ulotki, reklamy i inne takie.

Offline

 

#12 2008-12-18 20:35:55

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

pulkos - nadal piszesz o czyms zupelnie innym niz redakcja

Offline

 

#13 2008-12-18 20:42:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

A, przychodnia to w znacznie odleglejszych planach smile. Taka z poradnią leczenia bólu.

Zmusić - nie. Ale zadziała prawo rynku - lekarz z procedurami, zainteresowany, uświadomiony będzie lepiej leczył, tj. mniej chaotycznie, i będzie bardziej polecany przez klientów. A lekarze wcale nie wiedzą - ja bardzo często spotykam się z sytuacją, że na temat IC mam większą wiedzę niż wielu lekarzy, bo oni z tym się nie stykali. Poza tym może udałoby się zorganizować szkolenia punktowane.
Procedury oparte są na uznanych międzynarodowo wytycznych medycznych. Np. Polska PODPISAŁA WYTYCZNE ZOBOWIĄZUJE POLSKICH LEKARZY do stosowania ściśle określonych procedur leczenia bólu w konkretnych chorobach urologicznych. I jest wyszczególnione, jakie leczenie p/bólowe w jakich chorobach i w jakiej procedurze stosować. Ilu znasz urologów, którzy to robią? Ilu urologów po jałowych posiewach kieruje na chlamydie, ureaplazmy, mykoplazmy, ilu na cystoskopię czy urodynamikę? Albo mówią, że nic się nie da, albo w kółko powtarzają posiewy...

Ja mam przykład mojej przychodni ginekologicznej. Od początku wprowadzono najwyższe standardy (na początku jeszcze było na NFZ) i dziś przychodnia ma ponad 50 tys. pacjentek, mimo że obecne ceny nie są najniższe. To może zadziałać, tylko trzeba uświadomić pacjentów, że problem nie leży "w ich głowie", a lekarzy - że leczenie nie kończy się na stwierdzeniu "tu się nic nie da zrobić, trzeba nauczyć się z tym żyć" po zrobieniu posiewu bakteryjnego i USG.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#14 2009-02-04 23:29:24

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

Czy to 10% z zamowienia ksiazek na poczet fundacji jest nadal aktualne ?

Offline

 

#15 2009-02-04 23:56:41

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Aktualne, aczkolwiek nie gwarantuję, kiedy powstanie fundacja. Mój stan zdrowia bardzo się pogorszył i sama nie dam rady.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#16 2009-02-05 19:18:15

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

Zamowilam smile Mam nadzieje, ze fundacja powstanie, bo uwazam ze to bardzo dobry pomysl.

Offline

 

#17 2009-02-05 21:06:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

No to potwierdź jeszcze zamówienie, bo ja nic nie dostałam smile.

Aha, doczytałaś o prezentach i losowaniu nagród smile?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#18 2009-02-05 22:02:47

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

Potwierdzilam smile Nie czytalam jeszcze o prezentach i nagrodach, ale zerkne.

Offline

 

#19 2009-02-10 09:25:46

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Przepraszam za czas wysyłki, ale dostałam zaćmienia i przeczytałam w zamówieniu opcję przelewem, więc czekałam smile. Wprawdzie mieszczę się w regulaminowym czasie, ale mogłam wysłać już w piątek.

Natomiast złożyłaś zamówienie nie z linku polecającego, więc musiałam trochę nakombinować z możliwością dopisania prowizji na Verbamed smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#20 2009-02-10 16:15:52

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

Mialam jakos zapisane to w ulubionych i stamtad wchodzilam. Moze cos pomieszalam wink

Offline

 

#21 2009-02-10 17:17:20

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Nie ma sprawy, tylko nie mając zamówienia z linku referencyjnego, nie wiem, komu przypisać prowizję. Dobrze, że Ciebie skojarzyłam i udało mi się to zrobić ręcznie smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#22 2009-02-15 15:19:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Informację o nagrodzie - mam nadzieję, dostałaś smile. Musiałam tak oficjalnie, bo to dwie firmy organizowały, poza tym to poważna rzecz smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#23 2009-02-15 23:41:42

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Fundacja Verbamed

nie bylo mnie przez weekend w domu, ale teraz odczytalam e-maila smile nie bardzo rozumiem o co tam chodzi, ale jutro na spokojnie przeczytam to jeszcze raz (dzis niestety jestem jeszcze "wczorajsza") smile

Offline

 

#24 2009-02-16 14:20:17

machok
Użytkownik
Skąd: Marki
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 114

Re: Fundacja Verbamed

Czy jest mozliwość wsparcia finansowo projektu fund nie kupując książek?

Offline

 

#25 2009-02-16 15:26:42

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Fundacja Verbamed

Mamba: chodzi o nagrodę smile.

Machok: sęk w tym, że fundacja jest w trakcie zbierania kapitału założycielskiego, żeby mogła być zarejestrowana, a dopóki jej formalnie nie ma - zakup w opcji przekazania prowizji a konto konta smile jest jedyną prawnie możliwą formą.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson