Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-10-10 20:14:14

winoo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 3

proszę o pomoc

mam pytanie:) Od jakiegos czasu zaczolem oddawac czesto mocz zwlaszcza w nocy, zrobilem badania i wyszlo ze mam zwiekszona liczbe erytrocytów norma to 5 a ja mam 25. Oprócz tego ze oddaje czesto mocz czasmi czuje lekki ucisk w lewym podbrzuszu w okolicy pachwiny w gornej jej czesci . Bardzo prosze o porade mam 28 lat

Offline

 

#2 2009-10-10 20:32:47

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: proszę o pomoc

A jakie to erytrocyty? Świeże czy wyługowane? Miałeś badania z krwi: mocznik, kreatynina? A jak inne wyniki?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2009-10-10 20:42:22

winoo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 3

Re: proszę o pomoc

nie mialem jeszcze badan krwi. a co do innych wynkow w badaniu moczu to reszta w normie jedynie ciezar wlasciwy mam 1,020 niewiem jaka norma i ph 5,0 a tamten wynik erytrocytow to chyba wyługowane bo pisze świeże 1-3 w polu wdzenia

Offline

 

#4 2009-10-10 22:28:22

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: proszę o pomoc

Dla porządku zrobić badania krwi : morfologia, OB, CRP,kreatynina, mocznik i ponownie analizę moczu.
ZAKŁADAM SIĘ O 100 DOLCÓW że badania nic nie wykażą................to jest to o czym ja tu nieraz piszę ale mnie nikt nie słucha tylko mówią że mi się zdaje....... :-)
A teraz tak: ----- poświecic latarka w gardło i zobaczyć czy nie jest bardziej czerwone niż zwykle, a może troche pobolewa ? Kupić siemie lniane i parzyć je i pić ile sie da.
Kupić "urinal" = z żurawiny to jest, i brać. Kupić "fitolizynę" i pić ją kilka razy dziennie wg. instr.
Kupić "pyralgin" i łykać 4 x dziennie po pół tabl.
Zamiast herbaty pić rumianek jak dziecko.........
----------------------------
to co powyżej robić gdy już wyniki  krwi będą...ALE w zasadzie można i teraz od razu--zaoszczędzisz na czasie......
PS. zobacz czy zakończenie fiuta nie jest czerwonawe bardziej niz zwykle.......pewnie jest .......(tzw. róża = sama końcówka)..
-------------------------------------------
Nie wychodzić na dwór bez potrzeby !!!! Traktować siebie jak chorego na grypę !!!!!!!

Offline

 

#5 2009-10-11 11:19:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: proszę o pomoc


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2009-10-11 12:08:58

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: proszę o pomoc

Myślę, że winoo ma na wyniku napisane kolejno: erytrocyty świeże 1-3 w polu widzenia, a pod spodem erytrocyty - 25

Offline

 

#7 2009-10-11 18:14:36

Concorde
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 129

Re: proszę o pomoc

zapalenie nerek może się objawiać m.in. promieniującym bólem w podbrzuszu, obecność zwiększonej liczby erytrocytów i to daje podejrzenie stanu zapalnego nerek i/lub moczowodów, trzeba zrobić wiec posiew moczu, ale ten może nie wykazać wzrostu bakterii, prawidłowy wynik innych parametrów nie wyklucza zapalenia nerek czy moczowodów

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson