Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-07-11 00:15:49

thegathering86
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 2

Od roku silny ból przy oddawaniu moczu!!!! pomocy

Od roku mam przykre dolegliwości.Za kazdym razem jak oddaje mocz czuje silne pieczenie.Byłam w szpitalu gdzie przeprowadzili liczne badania w tym urografie,usg i cystoskopie,posiew moczu, badanie krwii. W cystoskopi wyszło że mam stan zapalny w trójkącie pęcherza moczowego oraz w tylnym odcinku cewki moczowej.Pojemnośc pęcherza prawidłowa.Ściany bez zmian ogniskowych. Posiew moczu wyszedl jałowy. Lekarz przepisal mi Dicloberl retard. Czy to wystarczy? poczytalam o śródmiąższowym zapaleniem pęcherza i boje sie ze wlasnie jestem na to chora. lekarz postawil diagnoze Urethritis Cystitis chronica LUTS. Powiedzila ze jest nietypowe bo przebiega bez zakazenia bakteriami. Boje sie ze lekarz nie ma racji i ze bede nadal z ta dolegliwoscia żyć. Ból jest mocny. Muszę jeszcze dodać ze nie robili mi biopsji.Prosze o radę.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson