Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#351 2010-07-18 12:43:25

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

dziekuje Ci za odp
ponieważ nie mógł nadal sikac, pojechałam na pogotowie.p.doktor ściągnęła mu na chama napletek-stulejka! wsadzic go do wody i moczyc a w pon zrobic bad.moczu, bo jak to zapalenie to trzeba antybiotyk.
do rana dalej nie wysikał sie, a prze nią nawet do łazienki nie chciał wejśc.pojechałam do szpitala-nie stulejka a przyklejony napletek i stan zapalny-dostał maśc z antyb.i furagin.uff, mam nadzije, ze przejdzie


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#352 2010-07-23 09:11:11

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Amidala

u mnie pogorszenie takie konkretne zaczęło siÄ™ w maju, kiedy to odstawiÅ‚am omnic i vesicare, potem musiaÅ‚am wrócic i to do wiÄ™kszych dawek a i tak byÅ‚o gorzej, ciÄ…gle chciaÅ‚o mi sie siku, i tak mam teraz, wstajÄ™ w nocy 1-2x, rano od razu siku i za godz.juz musze  znowu siku i moczu jest dużo, przy czym wypije wczesniej szklanke pÅ‚ynu-to mnie dziwi.te "pusteP parcia zaraz po wysikaniu tez mam.
wtedy pomógł mi amoksiklav, bardzo, super sie czułam, ale po zakonczeniu kuracji wszystko wróciło.
potem byla historia z kolejnym urologiem, kolejny antyb.z antybiogramu, ale szczerze mówiąc żadnej róznicy nie odczułam, do tej pory biorę furagin na noc, ale tez chyba zrezygnuję, bo nic to nie daje.
często sikam, biore juz po całym vesicarze i lek na uspokojenie. do tego okropne problemy z jelitami, ciągłe wzdęcia i bóle brzucha sad leki biorę, ale nie bardzo pomagają.
ostatnio doszło cos jakby własnie kamien w pecherzu, tak mi cięzko w dole brzucha, jak chodze szczególnie to czuję, nie wiem, czy to moze przez owulację??? nigdy tak wczesniej nie miałam.

na przedostatniej wizycie u mojego urologa wyszło w usg cos jakby guzek,( znow podejrzenie endo) ale pęcherz był prawie pusty, więc w tym tyg.kolejne usg z pełnym pęcherzem, ale juz nic nie było, natomiast lekarz mi powiedział, ze jestem zagazowana i ze jelito( wzdęte) sie wcina w pęcherz. jezu juz wariuję normalnie!!!
czy to jelito tak by mi podrażniało pęcherz?
gastrologa odwiedze dopiero w nastepnych tyg.
a teraz okropnie sie boje, bo w niedzielę jadę nad morze i nie wiem, jak ja przetrwam tydzien w takim stanie.juz nie wiem, co zażywać, jak sobie pomóc sad
newry mam okropne, wszystko mnie wyprowadza z równowagi przez ten pęcherz.
czy zwiekszyc dawkę furaginu, czy w ogole odstawić? czy to bakterie, czy to jelito??? normalnie juz nie wiem nic sad(


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#353 2010-07-24 14:47:31

Joanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 362

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Rozumiem Cie, ze z przerażeniem myślisz o takim tygodniowym wyjeździe. Ja ostatnio wyslalam rodzinkę nad morze a sama zostałam w domu. Przestałam brac lekarstwa na jelita, tak jak lekarz mi kazal, po 2 miesiącach brania. Teraz mam zobaczyć, jak jest. Jeżeli dalej będzie zle, to od początku mam zaczac brac te lekarstwa przez 6 miesięcy. Jezeli i to nic nie da, to wtedy kuracja na dwa lata. Na razie stwierdzam, ze jest troche lepiej, ale jednak musze bardzo uwazac, co jem. Jak tylko mam wiecej problemow ze wzdeciami, to oczywiscie jeszcze czesciej latam siusiac.

Offline

 

#354 2010-07-24 15:24:11

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

no własnie, ja to samo,
nie wiem juz jak to jest z tymi lekami, jeden lekarz mówi, ze jedne do drugich nie maja, drugi, ze nie można ich brac razem i bądź tu mądra!!!
a co bierzesz na jelita?
ja pilnuje zeby sie regularnie wypróżniać, to wtedy jest w miarę ok, ale i tak po oddaniu stolca zaraz mam parcie na pęcherz.normalnie chore to jest.
ja biorę aktualnie na jelita:debretin-ale tak doraźnie, san probi-to moge Ci polecic, bez recepty, jakas bakteria, stosuje sie to przy IBS, drogie, ale wzdęcia mi likwiduje i sa okresy, ze czuję się całkiem dobrze.niby nie czuje wzdęć, a na usg ciągle mi mówią, ze są gazy, nawet na urografii mi jakas gazica jelitowa wyszła-a byłam po środku na przeczyszczenie!!!
teraz pewnie kolonoskopia nieunikniona niestety:(


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#355 2010-07-28 08:52:11

Joanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 362

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Teraz nic nie biorę, ale wcześniej brałam Motilium, a na te wzdęcia Meteoxan. Jeszcze dostałam cos lekkiego na przeczyszczenie tzn. zeby ten stolec nie byl taki twardy Transipeg, ale kiedy brałam ten ostatni, to bylo jeszcze gorzej, bo to prowokowało jeszcze większe wzdęcia, wiec przestałam brac ten lek.
U mnie tez przy wszystkich badaniach lekarze zawsze mowia, ze jest pelno gazów.  Mnie jakos nie wysylaja na kolonoskopie.

Offline

 

#356 2010-08-02 13:16:12

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

wczoraj wróciłam z wczasów. juz przed wyjazdem miałam pogorszenie pęcherza, ale musze Wam powiedzieć , ze droga w pierwszą stronę -12godzin jazdy samochodem-to bym dla mnie koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wzięłam leki na pęcherz, musiałam co godz.stanąć na siku, przy czym po Vesicarze nie mogłam sie wysikac, oddawałam po parę kropelek a potem dalej miałam uczucie pełnego na full pęcherza.koszmar!!!do tego jazda chyba potęgowała te objawy., bo na miejscu jakos delikatnie zelżyło, a właściwie jak przestał działać Ves.to troche puściło, przynajmnije sie mogłam w miarę normlanie wysikać.męczyłam sie tak pare dni a całkowicie samo mi wsztstko przeszło w dzien, kiedy dostałam okres!!!jezu, ulga niesamowita, zero pęcherza, od czwartku nie biorę żadnych leków, odpuściłam sobie Ves. i OMNIC, zobacze, jak długo to potrwa, ale narazie czuję się świetnie.
nie wiem, tylko, co o tym śadzić, czy to może jednak endo?juz nie wiem, komu mam o tym powiedziec
w czw.mam neurologa i do gastrologa musze pójśc a urolog mnie nie chce widziec az do stycznia sad((


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#357 2010-08-02 13:55:23

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Ja już któryś raz zauważyłam, że jak mam okres, to się czuję najlepiej... wybieram się do endokrynologa też, zwłaszcza że od lat mam duże problemy hormonalne

Offline

 

#358 2010-08-02 16:06:43

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Moim zdaniem niemoc wysiusiania się masz przez vesicare. Czas przed okresowy pewnie jeszcze nasilił jego niepożądane działanie.

Offline

 

#359 2010-08-02 16:31:17

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Monka u mnie zawsze podczas jazdy samochodem pęcherz mnie dobijał. Ponieważ miałam w nim za wysokie cisnienie tak to sobie tlumaczyłam -jadąc na wybojach w jednej pozycji w zasadzie pewnie wzrasta w nim ciśnienie a ja mam wieczne parcia. Z miesiączką jest tak, że parę dni przed mamy wszystko spiete a okres troche rozluźnia, stad może wpływ dobroczynny na pęcherz. Kiedys jeden z urologów mi coś takiego tłumaczyl, że spada napięcie tez z pęcherza ale wtedy wydało mi się to niedorzeczne, może coś w tym jest. Przy endo powinno być pogorszenie podczas okresu.
Też se odpuścilam vesicare i omnic bo i jeden i drugi mi nie leży. Faktycznie przy Vesicare mam braki czucia i sikanie kroplami jakby ten pęcherz chciał a nie mógł, jak walnięty obuchem, zero odruchów.

Offline

 

#360 2010-08-02 19:31:14

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

magdalena -ja jeżdżę do pracy ok.5-10minut ale w większosci po wybojach-zawsze oczywiscie pzed wyjściem sie wysikuję a po przyjechaniu juz mi sie chce siku! ale to pikus, wysikam sie raz czy dwa i spokój a tu droga tyle godzin myślałam, ze sie wykończę sad
czyli endo nie....tak sie sugerowałam, bo te pogorszenia mam tak raczej cyklicznie w środku cyklu i przed okresem.jeszcze mnie te jelita zastanawiają, bo tez czytałam, ze np.IBS często występuje z endo czy jest mylone z endo, juz nie pamiętam dokładnie.
ja nie wiem, ile wytrzymam bez leków, ale narazie poki jest ok, to nie biorÄ™. mnie zawsze urolog przestrzega przed Omnic'iem, żebym sie nie nabawiÅ‚a NTM, bo to jest mozliwe, jak sie ciÄ…gle rozluźnia pÄ™cherz i cewkÄ™.ale omnic daje lepszy strumieÅ„, jak by nie dziaÅ‚aÅ‚, to musze przyznać.a Vesicare to juz sama nie wiem,dziaÅ‚a czy nie:(  jak mam nie raz parcie niesamowite i sikam co chwilÄ™, nawet duże iloÅ›ci ,przy czym pije maÅ‚o, to zrobi tyle, ze mocz kropelkami leci a i tak ciÄ…gle musze siku robic, czyli jeszcze gorzej...


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#361 2010-08-02 21:19:17

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Monka to też i właśnie wyobraziłam se mój pecherz przy tylu godzinach jazdy sad i od razu pomyslałam - współczuję. Jak jest z podbieganiem u Ciebie albo podskakiwaniem lub wchodzeniem po schodach, tez podobnie?
Z ta endo to mi sie tak wydaje, nie chcę bys się sugerowala, pomyślałam na chłopski rozum, że najgorzej powinno byc w miesiączkę, wtedy krew miesięczna nie odpływa w dól a część się cofa i powstaja torbiele. Przy endo u mnie było tak, że bóle miałam podczas okresu tak silne, że nie wiedziałam gdzie mam pęcherz bo bolało wszystko bardzo mocno. Lecz faktycznie miałam uczucie że mi sie chce siku ale nic poza tym. Endo pęcherza nikt mi nie stwierdził.
Teraz popróbowałam z Omnikiem i niestety zwiększył mi ntm więc odstawiłam szybciej niż wzięłam. Wogle z tego co widzę to mało komu wymienione leki pomagają. Te sikanie kropelkowe jest dobijajace wiem.

Offline

 

#362 2010-08-04 22:03:53

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

dziewczyny mam pytanie takie troche z innej beczki:
mam 6dzien cyklu,okres krotki-3 dnii i teraz upławy brązowe-jak budyń czekoladowy smile i do tego dzis zaczął mi dokuczać pęcherz tzn mam parcie i częściej musze siku, pobolewa mnie podbrzusze.
i własnie sie zastanawiam, czy ten pęcherz to od upławów? czy to normlane takie cos?bo ja mam często takie upławy po okresie, ale bez innych dolegliwosci.
z góry dziekuję za odp


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#363 2010-08-15 21:23:47

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

muszę trochę ponarzekać

problemy z pęcherzem mam od czerwca 2009-takie konkretne-cały czas lekarze wmawiali mi, ze moje dolegliwosci-pęcherz nadreaktywny ma przyczyne neurlogiczną.zrobiłam rezonans mózgu, poszłam do neurologa,a pani doktor powiedziała, ze to nie przyczyna neurlogiczna, a raczej emocjonalna!!!
ręce mi opadły
w tej chwili jestem juz ze 2 tyg.bez vesicaru, natomiast biore amitryptylinÄ™ i sporadycznie omnic i czujÄ™ sie tak samo, jak przy vesicarze a nie wiem nawet, czy nie lepiej-to sie okaze jeszcze.
juz nie wiem, komu wierzyc, tyle kasy wydałam na ten vesicare a moze to w ogole nie bylo potrzebne?

mam juz dosc lekarzy, nie chce mi sie juz nigdzie chodzic ani robic zadnych badań.wiem, ze wiele osob na forum cierpi duzo bardziej i dłuzej niz ja, ale ja mam psyche słabą, moze i jakas deprecha-zobacze jak mi ten psychotrop podziała na dłuższa metę. juz nie czuję sennosci ani nic, tylko strumien moczu słaby, ale wolę to, niz latac co 15minut. i cisnienie mam b.niskie-dzis 86/56-normalnie kręcilo mi sie w głowie sad


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#364 2010-09-05 18:36:09

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

chwile nie pisałam, brałam amitryptylinę ( i nadal biorę) i czułam sie dużo lepiej, niz np.po vesicarze.właściwie nie miałam parc naglących, nie miałam tego głupiego uczucia w cewce niedosikania, w ogole dobrze sie czułam, nawet spokój z jelitami. wiem, ze to nie jest rozwiązanie, ale nawet myślałam, ze szkoda, ze wczesniej tego nie dostałam, wydawałm po 120 co mc na Vesicare a to dużó lepsze dla mnie i za 5zł.

nie było sexu-był spokój. a po stosunku ( z prezerwatywą)od razu czułam, jakbym miała wszystko w brzuchu poprzewracane, jakis ucisk, podrażnienie na zewnątrz, wzięłam na noc furagin i urosept, smarowałam sie na zewnątrz Tridermem i Feminum Active-to podrażnienie na zewnątrz minęło, natomiast znów mam parcie, ze 2 godz.max wytrzymam, wzdęcia, jakies skurcze, uczucie takiego opuchniętego pęcherza, jak stoje, to czasem taki ucisk między pochwa a odbytem.
i co to moze byc?
czy podrażnienie mechaniczne? czy mam tam cos i sie przenioslo z cewki do pochwy? czy jelita?
macie jakis pomysł?
będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
pozdrawiam wszystkich


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#365 2010-09-05 19:19:31

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Myślę, że od razu po to raczej nie kwestia przeniesienia bakterii, bo im jednak trzeba chwili, żeby się rozmnożyć, czy nie mam racji?

Offline

 

#366 2010-09-05 20:43:01

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Też jakoś mi się wydaje, że to podrażnienie mechaniczne. Bo w zasadzie z bakteriami to by była akcja później a nie od razu. Popieram Wrocławiankę.Chyba, że bakterie są i one przy podrażnionych śluzówkach (wiadomo to mikrourazy) dają bobu.
Wiecie co mi przyszło do głowy - czemu w patologiach klepią dzieci, mają wokół syf i te baby nic nie boli. A tu wszyscy zwracamy uwage na to co wolno a czego nie, na higienę, zapobieganie i guzik i tak dupa blada. Czemu tak się dzieje nie mam pojęcia. Niesprawiedliwy ten świat.

Offline

 

#367 2010-09-05 20:57:07

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

dziekuje dziewczyny.
no to w takim razie czym mam sobie pomóc? furagin?urosept?leki uspokajające? przeciwbólowe?jakis wiesiołek?czy moze srebro? mozna tym przemywać okolice intymne?


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#368 2010-09-05 21:16:40

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Ponoc można ale nie mówię tego odpowiedzialnie, gdzieś się chyba natknęłam, że można. Sprawdź w necie. Ja bym smarowała z zewnątrz. Popróbuj może globulek Cicatridina, takich nawilżaczy z kwasem hialuronowym. Może przyniosa ulgę. Jak nie poskutkuje zaatakuj ginekologa. Myślę, że tak bym postapiła. Swoja drogą mi takie akcje mijały same po stosunku, ale też smarowałam się wszystkim co miałam w domu Clotrimazolem, Linomagiem, właśnie Cicatridiną. Pomagało na podrażnienia. Też czasem miałam te uczucie ucisku między pochwą a odbytem, zawsze powodowało, nawet jak miałam zdrowy pęcherz, że ciężej mi sie sikało.

Offline

 

#369 2010-09-05 21:54:18

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

dzieki Magdaleno
mam takie globulki Albothyl, to zaraz sobie zaaplikuje, no i reszta, co tylko mam. teraz mnie cos zaczyna kłuć w prawym boku, więc nie wiem, czy to nie od kręgosłupa...


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#370 2010-09-06 10:06:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Przede wszystkim to dobry masaż i ten żel z HA jako łagodzenie smile.

Uczucie ucisku między pochwą a odbytem to napięty m. dźwigacz odbytu. Blokuje mikcję. DO rehabilitacji.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#371 2010-09-06 11:00:17

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

http://www.medonet.pl/dolegliwosci,dolegliwosci-profil,1586945,1,zespol-dzwigacza-odbytu,index.html
Tu jest troche na temat zespołu, ale to chyba wyzsza szkoła jazdy bo mowa jest o bólach, tych nigdy niemiałam, choć jakbym wzięła pod uwagę bóle endometrialne to i odbyt bolał przy siadaniu, w jajeczkowanie również, coś w tym jest. Poza tym operacje też maja wpływ. No właśnie rehabilitacja. Stąd może odczucie że po wypróznianiu się mam spokój z pęcherzem przez jakiś czas bo mięsień jest w skurczu.

Offline

 

#372 2010-09-06 18:10:17

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

a o jakÄ… rehabilitacje chodzi?

dzieki za stronkę, u mnie to uczucie jest raczej jak stoję, a nie siedzę i nie cały czas, dzis tego nie czuję, dzis tylko nadal parcie i częstsze niz dotychczas sikanie sad


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#373 2010-09-25 21:59:36

mira
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 1

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

DokÅ‚adnie wczytaÅ‚am siÄ™ w Twoje dolegliwoÅ›ci monka, które wydajÄ… siÄ™ być identyczne jak u mnie. Rozumiem wiÄ™c Twój ból i bardzo chciaÅ‚abym Ci pomóc. Może poprzez moje "doÅ›wiadczenia" skrócisz czas okreÅ›lenia wÅ‚aÅ›ciwej diagnozy i terapii. Ja walczÄ™ już od 4 lat. W tym czasie przyjęłam chyba wszystkie możliwe antybiotyki (w kierunku infekcji pÄ™cherza), ditropan, vesicare (pÄ™cherz nadreaktywny). ByÅ‚am u kresu wytrzymaÅ‚oÅ›ci psychicznej, gdy w kilka dni po terapii unidoxem znów pojawiÅ‚y siÄ™ bakterie w moczu i towarzyszÄ…ce im bóle. Dodatkowo nasiliÅ‚y siÄ™ dolegliwoÅ›ci jelitowe, również stawowe. SkorzystaÅ‚am z dorady z poleconego mi wczeÅ›niej internisty, który poÅ‚Ä…czyÅ‚ wszystkie objawy w jednÄ… caÅ‚ość. WyszÅ‚o nieswoiste zapalenie jelit, które sprzężone jest ze stanem zapalnym Å›luzówki pÄ™cherza. Obecnie jestem na bardzo rygorystycznej diecie, biorÄ™ leki,  od sierpnia nie odczuwam bólu pÄ™cherza (nawet siÄ™ Å›miejÄ™, że mi tego brakuje). Wydaje mi siÄ™, że musisz szukać lekarza, który popatrzy na Twój organizm caÅ‚oÅ›ciowo. Mam wrażenie, że niektórzy lekarze zbyt kurczowo trzymajÄ… siÄ™ swojej specjalizacji, dopatrujÄ…c siÄ™ na siÅ‚Ä™ zaburzeÅ„ fizjologicznych, tymczasem przyczyna może tkwić gdzieÅ› indziej. Trzymaj siÄ™ cieplutko Monka, nie jesteÅ› sama.

Offline

 

#374 2010-09-25 22:12:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

Mira, załóż swój wątek i napisz tam, czy miałaś robione badania na chlamydię (jelita, stawy i pęcherz to pochlamydiowy zespół Reitera) i czy ktoś sprawdzał Ci nietolerancję histaminy w niedoborze DAO?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#375 2010-10-09 09:53:45

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: pęcherz nadreaktywny a tabletki antykoncepcyjne

mira
bardzo sie ciesze , ze napisałaś, rzadko tu ostatnio zaglądam, nie dlatego, ze mi przeszło sad raczej pogodziłam sie z tym wszystkim i wątpie, ze ktoś mnie wyleczy.
napisz prosze, jakie leki przyjmowałaś, moze cos zasugeruję lekarzom, tylko juz nie wiem, do kogo by sie udac sad

ostatnio pogorszyło mi sie , juz od tygodnia chyba parcie, w nocy wstaję kilka razy, w dzien parcie cały czas, najgorzej jak jadę samochodem, to jakby mi tam wszystko spłynęło do cewki. mam furagin więc sie ratuję, i sama nie wiem, czy jest chwilowa poprawa po tym, czy to mi sie wydaje poprostu. co trochę lepiej, to znow gorzej, kiedys wzięłam na noc pół vesicaru i furagin i ani raz nie sikałam w nocy, w dzien tez b.rzadko, parcie minęło, więc wczoraj wzięłam na noc znów vesicare ale bez furaginu i znow sikanie, parcie, juz nie wiem, czy sie poratowac. czy to bakterie? czy nadreaktywnosc?

dostałam od lekarza recepte na urovaxom i nie wiem, czy kupowac, czy nie?
poza tym, ze drogi, to w ostrych stanach sie nie bierze chyba?

z góry dziękuję za wszelkie sugestie
pozdrawiam


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson