Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#426 2010-06-26 13:12:58

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: Już nie mam siły, pomóżcie

Nie mam bakterii w moczu, oprócz tego robiłam czystość pochwy i wyszły mi grzyby na + i bakterie na ++. Gin powiedział, że bakterie wyszły bo wyszły grzyby, więc leczymy grzyby na początek Nystatyną, potem znów pewnie czystość. A i jeszcze jedno oprócz kwaśnego paradoksalnie szkodzi mi słodkie. Zielarka tłumaczyła mi, że gdy zjem słodkie to żołądek wydziela jeszcze więcej kwasów i od tego mocz też może być bardziej kwaśny. I po odstawieniu zauważyłam poprawę. teraz nawet jak coś wprowadzam do jadłospisu to z umiarem i pojedyńczo, aby wiedzieć co szkodzi.

Offline

 

#427 2010-06-26 14:37:33

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Już nie mam siły, pomóżcie

Cukier jest pożywką dla grzybów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#428 2010-12-15 20:49:12

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: Już nie mam siły, pomóżcie

Większość z Was mnie zna, razem walczyliśmy z chorobą. Ja dzięki Panu Bogu czuję się coraz lepiej. Wcześniej nie pisałam Wam, że zaszłam w ciążę, bo bałam się zapeszyć. Mam nadzieję, że zrozumiecie mnie. Chciałabym opisać wam w jaki sposób zaszłam w ciążę itp. Abyście wiedziały, że nawet chorując można zajść w ciążę, donosić ją i urodzić zdrowe dziecko.
Jeszcze bÄ™dÄ…c pannÄ… marzyÅ‚am o dziecku, gdy zaczęłam spotykać siÄ™ z mężem oboje kontynuowaliÅ›my to marzenie. 1,5 miesiÄ…ca przed Å›lubem zachorowaÅ‚am na zapalenie pÄ™cherza moczowego, pomimo leczenia internisty choroba przechodziÅ‚a i wracaÅ‚a. Pragnienie dziecka byÅ‚o tak silne, że miesiÄ…c przed Å›lubem wyliczywszy uprzednio owulacjÄ™ udaÅ‚o siÄ™ nam począć dziecko. Po Å›lubie choroba zaczęła siÄ™ nasilać, nie pomagaÅ‚ antybiotyk przepisany przez internistÄ™, wiÄ™c zostaÅ‚am odesÅ‚ana do ginekologa, który stwierdziÅ‚, że to grzybica dróg rodnych, a ja miaÅ‚am kolejne ataki ze strony cewki moczowej. Ataki zaczęły siÄ™ nasilać oprócz bólu pojawiÅ‚a siÄ™ gorÄ…czka, wiÄ™c zmieniÅ‚am ginekologa. Lekarz od razu stwierdziÅ‚, że jestem w ciąży i wypisaÅ‚ antybiotyk. Trzy dni później wylÄ…dowaÅ‚am w szpitalu z plamieniem. DostaÅ‚am leki na podtrzymanie ciąży i kazano mi czekać. Oboje z mężem byliÅ›my dobrej myÅ›li, ale Bóg postanowiÅ‚ inaczej. Nie chciaÅ‚am uwierzyć lekarzom, gdy mówili, że ciąża obumarÅ‚a, powiedziaÅ‚am, że bÄ™dÄ™ czekać, ale gdy na kolejnym USG dziecko zamiast urosnąć zmniejszyÅ‚o siÄ™, zrozumiaÅ‚am, że umarÅ‚o. ChciaÅ‚am umrzeć razem z nim, podtrzymywaÅ‚a mnie tylko myÅ›l, że jeÅ›li popeÅ‚niÄ™ samobójstwo to bÄ™dzie kolejny cios dla męża. Przez kilka tygodni nie mogÅ‚am otrzÄ…snąć siÄ™ z bólu, moje myÅ›li byÅ‚y przy zmarÅ‚ym dziecku. Choroba nie dawaÅ‚a mi o sobie zapomnieć, powoli lekarze zaczÄ™li rozkÅ‚adać rÄ™ce, nikt nie mógÅ‚ zrozumieć dlaczego mnie boli, czemu antybiotyki nie pomagajÄ…, a ja podczas ataków bólu „chodziÅ‚am po Å›cianach”. CzuÅ‚am siÄ™ jak Hiob, jakby Bóg o mnie zapomniaÅ‚. MijaÅ‚y miesiÄ…ce a ja nadal chorowaÅ‚am pomimo wizyt u najlepszych urologów i ginekologów w województwie. Wszyscy na pytanie o dziecko kazali czekać, a ja odchodziÅ‚am od zmysłów. Ból byÅ‚ tak silny, a ataki tak czÄ™ste, że nie widziaÅ‚am nadziei na wyzdrowienie. MyÅ›laÅ‚am o samobójstwie. Szkoda mi byÅ‚o męża, który musiaÅ‚ patrzeć na mojÄ… chorobÄ™ i marzyÅ‚ o dziecku. Gdy jeden urolog powiedziaÅ‚, że on nie widzi przeciwwskazaÅ„ jeÅ›li chodzi o ciążę, ale lepiej abyÅ›my specjalnie siÄ™ nie starali zaczęłam wyliczać terminy owulacji z nadziejÄ…, że znów uda siÄ™ począć dziecko, robiÅ‚am testy ciążowe na których uporczywie pojawiaÅ‚a siÄ™ tylko jedna kreska. Wtedy koleżanka powiedziaÅ‚a mi o siostrach Dominikankach www.sawanna.mniszki.dominikanie.pl  i ojcu James-ie Manjackalu http://www.jmanjackal.net/pol/pol.htm . NapisaÅ‚am do nich z proÅ›bÄ… o pomoc. Od ojciec Manjackal zapewniÅ‚ mnie o swojej modlitwie, od sióstr oboje z mężem otrzymaliÅ›my karteczki z modlitwÄ… i paskiem Å›w. Dominika. ZaczÄ™liÅ›my siÄ™ codziennie wspólnie modlić. Po kilku tygodniach na podstawie informacji z Internetu przyszyÅ‚am pasek do tasiemki  i opasaÅ‚am siÄ™ niÄ…. Minęły dwa miesiÄ…ce jak zobaczyliÅ›my z mężem dwie kreski na teÅ›cie. Na poczÄ…tku baÅ‚am siÄ™ do tego stopnia, że każda wizyta w toalecie wiÄ…zaÅ‚a siÄ™ ze sprawdzeniem czy nie ma plamienia. Każdy ból brzucha potÄ™gowaÅ‚ strach. CiÄ…gle trwaliÅ›my w modlitwie do Å›w. Dominika, a ojciec James Manjackal napisaÅ‚ nam abyÅ›my trzymajÄ…c rÄ™ce na brzuchu modlili siÄ™ do Ducha Åšw. o siÅ‚Ä™ i zdrowie dla naszego dziecka. Cewka piekÅ‚a mnie mocno, ale nie miaÅ‚am ataków (piÅ‚am zioÅ‚a od ojca Gabriela). Na wizyty u ginekologa czekaÅ‚am jak na zbawienie, aby tylko zobaczyć czy wszystko jest ok. Każdy dzieÅ„ ciÄ…gnÄ…Å‚ siÄ™ w nieskoÅ„czoność. W czwartym miesiÄ…cu od sióstr Dominikanek dostaÅ‚am numer telefonu p. Marii – zielarki, która na podstawie szkicu naszego domu i mego zdjÄ™cia stwierdziÅ‚a, że Å›piÄ™ na skrzyżowaniu żyÅ‚ wodnych i dlatego żaden antybiotyk mi nie pomaga ( wypiÅ‚am ich 20 + 2 szczepionki). Za jej radÄ… zmieniliÅ›my miejsce łóżka w pokoju i pomógÅ‚ mi zwykÅ‚y furagin, bakterie z moczu zniknęły, ból byÅ‚ ale bakterii nie, z czasem ból powoli zaczÄ…Å‚ ustÄ™pować a ja po raz pierwszy poczuÅ‚am ruchy dziecka, od tej pory codziennie czekaÅ‚am na nie i jak tylko dziecko nie ruszaÅ‚o siÄ™ kilka godzin wpadaÅ‚am w panikÄ™, aby po chwili znów poczuć jak siÄ™ rusza. Najpierw czekaÅ‚am do 12 tygodnia, potem do 24 w 31 trafiÅ‚am do szpitala ze skurczami, lekarzom udaÅ‚o siÄ™ powstrzymać poród. SkarżyÅ‚am siÄ™ na swÄ™dzenie wewnÄ™trznych stron dÅ‚oni i stóp po badaniach okazaÅ‚o siÄ™, że mam cholestazÄ™ ciężarnych. Gdy czytaÅ‚am informacje na temat tej choroby w Internecie ogarniaÅ‚ mnie paniczny strach o dziecko. Nie chciaÅ‚am uwierzyć, że Pan Bóg zesÅ‚aÅ‚ na mnie kolejnÄ… chorobÄ™, ale swÄ™dzenie pomimo leków siÄ™ nasilaÅ‚o. Przy cholestazie ciężarnych ciążę należy rozwiÄ…zać wczeÅ›niej, najlepiej w 38 tygodniu. Nie doczekaÅ‚am tego terminu, gdy wyniki prób wÄ…trobowych poszÅ‚y w górÄ™ od razu skierowano mnie do szpitala, tam doczekaÅ‚am 38 tygodnia. W dzieÅ„ wywoÅ‚ania porodu zdjęłam pasek Å›w. Dominika, oboje z mężem pomodliliÅ›my siÄ™ po raz kolejny do tego Å›wiÄ™tego i ruszyliÅ›my na salÄ™ porodowÄ…. Poród byÅ‚ ciężki po 12 godzinach tÄ™tno dziecka zaczęło zanikać i zdecydowano siÄ™ na cesarskie ciÄ™cie. Pan Bóg byÅ‚ caÅ‚y czas przy mnie i moim dziecku. MikoÅ‚aj przyszedÅ‚ na Å›wiat caÅ‚y i zdrowy. Oboje z mężem jesteÅ›my przekonani, że tylko dziÄ™ki wspólnej modlitwie zostaliÅ›my rodzicami tego maÅ‚ego cudu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

Offline

 

#429 2010-12-15 22:23:28

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Już nie mam siły, pomóżcie

Tosiu pewnie, że pamiętamy big_smile
I przede wszystkim wielkie GRATULACJE z okazji doświadczenia cudu macierzyństwa smile
Naprawdę bardzo się cieszę, że pomimo choroby udało Ci się spełnić to największe marzenie, dajesz tym samym nadzieję, że może i mnie się to kiedyś uda, choć nie ukrywam- coraz trudniej mi w to wierzyć...
Tobie było o tyle łatwiej, że szybko zachodziłaś w ciążę, a niestety nie zawsze tak jest i wtedy naprawdę dużo trudniej jest wierzyć gdy na drodze pojawiają się coraz to nowsze problemy jak kłody podsuwane przez jakiegoś złośliwego chochlika sad
W takiej sytuacji naprawdę o tę gorliwą wiarę coraz trudniej, ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś ją odbuduję i przekonam się, że rzeczywiście dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania smile.
Ps. Mikołaj to moje wymarzone imię dla synka. Ale póki co, mogę Go sobie jedynie wyobrażać.
Dziękuję za tego posta kochana i dużo szczęścia dla Was :*

Offline

 

#430 2010-12-17 19:02:35

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Już nie mam siły, pomóżcie

Bardzo miło czyta się takie wiadomości,ja także Tobie gratuluję Waszego najwspanialszego cudu!! smile
Tak samo jak loni pisze, nie tak łatwo zajść w ciążę, my jesteśmy na etapie niestety czekania na inseminację, bardzo pragniemy dziecka, modlimy się, mam nadzieję, że Bóg da nam ten mały cud! mocno w to wierzę!
Życzę Wam dużo radosnych chwil i dużo dużo zdrowia!

Offline

 

#431 2010-12-18 20:39:19

Tosia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 347

Re: Już nie mam siły, pomóżcie

Dziękuję, dziewczyny kochane:) Napewno Wam się uda, życzę Wam tego z całego serca. Po tym wszystkim zrozumiałam, że na wszystko jest swój czas, swoja pora, trzeba próbować zaufać Panu Bogu ( wiem jakie to jest trudne, gdy ból jest nie do zniesienia i z nikąd nie widzi się ratunku). Trzymam za Was kciuki i oczywiście będę się modlić. Pozdrawiam serdecznie:) Tosia

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson