Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-07-17 19:43:27

dasia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 453

wymaz z cewki czy tak powinno byc -pomocy!!

Witam

Dzis miałam wymaz z cewki moczowej i juz przy tym badaniu zobaczyłam krew na patyku.Po przyjeżdzie do domu miałam krople krwi z cewki i cały czas mam straszne bole po oddaniu moczu.Czy to możliwe że mi coś uszkodzono? czy to normalne.Rok temu tez miałam wymaz z cewki ale nic mi nie było a tera czułam jak mi kobieta pobierała.Jestem załamana tym bólem.Błagam o pomoc bol jest nie do zniesienia.

Offline

 

#2 2009-07-17 21:24:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: wymaz z cewki czy tak powinno byc -pomocy!!

Tak może być, zwłaszcza gdy wymaz pobrany jest niedelikatnie. Podrażnienie cewki, mikrouszkodzenia śluzówki. Postaraj się nie jeść i nie pić 2-3 dni drażniących rzeczy (zobacz dział Dieta), weź coś przeciwbólowego.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2009-07-18 08:14:33

dasia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 453

Re: wymaz z cewki czy tak powinno byc -pomocy!!

Dziekuje za odpowiedź.Mma jeszcze pytanie czy takie uszkodzenie śluzówki może po jakimś czasie wplywac na to ze bedzie mi sie robił w tym miejscu jakis stan zapalny i zwiazku z tym bede odczuwac dyskomfort?

Offline

 

#4 2009-07-18 14:46:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: wymaz z cewki czy tak powinno byc -pomocy!!

Gdyby to uszkodzenie nie goiło się z powodu np. stałego podrażnienia, to tak.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2009-07-18 15:04:14

dasia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 453

Re: wymaz z cewki czy tak powinno byc -pomocy!!

Dziekuje.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson