Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#276 2011-02-21 16:58:58

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Naturalnym prawem człowieka jest obroną przed złodziejami i innymi napadającymi go bandytami. Skoro ukradziono na moje leczenie ponoć pieniądze i jeszcze tego leczenia nie zapewniają oznacza to na pewno że zostałem napadnięty i jako ofiara przęstępstwa powinienem się bronić.

Offline

 

#277 2011-02-21 19:13:56

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Rezerwowy problem

Zróbmy tak:
oto znalazłem namiary na te spółdzielnię z Borówką :-)))
PodajÄ™ namiar.
Warszawa
ul. Plac Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
NAZWA: Gromada Medica Sp.oo.
www.medica.gromada.pl/

telefony:22----582-94-55 lub 22---582-94-18 oraz sekretariat==22--582-94-42
Oprócz Borówki (straaaasznie długa kolejka a potem kto wcześniej zadzwoni) przyjmują tam jego asystenci:
Dobruch,Nyk,Modzelewska, i jeszcze jakiś na Grotthh(*) -niewyraźnie pisałem.
Zadzwoń i zamów se wizyte u takiego asystenta.
Ale jak mówię-----to jesyt w zasadzie kwalifikacja do jakichś operacji--ja tak to widzę, może sie mylę ale raczej lekkie przypadki nie są im potrzebne.
===============================
Redakcjo----strzelanie  i bomby to dobre rozwiazanie, popatrzcie na Arabów --jakie to skuteczne. To tylko ta nasza polska osmÄ™tnica +zdupiaÅ‚osć spoÅ‚eczna nie pozwala  nam wyrzynać winowajców. I bardzo źle. Gdyby rzÄ…dziÅ‚a szlachta (inna rasa) to by już ta Polska daawno fruwaÅ‚a w powietrzu i może by coÅ› z tego byÅ‚o. A tak----dziÅ› zamknÄ™li fabrykÄ™ FSO.
I co--nadal nic ?

Offline

 

#278 2011-02-21 19:44:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

A co, fabryka była hiperrentowna? Ktoś zrobił przekręt, żeby przejąć taki budujący gospodarkę zakład? Ucieka nam z tego FSO ze dwa tysiące superspecjalistów?

No to o co chodzi? Marnie pracowali, marnie produkowali, marnie generowali zyski, to i marnie skończyli.

Dlaczego uważasz, że pracownikom z FSO to się należą miejsca pracy?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#279 2011-02-21 21:29:16

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Pulkos jest trochę zatruty socjalizmem że niby politycy z podatków powinni firmy ratować ale to nic jak ta upadnie to powstanie coś nowego. Jak ktoś marnie generował zyski to cóż to stracił. Broń powinna służyć tylko do samoobrony a nie do zarządzania gospodarką. A przeciwko kradzieży na rzecz NFZ powinno wybuchnąć powstanie. Są jeszcze inne rzeczy ale tu dużo mówić.
No to dałeś nr do domu chłopa, myśle że byłby lepszy nr do dr Dobruch. Po prostu on by mi przedstawił wszystkie możliwe opcje jakie mam. Bo w domu chłopa jest drogo może faktycznie nie chce płacić i wybiorę inną opcje. Ponieważ nie mogę za e-mailować do Borówki bo problem z ich stroną jest. Podali zły adres mailowy.

Offline

 

#280 2011-02-22 12:23:34

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Rezerwowy problem

Kolego-----kuźwa muć-------do lekarzy sie nie majluje .
Zrozum to wreszcie !
======================================
Fabryki o znaczeniu strategicznym muszą działać bez wzgledu na rentowność. Fabryka pojazdów do tej kat. należy.
Druga sprawa: jest idiotyzmem twierdzenie że one nie generowaÅ‚y zysków ; jak to niby ? W sytuacji gdy pensje sÄ… tu 4 razy mniejsze niż na zachodzie ? PamiÄ™tacie wypowiedź szefa Fiata  na ten temat ? W Polsce sÄ… kokosy dla fabrykantów aut.
Tu idzie o likwidację kraju i narodu. W fałszywy sposób wykazuje sie nierentowność wszystkiego. Wy Redakcjo coś mi podejrzanie wyglądacie politycznie ! Ja was chyba muszę obejrzeć pod kątem antropologicznym ! Wy mnie rasowo podpadacie !
Wy sie kwalifikujecie do przebadania dogłębnego , wręcz manualnego, na wielkość uszu i kształt czaszki. Jak będę we Wrocławiu to uskutecznimy tę sprawę, przechodząc być może do kolejnych etapów badań.

Offline

 

#281 2011-02-22 13:00:01

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

A jakie ma to znaczenie strategiczne nikt nie chce kupić auta to nie chce? Fabryka widać sama sobie winna, ta upadnie powstanie inna lub ktoś ją wykupi.

Offline

 

#282 2011-02-22 21:16:05

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

Dokładnie tak. Znajoma z innego forum założyła firmę szyjącą odzież, a druga - bieliznę dla kobiet, uwzględniające wszystkie kobiecy wymiary. Że to ma być dobre i w biuście, i pod, i podtrzymywać, i być dopasowane w talii, w biodrach, maskować niedoskonałości, eksponować zalety, a jeszcze ładne i jakościowo dobre. I co? Kobiety biły się jak o talon na malucha, listy kolejkowe były, a towar znikał spod lady.
I nikt nie dał paniom ani złotówki!
Można? Można. Mieliśmy plany projektów własnych samochodów. Mamy zdolnych studentów, którzy są w stanie zaprojektować samochód na powietrze. Czemu nikt po to nie sięga?
Aaaa... no, tak... parę łapówek, parę lobbystów i paru prezesów nie miałoby ciepłych posadek, bo budowanie od podstaw oznacza, że kasa przychodzi po jakimś czasie, a na początku jest zwyczajny zap..ol. No to lepiej kasę wyciągnąć, bo nam się należy!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#283 2011-02-23 10:22:54

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Rezerwowy problem

strategiczna rola takich fabryk polega na tym ,że przestawiają sie na produkcję wojskową w 24 godziny. I po to są !!!!
To wasze myśłenie jest przerażające ! W sprawie PGRów było podobnie: nieopłacalne !!! A w USA do produkcji przenicy dopłaca sie ogromne pieniądze ! (też nieopłacalne ale jest --ciekawe !!). Wy zacznijcie myśłeć bo rozbiory blisko !
Fabryki broni też można uznać za nieopłacalne. Stocznie też. Produkcje świniny--jak wyżej . I można to udowodnić !
A cel jest jeden::likwidacja państwa !
Oplacalny jest  tylko sklepik starego żyda w Drohobyczu.
Państwo jako takie ma prawo być nieopłacalne tak jak szpitale, wojsko (same straty) produkcja lodołamaczy itp. Nie mówiąc o szkole dla maluchów !

Offline

 

#284 2012-03-08 00:36:24

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Więc co się od tego momentu wydarzyło.
Byłem u profesora Borówki i on zalecił mi tomografię jamy brzusznej i endokrynologa bo ... mam za ginekomastię, że niby większe piersi ale endokrynolog powiedział że to raczej tylko tkanka tłuszczowa ponieważ duże ważę właściwie jak na posturę swoją. Endokrynolog zalecił mi badania ale ja nie chciałem za nie płacić bo temat wątpliwy więc ustaliłem w NFZ termin u endokrynologa.
Co do tomografii jamy brzusznej:

Badanie KT jamy brzusznej i miednicy wielofazowe, przeglądowe i po dożylnym podaniu kontrastu (125 ml Ultravist 350) w fazach tętniczo, żylno-wrotnej i opóźnionej.

Na granicy prawego płata wątroby widoczny obszar o gęstości płynowej o wym. 3,0x1,1cm zawierający na obwodzie od strony wątroby zwapnienia. Zmiana nie ulega wzmocneniu kontrastowemu. Obraz przemawia za zmianą łagodną- wskazane badanie kontrolne.
Poza tym wÄ…troba jednorodna.
Drogi żółciowe nieposzerzone.
Ściana pęcherzyka żółciowego niepogrubiała.
Trzustka bez uchwytnych KT zmian.
Kształt, wielkość, położenie nerek, prawidłowe.
Wydzielanie i wydalanie moczy cieniującego nieupośledzone.
Nadnercza, śledziona bez uchwytnych zmian ogniskowych. Śledziona o wym. 13,0x4,7 cm.
Węzły chłonne, okołoaortalne i okołokawalne niepowiększone.
Aorta brzuszna nieposzerzona.
Gruczoł krokowy o wym. 4,22x3,62x4,29. Pęcherz moczowy bez uchwytnych zmian. Poza tym struktury anatomiczne miednicy nie wykazują uchwytnych zmian.

Byłem z tym u specjalisty od chorób wątroby i trzustki ten zalecił rezonans jamy brzusznej 15 maja.
Przed konsultacją zrobiłem
jonogram: Na+ 138,6 i K+ 4,65 - w normie
TSH: 1,160 - w normie
Cholesterol: 164,6 - w normie
Glukoza 87,15 - w normie

Byłem też u neurologa który zlecił zrobienie rezonansu magnetycznego kręgosłupa na poziomie odcinka lędźwiowego bez kontrastu.
W badaniu MR odcinka lędźwiowego-krzyżowego kręgosłupa widoczne są wielopoziomowe płaskie wypukliny krążów międzykręgowych L1/L2, L2/L3 i L3/L4. Modelują one przednią powierzchnię worka oponowego.
Stenozy kanału kręgowego nie stwierdza się.Wymiar strzałkowy kanału kręgowego na w/w poziomach wynosi odpowiednio 20 mm, 19 mm, 17,5 mm. Cechy dehydratacji krążków międzykręgowych L2/L3 i L3/L4. Brzeżna osteofitoza na krawędziach trzonów.
Sygnały stożka rdzeniowego w normie.
Rozpoznania; G99
Po tym badaniu neurolog stwierdził że nie wymagam pomocy neurologicznej.

Byłem wczoraj u endokrynologa z NFZ ta powiedziała że przyczyną moich dolegliwości jest kamica nerkowa, kamyczki nerkowe uszkadzając pęcherz powodując częstomocz. To że częstomocz nasila się przy większej masie kałowej w jelitach jest winą dysfunkcji zwieracza (post 114#). Kamicę nerkową się nie da wyleczyć więc moje dolegliwości też.
Powiedziała bym 14 marca przyszedł że wypisze mi kartę pacjenta bo chciała bym nie płacił na lekarzy i badania. Jeszcze po badanie PRL które ma wykluczyć ostatecznie ginekomastię.
Mam pytanie ile kosztuje sztuczny pÄ™cherz? Czy na moje problemy tego mi trzeba http://www.niezwykla-kraina.pl/forum/viewtopic.php?t=890  ?
Po wykonaniu rezonansu magnetycznego jamy brzusznej będę planował odwiedzić prof. Borówkę , mówił że mi chce zrobić cystoskopię po operacji i ogólnie czy tam wszystko dobrze.

Offline

 

#285 2012-03-08 17:53:15

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Rezerwowy problem

Sztuczny pęcherz ?
TY Rezerwowy pobijasz wszelkie rekordy absurdu !!!!!!!!!
-------------------------------------------------
Pytanie podstawowe :  Czy prof. Borówka wie że ty miaÅ‚eÅ› glistÄ™ ludzkÄ… ?????????
BO jeśłi nie wie to powiedz to,, i to ma być info na pierwszym miejscu !!!!!!! Albo mu przypomnij ponownie o tym.
DLATEGO---dlatego że ta cysta w okolicach watroby kojarzy mi się z dawnymi czasy gdy zajmowałem się pasożytami odzwierzęcymi !!!!!!!!
BYć może oprócz glisty jest coś jeszcze i sie otorbiło.
Twoje dolegliwości są natury trawiennej plus pęcherzowej.
Wątroba to gruczoł w 100% wpływający na trawienie.
Podsuń to Borówce.
Sprawy endokrynologiczne nic pewnie nie dadzą, ale skoro będą za darmo---to robić.
Taaaak----ta cysta koło wątroby (ze zwapnieniami !!!!!!!) to pewnie będzie to o co biega.
Ale kuźwa--co to jest ??????? Czy aby jednak nie jest to jakiś pasożyt=====a może to jakaś forma przetrwalna glisty ?
Dobry parazytolog by sie przydaÅ‚---ja nie wiem czy Borówka pójdzie tym Å›ladem--jeÅ›li nie --to musisz sam  po linii gastrologiczno-parazytologicznej.

Offline

 

#286 2012-03-08 18:42:31

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Wyjaśnij dlaczego uważasz sztuczny pęcherz za absurd bo nie rozumiem. A właściwie przydałaby mi się też wiedza odnośnie tego.
Prof Borówkę wie że miałem glistę ludzką, widział. Byłem u niego tylko raz, mogę o tym napomknąć. Jak będę u specjalisty od chorób wątroby a to pewnie po rezonansie jamy brzusznej to mu też wspomnę o gliście ludzkiej.

Offline

 

#287 2012-03-08 20:29:04

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Rezerwowy problem

Bo twój przypadek absolutnie nie kwalifikuje się do wymiany pęcherza.
Daj spokój z tym problemem------i tak żaden lekarz nie przeprowadzi ci takiego zabiegu po zapoznaniu sie z twoimi objawami.
Oni mogą o tym mówić---ale do realizacji jest daleko.

Offline

 

#288 2012-03-08 20:42:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

Rezerwowy, G.99:

"G99Inne zaburzenia układu nerwowego w chorobach sklasyfikowanych gdzie indziej(4)

   G99.0*Neuropatia wegetatywna w chorobach ukÅ‚adu wewnÄ…trzwydzielniczego i metabolicznych

   G99.1*Inne zaburzenia ukÅ‚adu wegetatywnego w innych chorobach sklasyfikowanych gdzie indziej

   G99.2*Mielopatia w chorobach sklasyfikowanych gdzie indziej

   G99.8*Inne okreÅ›lone zaburzenia ukÅ‚adu nerwowego w chorobach sklasyfikowanych gdzie indziej"
(za: icd10.pl)

Bo ja wiem, czy neurolog nie ma tu nic do dorzucenia? Musiałabym mojego zapytać...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#289 2012-03-08 20:49:46

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Redakcja jeśli masz rację, no to chyba mamy tu jakiś kiepski żart. Neurolog patrzyła na te badanie. A kiedy idziesz do neurologa zadać pytanie, bo teraz muszę kombinować, czy zapłacić ,czy iść jeszcze raz do kogo innego. Może uda mi się wyrwać jakiegoś neurologa aby zadać krótkie pytanie.

Offline

 

#290 2012-03-08 20:58:39

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Ja 14 marca zapytam endokrynologa bo i tak muszę do niej iść odebrać badanie PRL.

Offline

 

#291 2012-03-08 21:19:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

Dopiero byłam, ale będę mu coś podrzucać w przyszłym tygodniu, to spróbuję zapytać.

Przy czym ja nie mówię na 100%, że ma. Tylko że np. mój endokrynolog ewidentnie nawet (zwłaszcza?) przy neuropatiach typu cukrzycowa, i tak każe być pod opieką neurologia i PLB. A Ty masz jeszcze jakieś zmiany w RM. Dla "normalnego" człowieka może i nieistotne, ale jak się ma powikłania innego typu, to nawet to nieistotne może być istotne. Tak że bez paniki, ale ja bym neurologa nie skreślała na razie z listy interesujących Cię lekarzy. Ciekawa za to jestem tej zmiany okołowątrobowej.

A jak u Ciebie zaburzenia metaboliczne - wiesz, celiakia, HIT, Crohn, nietolerancje laktozy itd.?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#292 2012-03-08 21:43:01

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

nic mi o tych zaburzeniach metabolicznych, nie wiadomo.

Offline

 

#293 2012-03-08 22:08:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rezerwowy problem

A to dziwne. Przy tylu latach problemów z jelitami nikt Ci tego nie badał? Podpytaj endokrynologa, chociaż pewnie odeśle Cię do gastrologa albo alergologa sad.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#294 2012-03-08 22:36:58

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Generalnie nie mam problemu z jelitami tylko parcie na pęcherz się nasila, przy większej masie kałowej w jelitach.
Post #137 tam miałem badanie na rózne alergeny pokarmowe, wykazało że nie jestem na tamto uczulony.

Offline

 

#295 2012-03-10 11:41:42

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Mam pytanie czy wszczepienie sztucznego pęcherza, wywoła impotencję?

Offline

 

#296 2012-03-17 23:38:59

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1304 w radiu Kontestacja pojawiła się audycja jaką dietę można stosować przeciwko kamicy nerkowej ale ja nie jestem dobry jeśli chodzi o przyrządzenie sobie jedzenie więc nie wiem jak się do tego zastosować.

Offline

 

#297 2012-06-23 11:55:17

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Byłem u endokrynologa ale zachowała się jakby mnie zapomniała i wyszło tak że nie zapytałem odnośnie G99 i innych rzeczy.
Prolaktyna miałem 5,9 ng/ml. Norma od 2,5-17. Więc stwierdziła że nie mam ginekomastii i od początku twierdziła że to kiepskie stwierdzenie.
Zaburzenia metaboliczne powinienem to badać, iść do lekarza, tak tylko pytam czy jesteś pewna Redakcjo.
Dzwoniłem do dr. Wantuloka powiedział że kamica nerkowa nie jest powodem moich problemów z pęcherzem.
W radiu kontestacja są 3 audycje o pasożytach wysłucham je w wolnym czasie.
Wynik rezonansu magnetycznego jamy brzusznej.
Tomografia rezonansu magnetycznego jamy brzusznej ze szczególnym uwzglednieniem wątroby wykonana sekwencjami FSE i GE w obrazach T1 i T2-zależnych, w fazie i przeciwfazie, z saturacja tkanki tłuszczowej oraz po podaniu srodka kontrastowego w fazie tętniczej, zylnej i opóźnionej.

Pomiędzy sedmentem VI wątroby a kopułą przepony widoczna zmiana płynowa o wysokim sygnale w obrazach T2-zależnych, niskim w T1-zależnych i obrazach DWI, która nie ulega wzmocnieniu kontrastowemy o wymiaracg 26x10 mm. Na obwodzie opisywanej struktury widoczna jest cienka torebka. Opisywane w badaniu TK zwapnienia na peryferiach ogniska płynowego trudne do identyfikacji w badaniu MR.
Obraz MR przemawia za zmianą łagodną - może odpowiadać starej zmianie pourazowej.

Innych zmian patologicznych w badanym obszarze nie stwierdza siÄ™.

27 marca będę u specjalisty od chorób wątroby i trzustki.

Offline

 

#298 2012-06-23 11:58:23

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

A mam plan który ma wątpliwe powodzenie. Spróbuje diety Gersona podobno nieźle wzmacnia systemy obronne organizmu. Stosuje się je do zatrzymania rozwoju raka, i jest dobry na wiele innych chorób, nie pamiętam jakie.

Offline

 

#299 2013-01-20 11:17:10

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Do diety Gersona zabrakÅ‚o mi pieniÄ™dzy, plan nie wypaliÅ‚. RobiÅ‚em z kawy by zmniejszyć swoje objawy. SkorzystaÅ‚em z konsultacji u dr Kulisza z San Antonio (Texas) (http://kulisz.com). TwierdziÅ‚ że mam pewnie duży masy kaÅ‚owej i trzeba to wyrzucić. Najpierw doradziÅ‚ dodawać czarny pieprz do każdego posiÅ‚ku oraz do obiadu oliwÄ™ z oliwek, cztery Å‚yżki czerwonych buraków i też czarny pieprz przez 5 dni lub wiÄ™cej. Po za tym poprosiÅ‚em o zioÅ‚a uspokajajÄ…ce, powiedziaÅ‚ bym braÅ‚ dziurawiec, miÅ‚orzÄ…b japoÅ„ski, magnez w kwasku cytrynowym , dostÄ™pne w aptece. PomogÅ‚o. Po tym jak siÄ™ nie udaÅ‚o z dietÄ…, powiedziaÅ‚ że dobra byÅ‚aby hydrokolonoterapia czyli pÅ‚ukanie jelita. MiÄ™dzyczasie gdy zbieraÅ‚em pieniÄ…dze na hydrokolonoterapiÄ™ i miaÅ‚em jÄ… zrobić 3 razy, usÅ‚yszaÅ‚em o gÅ‚odówce leczniczej  i postanowiÅ‚em że zrobiÄ™ tylko jednÄ… hydrokolonoterapiÄ™ a dalej gÅ‚odówkÄ™ leczniczÄ… http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1811 http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1826 . GÅ‚odówka lecznicza też usuwa kamienie kaÅ‚owe. NaprawdÄ™ miaÅ‚em dużo kamieni kaÅ‚owych aż brzuch mnie bolaÅ‚ podczas zabiegu i mówili że dużo tego. Czyli w przeddzieÅ„ gÅ‚odówki zrobiÅ‚em hydrokolonoterapiÄ™, lekarz tam powiedziaÅ‚ bym parÄ™ dni po zabiegu braÅ‚ leki na wspomaganie flory bakteryjnej jelita, odmówiÅ‚em gdyż gÅ‚odówka lecznicza też to robi. Przed zabiegiem byÅ‚a wizyta a tamtejszy lekarz jest irydologiem i twierdzi że mam stan zapalny pÄ™cherza. PowiedziaÅ‚ że to już od dawna chociaż nie powiedziaÅ‚ mu jak dÅ‚ugo mam objawy. Nie wiem jednak czy mogÄ™ w diagnozie wierzyć irydologom. Jednakże moje problemy byÅ‚y że problemy z pÄ™cherzem nasilaÅ‚y siÄ™ przy zalegajÄ…cym kale, teraz pewnie zostaÅ‚ tylko pÄ™cherz.
Przed głodówką miałem plan przygotowania.
Najpierw 7 dni przygotowawczych.
Okres przygotowawczy składa się na:
a)jedzenie wegetariańskie
b) pójście 2 razy do sauny ( usuwa toksyny w środowiskach płynnych organizmu)
c) terapia sokami (mam jedną z najlepszych wyciskarek do soków Champion 2000) (utrwala usuwania toksyn, przepłukuje tkankę łączną i uzdrawia nerki)
d) oczyszczanie wÄ…troby

póżniej 20 dni głodówki, później 30 dni okres regeneracyjny (specjalne odżywianie) ,22-25 dni głodówki, okres regeneracyjny 1,5-2 miesięcy, 10-20 dni głodówki.
Cały okres głodówki będzie wspierany zapperem - elektroniczne urządzenie zabijające mikroorganizmy prądem.
Wyszło tak że jadłem wegetariańsko i byłem 2 razy w saunie ale terapia sokami była tylko jeden dzień a oczyszczanie wątroby nie było. Ten plan z ilości dni głodówki już troszeczkę uległ zmianie teraz zrobię 21 dni głodówki może zostać przedłużone aż do wyleczenia pęcherza. Zapper http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1564 jeszcze nie doszedł i podejrzewam że sprzedawcy z allegro chcą mnie oszukać, powiedziałem że pójde na policję a oni odparli że może być opóźnienie więc na razie odpuściłem.
Obecnie jestem na 11-stym dniu głodówki.
Tak sobie myślę że może wszyscy najpierw powinni korzystać z lekarzy medycyny naturalnej a później iść do lekarzy państwowych, może dzięki temu wielu osób już by tu nie było.

Offline

 

#300 2013-01-25 19:43:25

Rezerwowy
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 223

Re: Rezerwowy problem

Dowiedziałem się od zaufanej osoby że irydologom można wierzyć ich diagnozom choć oczywiście są stopnie znajomości w diagnostyce irydologicznej. Redakcjo tu dużo osób nie wie ,,co mi jest" warto byłoby zbadać ten temat.
Po głodówce następuje okres odbudowy i trzeba się odżywiać wegetariańsko, planuje mieć w diecie duże uwzględnienie dla żurawiny.
Obecnie jest 16-sty dzień głodówki, czuję się względnie dobrze, szybko się męcze. Objawy częstego moczu nie ustąpiły jeszcze. Zmieniłem plan na 21 dni ale jeśli 21-go dnia objawy jeszcze nie ustąpią mogą wydłużyć głodówki do ustąpienia objawów ale maksymalnie do 35 dnia. Przy przedłużeniu głodówki skonsultuję z lekarzem który zna się na głodówce.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson